stamboomgids

Familienamen » G

Websites 381 - 390 van 564:

Stamboom Glasmeier-Buhrs - www.genealogieonline.nl/stamboom-glasmeier-buhrs

Een publicatie door Fons Glasmeier met gegevens over oa. de families Swart, Van Peer, Commandeur, Borgsteede, Buhrs, Jans, Geerts, De Rijk, Bührs en Borgers.

Screenshot van website

Stamboom Glasmeier-Buhrs - www.myheritage.nl/site-189830582/web-site-familie-glasmeier-buhrs

In de stamboom is de Nederlandse tak en de nakomelingen opgenomen van de familie Glasmeier en Buhrs na hun vestiging in Nederland.

Screenshot van website

Stamboom Gob - www.genealogieonline.nl/stamboom-gob

Een publicatie door Yves Gob met gegevens over oa. de families Lejeune, Hannot, Colinet, Grignard, Xhrouet, Lemaire, Servais, Boutet, Gillet en Le Loup.

Screenshot van website

Stamboom Goddijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-goddijn

Een publicatie door Jeroen Goddijn met gegevens over oa. de families Kosters, Kusters, Peters, Ste(e)rs, Klaasen, Koster(s), Koster, Van Nie(Uw)borg, Rutten en Grootenbregt.

Screenshot van website

Stamboom Goddijn en Van der Vis - www.genealogieonline.nl/stamboom-goddijn-van-der-vis

Een publicatie door Matthijs Goddijn met gegevens over oa. de families Goddijn, Van der Vis, Van Dam, Van Wijngaarden, Hoogewoning, Stigter, Hogewoning, Akershoek, Oskam en De Roode.

Screenshot van website

Stamboom Godefridus/Govaer(t)s/Goverde - Gilze/Zevenbergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-godefridus-goverde

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Goverde, Govaers, Govaerts, Govaars, Nolten, Govers, Van Beek, Beemt, Schalks en Dijkers.

Screenshot van website

Stamboom Goed Volk - www.genealogieonline.nl/stamboom-goed-volk

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Tokkie, Goedvolk, Tukkie, Goetvolk, Davidson, Spijer, Goetvolck, Speyer, Stokvis en Van der Bijl.

Screenshot van website

Stamboom Goedegebuure - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedegebuure

Een publicatie door Joop Goedegebuure met gegevens over oa. de families Goedegebuure, Heijboer, Quist, Moerland, Van Dijke, Vroegop, Dekker, Scherpenisse, Geluk en Rijnberg.

Screenshot van website

Stamboom Goedemondt - www.goedemondt.nl

Ca. 1400 afstammelingen van Balduinus Goedemondt, geb. ca 1630, Antwerpen. Meeste families uit Belgi?n NL;ook enkele uit Australi?n Canada. Aanvullingen zijn welkom: f.goedemondt@chello.nl

Screenshot van website

Stamboom Goedhart - www.genealogieonline.nl/stamboom_goedhart

Goedhart, Kuijsten, Rijken, Treffers, Van Selst, Versteeg, De Jong, Roelofs, Van der Schans en Van Zelst

Screenshot van website



Genealogie nieuws