stamboomgids

Familienamen » H

Websites 751 - 760 van 1051:

Stamboom Hofste(e) - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofstee

Een publicatie door Jan Hofste met gegevens over oa. de families Hofste, Hofste | Hofstee, Hulsebosch, Grasmeijer, Hagedoorn, Van Erkelens, De Haan, Dieters en Dieters.


Screenshot van website

Stamboom Hogendoorn-Verhoef-Touw-Sloos - www.genealogieonline.nl/stamboom-hogendoorn

Een publicatie door Evelien Hogendoorn met gegevens over oa. de families Verhoef (Van Den Hoeff), Touw, Smulders, Sloos, Verhoef, Verheij, Van den Nouweland, Hogendoorn, Vermeer en Verhoeven.


Screenshot van website

Stamboom Hogeweg - www.hogeweg.net

stamboom Hogeweg / van Oossanen / Robberegt / Tamboer


Screenshot van website

Stamboom Hogeweg - www.hogeweg.net

Stamboom Hogeweg


Screenshot van website

Stamboom Hogeweg/Oonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-hogeweg-oonk

Een publicatie door Gerrit Jan Hogeweg met gegevens over oa. de families Hogeweg, Oonk, Oenck, Luimes, Oenk, Van der Waal, Op De Pasop Oonk Alias: Veldhuis, Brinkers, Brummelstroet en Leerink.


Screenshot van website

Stamboom Hokke - www.genealogieonline.nl/stamboom-hokke

Een genealogische publicatie door John Hokke met gegevens over onder andere de families Hokke, Schr?der, Van der Graaf, Capello, De Graaf, De Groot, Paul, Van Wattum en Hocke.


Screenshot van website

Stamboom Holierhoek-Harte - www.genealogieonline.nl/stamboom-holierhoek-harte

Een publicatie door Lenie Holierhoek-Harte met gegevens over oa. de families Harte, Holierhoek, Streefkerk, Verschoor, Holkema, Oldenbarneveld, Heerius, Vries, Beentjes en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Holkamp en Stoffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-holkamp-en-stoffer

Een publicatie door I.M. Holkamp met gegevens over oa. de families Holkamp, Jans, Hen, Bakker, Stoffer, Noorderijk, Gideonse, Bliek, Van der Laan en Jak.


Screenshot van website

Stamboom Hollenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-hollenberg

Een publicatie door Henriƫtte de Swart met gegevens over oa. de families Hollenberg, Van Dam, Briefjes, Bulthuis, Mors, Orij, Buikema, Bont, Tesselaar en Put.


Screenshot van website

Stamboom Hollenberg (Arie Jan 3) - www.genealogieonline.nl/hollenberg-stamboom

Een publicatie door Jan Hollenberg met gegevens over oa. de families Hollenberg, Hollenbergh, , , , .


Screenshot van website



Genealogie nieuws