stamboomgids

Familienamen » G

Websites 381 - 390 van 591:

Stamboom Giesenberg/Giessenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-giesenberg-giessenburg

Een publicatie door M. Giessenburg met gegevens over oa. de families Giesenberg, Giessenburg, Putters, Meisner, Kroese, Pirottin, Andries, Magdalena, Leisen en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Giezenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-giezenaar

Een publicatie door S. Giezenaar met gegevens over oa. de families Peters, Giezenaar, Van Maris, Gommans, Wevers, Gielen, Janssen, Derksen, Dieteren en Wolsink.


Screenshot van website

Stamboom Giezenaar-Wevers - www.genealogieonline.nl/stamboom-giezenaar-wevers

Een publicatie door Sjaak Giezenaar met gegevens over oa. de families Gommans, Peters, Giezenaar, Van Maris, Wevers, Gielen, Janssen, Dieteren, Derksen en Wolsink.


Screenshot van website

Stamboom Giezenberg Indische tak - www.myheritage.nl/site-family-tree-51925251/giezenberg

Nakomelingen van Johannes Giezenberg in kaart gebracht


Screenshot van website

Stamboom Gijsberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijsberts

Een publicatie door G. Gysberts met gegevens over oa. de families Gijsberts, Kol, Koll, Scheepers, Ewijk, Dekker, Litsenburg, Ketelaars, Aanraad en Kleisen.


Screenshot van website

Stamboom Gijse - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijse

Een publicatie door Jan van den Baard met gegevens over oa. de families Gijse, Van Tussenbroek, Van Riemsdijk, Thoomes, Van Rosmalen, Giessen, Ton, , en .


Screenshot van website

Stamboom Gijselaers - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijselaers

Een publicatie door Marianne Gijselaers met gegevens over oa. de families Gijselaers, Uelderink, Imenschot, Verraarts, Nijboer, Jonkin, Ummels, Klijnen, Peustiens en Brands.


Screenshot van website

Stamboom Gijssels - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijssels

Een publicatie door Christine Gijssels met gegevens over oa. de families Gyssels, Gijssels, Gysels, Steenlandt, Salence, De Bolster, De Vries, De Smedt, De Clercq en Hofman.


Screenshot van website

Stamboom Gillesse - www.genealogieonline.nl/stamboom-gillesse

Een publicatie door Frank Gillesse met gegevens over oa. de families Gillesse, Huijbregts, Huybrechts, Van Loij, Roedoe, Van Diest, Van Levinus, Bakx, Levens en Alewijnse.


Screenshot van website

Stamboom Glas - www.genealogieonline.nl/stamboom-glas

Een publicatie door Wim Glas met gegevens over oa. de families Bart, Sombroek, Glas, Lange, Langen, De Leeuw, Terne, (Staels), Scholten en Leeuw.


Screenshot van website



Genealogie nieuws