stamboomgids

Familienamen » H

Websites 751 - 760 van 1010:

Stamboom Hoogland - van der Molen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogland-van-der-molen

Een genealogische publicatie door Jan Hoogland met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Hoogland, Pama, Van der Molen, De Cock, Van der Meij, Sandbrink, Spoelstra en Vriend.

Screenshot van website

Stamboom Hoogland, Wools - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogland-wools

Een publicatie door Jelle Hoogland met gegevens over oa. de families Goudsmit, Hoogland, Wools, Berends, De Winter, Tulleken, Berendsen, Weltevreede, Siezen en Asser.

Screenshot van website

Stamboom Hoogstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogstra

Een publicatie door Jan Mulder met gegevens over oa. de families Hoogstra, De Jager, Brouwer, De Bruine, Sluiter, Veenman, Van der Vlegel, Spanjer, Rietsema en Nienhuis.

Screenshot van website

Stamboom Hoogveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogveld

Een publicatie door G.A.Telkamp met gegevens over oa. de families Hoogveld, Jansen, Vernooij, Hoogvelt, Hooghveld, Bennekom, Sanders, Hoogveldt, Peters en Janssen.

Screenshot van website

Stamboom Hoogwerf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogwerf

Een publicatie door Edwin Hoogwerf met gegevens over oa. de families Van Nieuwpoort, Hoogwerf, Goudswaard, Van Wolferen, De Rooij, Verhoef, Van

Screenshot van website

Stamboom Hoogwerf - www.genealogieonline.nl/hoogwerf-stamboom

Een genealogische publicatie door Edwin Hoogwerf met gegevens over onder andere de families Van Nieuwpoort, Gardenier, Hoogwerf, De Rooij, Lubben, Van Kinschot, Goudswaard, V.d. Ree en Van 't Hof.

Screenshot van website

Stamboom Hooijmaaijers/van de Ven - www.genealogieonline.nl/stamboom-hooijmaaijers-van-de-ven

Een publicatie door Robyn Gough met gegevens over oa. de families De Vries, Vermeer, Hooijmaaijers, Van Dongen, Van der Leeden, De Courcey, De Weert, De Jong, Van den Houdt en Broeders.

Screenshot van website

Stamboom Hoorewech - www.hoorewech.nl

Stamboom families Hoor(n)weg, Hoornweg van Rij en Horeweg

Screenshot van website

Stamboom Hoppenbrouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoppenbrouwer

Een publicatie door J. Hoppenbrouwer met gegevens over oa. de families Hoppenbrouwer, Van Leeuwen, Van Overbeek, Van Noort, Van Schaik, De Vries, Boere, Groenheide, Wassenaar en Van der Werf.

Screenshot van website

Stamboom Hopstaken - www.genealogieonline.nl/stamboom-hopstaken

Een publicatie door Peter Hopstaken met gegevens over oa. de families Hopstaken, Mulders, Gielisse, Dobbelsteen, Maas, Hopstaecken, Van der Werve, Van Veluw en Van Veluw.

Screenshot van website



Genealogie nieuws