stamboomgids

Familienamen » G

Websites 461 - 470 van 624:

Stamboom Graat - www.genealogieonline.nl/stamboom-graat

Een publicatie door Paul Graat met gegevens over oa. de families Graat, Groat, Janssen, Jansen, Arts, Dietrich, Simons, Philip, Ebben en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Grabijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-grabijn

Een publicatie door Wil Grabijn met gegevens over oa. de families Grabijn, Schutte, Grabin, Heslinga, Van der Putten, Visser, Munsters, Leyte, Hofman en Mooijmans.


Screenshot van website

Stamboom Graeff en Iske - www.genealogieonline.nl/stamboom-graeff

De namen Graeff en Iske komen veelvuldig voor, maar we willen er nog meer. Help A.U.B. mee om dit te realiseren.


Screenshot van website

Stamboom Grafhorst - van der Pers - www.genealogieonline.nl/stamboom-grafhorst

Een publicatie door Kees Grafhorst met gegevens over oa. de families Van der Pers, De Visser, Grafhorst, Hummel, Ruitenberg, Bergsma, Heijman, Scholte, Mulder en Van Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Gramberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-gramberg

Een publicatie door Deborah de Wit met gegevens over oa. de families Goossens, Rustemeijer, Kwint, Onink, Buiteman, Brian, Van den Berg, Van Eck, Gramberg en Van Santen.


Screenshot van website

Stamboom Grammen Grazen - www.genealogieonline.nl/stamboom-grammen-grazen

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Grammen, Grosemans, Stappers, Maris, Vos, Hermans, Keppenne, Deplet en Deplet.


Screenshot van website

Stamboom Grammen Grazen - www.genealogieonline.nl/stamboom-grammen-grazen

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Grammen, Grosemans, Stappers, Maris, Vos, Hermans, Keppenne, Deplet en Deplet.


Screenshot van website

Stamboom Gramsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-gramsma

Een publicatie door Ron Gramsma met gegevens over oa. de families Gerrit Gramsma, Reinder Gramsma, Jan Gramsma, Atze Gramsma, Eeke Gramsma, Meindert Gramsma, Johanna Gertruda (Truus) Gramsma, Karel Gramsma, Maria Sophia Van Breemen en Cornelia Jacomina Gr


Screenshot van website

Stamboom Grannetia, Beckers, Plum - www.genealogieonline.nl/stamboom-grannetia-beckers-plum

Een genealogische publicatie door Herma Bogaards met gegevens over onder andere de families Beckers, Grannetia, Borghans, Holm, Hendriks, Vonderstein, Dremmen, Van den Hoef en Meijsser.


Screenshot van website

Stamboom Grashuis (Bandoeng) - www.genealogieonline.nl/stamboom-grashuis-bandoeng

Een genealogische publicatie door Frans Hammersma met gegevens over onder andere de families Grashuis, Hammersma, Kuhn, Bozon, Bloot, Pieters, Van Gelderen, Harst en Grootings.


Screenshot van website



Genealogie nieuws