stamboomgids

Familienamen » H

Websites 751 - 760 van 1054:

Stamboom Hogeweg - www.hogeweg.net

stamboom Hogeweg / van Oossanen / Robberegt / Tamboer


Screenshot van website

Stamboom Hogeweg - www.hogeweg.net

Stamboom Hogeweg


Screenshot van website

Stamboom Hogeweg/Oonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-hogeweg-oonk

Een publicatie door Gerrit Jan Hogeweg met gegevens over oa. de families Hogeweg, Oonk, Oenck, Luimes, Oenk, Van der Waal, Op De Pasop Oonk Alias: Veldhuis, Brinkers, Brummelstroet en Leerink.


Screenshot van website

Stamboom Hokke - www.genealogieonline.nl/stamboom-hokke

Een genealogische publicatie door John Hokke met gegevens over onder andere de families Hokke, Schr?der, Van der Graaf, Capello, De Graaf, De Groot, Paul, Van Wattum en Hocke.


Screenshot van website

Stamboom Holierhoek-Harte - www.genealogieonline.nl/stamboom-holierhoek-harte

Een publicatie door Lenie Holierhoek-Harte met gegevens over oa. de families Harte, Holierhoek, Streefkerk, Verschoor, Holkema, Oldenbarneveld, Heerius, Vries, Beentjes en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Holkamp en Stoffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-holkamp-en-stoffer

Een publicatie door I.M. Holkamp met gegevens over oa. de families Holkamp, Jans, Hen, Bakker, Stoffer, Noorderijk, Gideonse, Bliek, Van der Laan en Jak.


Screenshot van website

Stamboom Hollenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-hollenberg

Een publicatie door Henriƫtte de Swart met gegevens over oa. de families Hollenberg, Van Dam, Briefjes, Bulthuis, Mors, Orij, Buikema, Bont, Tesselaar en Put.


Screenshot van website

Stamboom Hollenberg (Arie Jan 3) - www.genealogieonline.nl/hollenberg-stamboom

Een publicatie door Jan Hollenberg met gegevens over oa. de families Hollenberg, Hollenbergh, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Holman - www.genealogieonline.nl/stamboom-holman

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Holman, Brens, Koning, Schmitz, Benes, Eiselin, Derks, Ter Veer, Altepost en Lemain.


Screenshot van website

Stamboom Holman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-holman

Een genealogische publicatie door Jannie van der Zanden met gegevens over onder andere de families Der Franken, Van Audenhoven, Van der Ameijden, Der Merovingen, Van Beieren, Van Toxandrie, Die Cromme, Van Baest en Der Visigothen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws