stamboomgids

Familienamen » G

Websites 441 - 450 van 614:

Stamboom Goossens x Van der Heijden - www.genealogieonline.nl/stamboom-goossens-van-der-heijden

Een publicatie door M. Goossens met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Goris - www.genealogieonline.nl/goris-stamboom

Een publicatie door M. Flach met gegevens over oa. de families Goris, Zweers, Dimmendal, Boeye, Goorhuis, Goris (Goorhuis), Vasse, Haeringen, van en Haeringen, van.


Screenshot van website

Stamboom Goris - diverse geslachten - www.genealogieonline.nl/stamboom-goris

Een publicatie door M.A.Stolk met zoveel mogelijk gegevens over de diverse takken van de families Goris, Gores, Gorus etc.


Screenshot van website

Stamboom Gorissen - stamboom.dorpstraat21.nl

Bevat =/- 2700 individuen.De meest voorkomende achternamen zijn: Gorissen, Jeurissen, van Cann, de Wit, Pipers, Jentjens, Nissen, Geraedts, Alken, Vermeulen


Screenshot van website

Stamboom Gorter - www.genealogieonline.nl/stamboom-gorter

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Gorter, Schaaf, Van Zinderen, (Gorter), Hoornstra, Meeter, Kleisma, Kleysma, Visser en Stavinga.


Screenshot van website

Stamboom Gosse-Brou - www.genealogieonline.nl/stamboom-gosse-brou

A genealogical publication by Christine Brou with information about, among others, the families Gosse, Van den Bussche, Thillier, Bour, Petit, Leguillier, Weber, Dupr? and De Meyer.


Screenshot van website

Stamboom Goudkade - www.genealogieonline.nl/stamboom-goudkade

Een genealogische publicatie door M.H. Goudkade met gegevens over onder andere de families Goudkade, Van Leeuwen, Van der Willik, Van der Hek, Van Keeken, Van Kleef, Scholten, De Loos en Guldemond.


Screenshot van website

Stamboom Govaer(t)s/Goverde - Ulicoten/Z'bergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-govaers-goverde

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Goverde, Neevens, Goverts, Vegers, Vrins, Beers, van, Govarde, Paulissen en Paulissen.


Screenshot van website

Stamboom Govaer(t)s/Goverse/Goverde - Meerle(B)/O'bosch/R'dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-govaerts-goverse-goverde

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Govaerts, Govers, Geerts, Goverde, Smulders, Gladinez, Adriaensen, Govaers, Jespers en Cornelissen.


Screenshot van website

Stamboom Govaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-govaert

Een genealogische publicatie door Marina Govaert de Groene met gegevens over onder andere de families Govaert, De Groene en Van Sikkelerus.


Screenshot van website