stamboomgids

Familienamen » G

Websites 501 - 510 van 602:

Stamboom Gubbels - www.genealogieonline.nl/stamboom-gubbels

Een publicatie door S. Gubbels met gegevens over oa. de families Gubbels, Gubbels Lucker, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Gudeke - www.genealogieonline.nl/stamboom-gudeke

Een genealogische publicatie door Guido De Keyser met gegevens over onder andere de families Hofkens, Boudewijns, Van den Broeck, Geerts, Versmissen, Haneveer, Van der Ameijden, Huybrechts en Boeren.


Screenshot van website

Stamboom Guerain - www.genealogieonline.nl/stamboom-guerain

Een publicatie door Hans Guerain met gegevens over oa. de families Guérain, Van Halderen, Van Bilsen, Cadée, Van der Knaap, Wijtman, Maas, De Jong, Van Baaren en Sonsbeek.


Screenshot van website

Stamboom Guichelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-guichelaar

Een publicatie door H. Guichelaar met gegevens over oa. de families Guichelaar, Margadant, Koster, Hazelaar, Van der Schoot, Te Rietstap, Hidding, Robaard, Schonewille en Haveman.


Screenshot van website

Stamboom Gulicher - www.genealogieonline.nl/stamboom-gulicher

Een publicatie door M. Jetten-Gulicher met gegevens over oa. de families Gulicher, Bergsma, Sangen, Aarts, Hanssen, Jetten, Koullen, Von Kleve, Groothand en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Gutman - www.genealogieonline.nl/stamboom-gutman

Een publicatie door Gutman met gegevens over oa. de families Gutman, Gudeman, Ferdinand, Guedeman, Goedman, Van der Haring, Zwerver, Moerman, Hofman en Knol.


Screenshot van website

Stamboom Göbel - www.genealogieonline.nl/stamboom-gobel

Een publicatie door Peter Zijderveld met gegevens over oa. de families Göbel, Nagtegaal, Deutekom, Gobel, Vries, Gratendorst, Wieringen, Vermeulen, Tom en Vuijk.


Screenshot van website

Stamboom Götz - www.genealogieonline.nl/stamboom-gotz

Een genealogische publicatie door Micha Gotz met gegevens over onder andere de families Götz, Bölsterli, Kraal, Kappeler, Groenewoud, Schweizer, Murris, Schmid en Baumeister.


Screenshot van website

Stamboom Jaques Joseph Gerard - www.genealogieonline.nl/stamboom-jaques-joseph-gerard

Een publicatie door M.B.G.M. Gerard met gegevens over oa. de families Gérard, Kuiper, Greuliker, Van der Zwaan, Obbes, Darlencourt, Smits, Hartman, Jochem en Alfrink.


Screenshot van website

Stamboom Joosten Geurts - www.genealogieonline.nl/stamboom-joosten-geurts

Een genealogische publicatie door Kees Joosten met gegevens over onder andere de families Geurts, Peeters, Joosten, Jacobs, Van Deursen, Paquay, Van Herpen, Janssen en Kappen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws