stamboomgids

Familienamen » G

Websites 481 - 490 van 624:

Stamboom Griffioen Koster Hutters Smit Tolman v.d.Kooij Heijkoop Friese Adel - www.genealogieonline.nl/stamboom-griffioen-koster

Een publicatie door J. Koster met gegevens over oa. de families Griffioen, Van Aylva, Heijkoop, Van Burmania, Van Harinxma, Van Roorda, Van Galama, Van Hoytema, Van Hettinga en Ndr.


Screenshot van website

Stamboom Grifhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-grifhorst

Een publicatie door Martyn Grifhorst met gegevens over oa. de families Greefhorst, Grifhorst, Van den Ham, Essenstam, Van Kessel, Scheltinga, Voorn, De Boer, Zins en Stokman.


Screenshot van website

Stamboom Grim(m) - www.genealogieonline.nl/stamboom-grim

Een publicatie door N.J. Van Oeveren met gegevens over oa. de families Grimm, Grim, Oeveren Van, Kroon, Mom, Birn, Noordaa van Der, Schotten, Ven van De en Kist.


Screenshot van website

Stamboom Grimmerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-grimmerink

Een publicatie door G.W. Grimmerink met gegevens over oa. de families Grimmerink, Malda, Heerema, Veurink, en Jongeling.


Screenshot van website

Stamboom Grin - www.genealogieonline.nl/stamboom-grin

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Grin, Brommer, Erix (Ook: Eriks), Houdewind, De Waal, Dekker, Bakker, Kossen, Smit en Kaper.


Screenshot van website

Stamboom Gritter - www.genealogieonline.nl/stamboom-gritter

Een publicatie door Bert Gritter met gegevens over oa. de families Gritter, Smilde, Gritter (Grutter), Gritter(S), Venema, Zomer, Kikkert, Martens, De Vries en Bouwmeester.


Screenshot van website

Stamboom Groen - www.genealogieonline.nl/groen-stamboom

Een genealogische publicatie door Ebel Geertsema met gegevens over onder andere de families Groen, Nieman, Groene, Broodbakker, Wisker, Klaver, Selij, Tromp en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Groen - www.genealogieonline.nl/stamboom-groen

Een publicatie door Kramer met gegevens over oa. de families Groen, Brander, Nieuwpoort, Komen, Kort, De Hart, Schekkerman, Groenewoud, Boek en Kragt.


Screenshot van website

Stamboom Groen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-groen

Gegevens over de familie GROEN en met o.a. aanverwante families Dekker, Glas, de Groot, Prins, Stoker, Visser, Wijker en Zwart. In de publicatie twee niet verwante Egmondse families Groen (publicatie door Chris de Rijk)


Screenshot van website

Stamboom Groen - www.genealogieonline.nl/stamboom_groen

Een genealogische publicatie door Ingrid Groen met gegevens over onder andere de families Vermeer, Ruighaver, Smits, Van Breda, Groen, De Koning, Van Meersbergen, Schoondermark en Van Heijst.


Screenshot van website



Genealogie nieuws