stamboomgids

Familienamen » G

Websites 421 - 430 van 591:

Stamboom Goossens Prinsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-goossens-prinsen

Een genealogische publicatie door Hans Goossens met gegevens over onder andere de families Goossens, Prinsen, Princen, Konings, Prins(s)en, Van Weert, Engelmann, Everaert en Boedinck.


Screenshot van website

Stamboom Goossens x Van der Heijden - www.genealogieonline.nl/stamboom-goossens-van-der-heijden

Een publicatie door M. Goossens met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Goris - www.genealogieonline.nl/goris-stamboom

Een publicatie door M. Flach met gegevens over oa. de families Goris, Zweers, Dimmendal, Boeye, Goorhuis, Goris (Goorhuis), Vasse, Haeringen, van en Haeringen, van.


Screenshot van website

Stamboom Goris - diverse geslachten - www.genealogieonline.nl/stamboom-goris

Een publicatie door M.A.Stolk met zoveel mogelijk gegevens over de diverse takken van de families Goris, Gores, Gorus etc.


Screenshot van website

Stamboom Gorissen - stamboom.dorpstraat21.nl

Bevat =/- 2700 individuen.De meest voorkomende achternamen zijn: Gorissen, Jeurissen, van Cann, de Wit, Pipers, Jentjens, Nissen, Geraedts, Alken, Vermeulen


Screenshot van website

Stamboom Gorter - www.genealogieonline.nl/stamboom-gorter

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Gorter, Schaaf, Van Zinderen, (Gorter), Hoornstra, Meeter, Kleisma, Kleysma, Visser en Stavinga.


Screenshot van website

Stamboom Gosse-Brou - www.genealogieonline.nl/stamboom-gosse-brou

A genealogical publication by Christine Brou with information about, among others, the families Gosse, Van den Bussche, Thillier, Bour, Petit, Leguillier, Weber, Dupr? and De Meyer.


Screenshot van website

Stamboom Gosseling - www.genealogieonline.nl/stamboom-gosseling

Een publicatie door Gerdien Gosseling met gegevens over oa. de families Gosseling, Liefers, Schreurs, Lammers, Liefers Schreurs, Nijhuis Gosseling, Wevers Vos, Gosseling Schreurs, Gosseling Wevers en Wevers.


Screenshot van website

Stamboom Goudkade - www.genealogieonline.nl/stamboom-goudkade

Een genealogische publicatie door M.H. Goudkade met gegevens over onder andere de families Goudkade, Van Leeuwen, Van der Willik, Van der Hek, Van Keeken, Van Kleef, Scholten, De Loos en Guldemond.


Screenshot van website

Stamboom Goudsbloem; van Reenen; Otter; Kerkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-goudsbloem-van-reenen-otter-kerkhoven ...

Een publicatie door D.F. Harder met gegevens over oa. de families Kerkhoven, Reenen Van, Koelewijn, Roos, Goudsbloem, Otter, Heijnen, Hartman, Groep Van De en Hopman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws