stamboomgids

Familienamen » G

Websites 461 - 470 van 600:

Stamboom Griët en Nicolaas Ponder - www.genealogieonline.nl/stamboom-griet-en-nicolaas-ponder

Een genealogische publicatie door Robert Griët met gegevens over onder andere de families Gri?t, Ponder, Nicolaas Ponder, Berendhuysen, Griez, Michel, Lans, Weber en Jacquard.


Screenshot van website

Stamboom Grietens-Mertens - www.genealogieonline.nl/stamboom-grietens-mertens

Een genealogische publicatie door Jan Grietens betreffende de voorouders van zijn kinderen met Griet Mertens. Het betreft in de eerste plaats de families Grietens uit Meerhout, Debecker uit Herentals en de families Mertens en Van de Wouwer uit Lier. (Provincie Antwerpen België)


Screenshot van website

Stamboom Griffioen - www.genealogieonline.nl/stamboom-griffioen

Een publicatie door Ebtisem Griffioen met gegevens over oa. de families Griffioen, Stork, Meyer, Ruijtenschild, Van der Laan, , .


Screenshot van website

Stamboom Griffioen Koster Hutters Smit Tolman v.d.Kooij Heijkoop Friese Adel - www.genealogieonline.nl/stamboom-griffioen-koster

Een publicatie door J. Koster met gegevens over oa. de families Griffioen, Van Aylva, Heijkoop, Van Burmania, Van Harinxma, Van Roorda, Van Galama, Van Hoytema, Van Hettinga en Ndr.


Screenshot van website

Stamboom Grifhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-grifhorst

Een publicatie door Martyn Grifhorst met gegevens over oa. de families Greefhorst, Grifhorst, Van den Ham, Essenstam, Van Kessel, Scheltinga, Voorn, De Boer, Zins en Stokman.


Screenshot van website

Stamboom Grim(m) - www.genealogieonline.nl/stamboom-grim

Een publicatie door N.J. Van Oeveren met gegevens over oa. de families Grimm, Grim, Oeveren Van, Kroon, Mom, Birn, Noordaa van Der, Schotten, Ven van De en Kist.


Screenshot van website

Stamboom Grimmerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-grimmerink

Een publicatie door G.W. Grimmerink met gegevens over oa. de families Grimmerink, Malda, Heerema, Veurink, en Jongeling.


Screenshot van website

Stamboom Grin - www.genealogieonline.nl/stamboom-grin

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Grin, Brommer, Erix (Ook: Eriks), Houdewind, De Waal, Dekker, Bakker, Kossen, Smit en Kaper.


Screenshot van website

Stamboom Gritter - www.genealogieonline.nl/stamboom-gritter

Een publicatie door Bert Gritter met gegevens over oa. de families Gritter, Smilde, Gritter (Grutter), Gritter(S), Venema, Zomer, Kikkert, Martens, De Vries en Bouwmeester.


Screenshot van website

Stamboom Groels en aanverwanten (regio Stekene) - www.genealogieonline.nl/stamboom-groels

Een publicatie door Charlotte van Kampen met gegevens over oa. de families Groels, Selis, De Paepe, Van Pottelbergh, Raes, Boel, Baecke, De Waele, De Vogelaer en Bracke.


Screenshot van website



Genealogie nieuws