stamboomgids

Familienamen » H

Websites 751 - 760 van 1027:

Stamboom Homma - www.genealogieonline.nl/stamboom-homma

Een publicatie door J.P. Homma met gegevens over oa. de families Homma, De Jong, Arends, Heijer, Koehorst, Hacquebard, Giezen, Weisfelt, Klaasen en De Ridder.


Screenshot van website

Stamboom Homma - www.genealogieonline.nl/homma-stamboom

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Homma, De Winter, Koning, Ten Berge, Bruinsma, Sonsma, Van Hoogmoed, Hobma, Martena en Van der Wal.


Screenshot van website

Stamboom Homs - www.genealogieonline.nl/stamboom-homs

Een publicatie door George Homs met gegevens over oa. de families ., Bourgogne, de, Hunnie, de, Francs, des, Bretagne, de, Sachsen, von, Ireland, Lorraine, de en Lorraine, de.


Screenshot van website

Stamboom Honcoop/Honkoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-honcoop-honkoop

Een genealogische publicatie door Chris Honcoop met gegevens over onder andere de families Honkoop, Honcoop, Jong, De, Dam, Van, Berg, van Den, Heuvel, van Den, Dijk, Van, Vos en Vliet, Van.


Screenshot van website

Stamboom Hondema - www.genealogieonline.nl/stamboom-hondema

Een publicatie door Anne Adriaan Hondema met gegevens over oa. de families Hondema, Soolsma, De Jong, Tigchelaar, Van der Pol, Rustenburg, Gosliga, De Vries, Van Lith en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Hondeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-hondeveld

Een publicatie door Jan de Mos met gegevens over oa. de families Hondeveld, Oostendorp, Heuvink, Ten Oostendorp, Overmars, Ten Oistendarp, Voor 't Hekke, Ruiter, Hondevelt en Hollander.


Screenshot van website

Stamboom Honing (Huizen) - www.genealogieonline.nl/stamboom-honing

Een publicatie door A.H. Honing met gegevens over oa. de families Honing, Peggeman, Bax, Bunschoten, Schaap, Nobel, Trapman, Van den Hoven, Visser en Kos.


Screenshot van website

Stamboom Hooftman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hooftman

Een publicatie door Henk Hooftman met gegevens over oa. de families Hooftman, Baars, Verveen, Blanken, Appeldoorn, Van der Houwen, In 't Velt, Baers, Poot en In 't Veld.


Screenshot van website

Stamboom Hoogduin - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogduin

Een publicatie door H.C.M. Hoogduin met gegevens over oa. de families Hoogduin, Hoogduijn, Vinkestein, Van Gnits, Abbing, Van Hoogduijn, Van der Lubbe, Van der Heijde, Van der Waart en Van Duijn.


Screenshot van website

Stamboom Hoogendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendijk

Een publicatie door Angela Holtrop met gegevens over oa. de families Holtrop, Holtrup, Hoogendijk, Eeltjes, Muilenburg, Rooken, Seijen, van, Wal, van der en Wal, van der.


Screenshot van website



Genealogie nieuws