stamboomgids

Familienamen » G

Websites 441 - 450 van 590:

Stamboom Grammen Grazen - www.genealogieonline.nl/stamboom-grammen-grazen

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Grammen, Grosemans, Stappers, Maris, Vos, Hermans, Keppenne, Deplet en Deplet.


Screenshot van website

Stamboom Grammen Grazen - www.genealogieonline.nl/stamboom-grammen-grazen

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Grammen, Grosemans, Stappers, Maris, Vos, Hermans, Keppenne, Deplet en Deplet.


Screenshot van website

Stamboom Gramsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-gramsma

Een publicatie door Ron Gramsma met gegevens over oa. de families Gerrit Gramsma, Reinder Gramsma, Jan Gramsma, Atze Gramsma, Eeke Gramsma, Meindert Gramsma, Johanna Gertruda (Truus) Gramsma, Karel Gramsma, Maria Sophia Van Breemen en Cornelia Jacomina Gr


Screenshot van website

Stamboom Gravekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-gravekamp

Een publicatie door G.Gravekamp met gegevens over oa. de families Gravekamp, Grave(n)kamp, Ligthelm, Hoogewoning, Peet, Berkhuizen, Swaan, Baas, Van Kommenie en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Gravekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-gravekamp

Een publicatie door Gijs Gravekamp met gegevens over oa. de families Gravekamp, Ligthelm, Hoogewoning, Zandbergen, Peet, Berkhuizen, Swaan, Kommenie, Van en Kommenie, Van.


Screenshot van website

Stamboom Gravendeel - www.genealogieonline.nl/stamboom-gravendeel

Een publicatie door A.P. Uijtterlinde met gegevens over oa. de families Van Driel, Roos, Monster, De Zeeuw, Gravendeel, Van der Ree, Cranendonck, In 't Veld, Van Egmond en Van der Linden.


Screenshot van website

Stamboom Greevink - www.genealogieonline.nl/stamboom-greevink

Een publicatie door Thon Greevink met gegevens over oa. de families Greevink, Grevink, Meeng, Patiwael, Grevinck, Boelen, Kies, Van Goch, Klein en Westerink.


Screenshot van website

Stamboom Greter - www.genealogieonline.nl/stamboom-greter

Een publicatie door L. Greter met gegevens over oa. de families Graeter, Greter, Grether, -, Gretter, Greiter, Grater, Graeter, Gretter en Gräter.


Screenshot van website

Stamboom Greveling - www.genealogieonline.nl/stamboom-greveling

Een publicatie door P.Greveling met gegevens over oa. de families Klaas Greveling, Jan Greveling, Gerrit Bakker, Jan Nieuwenhof, Berend Greveling, Jan Beerends, Judith Pothoff, Steven Greveling, Hermanus Hendrikus Stefanes Bruning en Jan Berents Greveling


Screenshot van website

Stamboom Grevinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-grevinga

Een publicatie door H. Grevinga met gegevens over oa. de families Mengerink, Swaters, Grevinga, Bakker, Westerveld, Uiterwaal, Morriën, Van Dijken, Kuiper en Brugman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws