stamboomgids

Familienamen » H

Websites 731 - 740 van 1091:

Stamboom Hillebrandt - De Beir Lokeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-hillebrandt-de-beir

Een publicatie door Stefan Hillebrandt met gegevens over oa. de families Hillebrant, Hillebrandt, Mahieu, Ghewy, Maene, Van Theemsche, Nuytkens, Cornelis, Jansseune en Maertens.


Screenshot van website

Stamboom Hillebregt - www.genealogieonline.nl/stamboom-hillebregt

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Hillebregt, Frauenfelder, Krul, Zuiderwijk, Scheffer, Meershoek, Blok, Olierook, Schaaf en Beljaards.


Screenshot van website

Stamboom Hilleman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hilleman

Een genealogische publicatie door Leon Hilleman met gegevens over onder andere de families Hilleman, Daalhuizen, Wesdorp, Ingelse, Kramer, Van der Wekken, Van der Maas, Buijs en Siese.


Screenshot van website

Stamboom Hilster - www.genealogieonline.nl/stamboom-hilster

Een publicatie door T.Snijder met gegevens over oa. de families Hilster, Barbé, Pitters, Reinpoldt, Van Beeren, Perlee, Weeren, Kat, Pluym en Boots.


Screenshot van website

Stamboom Hinnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hinnen

Een publicatie door B. Hinnen met gegevens over oa. de families Hinnen, Grobben, Lammers, Rensink, Letteboer, Jans, Boom, Dikken, Stephan en Bellers.


Screenshot van website

Stamboom Hinsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hinsen

Gegevens over oa. de families Hinsen, Hinssen, Van den Berkmortel, Hensen, Aen Den Boom, Scheijven, Manders, Janssen, Van de Mortel en Parren.


Screenshot van website

Stamboom Hintjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hintjes

Een publicatie door Raymond Hintjes met gegevens over oa. de families Hintjes, Mulder, Bouwmeester, Jager, Lameris, Jans, Van der Veen, Van Oost, Bruins en Op De Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Hipke - www.genealogieonline.nl/stamboom-hipke

Een genealogische publicatie door Kevin Hipke met gegevens over onder andere de families Hipke, Erwich, Slootmaekers, Linnebank, Leuverden Van, Van Noordt, Van Hemert, Schouten en Van Vogelpoel.


Screenshot van website

Stamboom Hirschmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-hirschmann

Een publicatie door Henk Hirschmann met gegevens over oa. de families Hirschmann, Van de Haar, Van Kolfschoten, Lodeweegs, Van de Haer, Van den Broek, Van Essen, Megelink, De Bruin en Hondelink.


Screenshot van website

Stamboom Hitters - www.genealogieonline.nl/stamboom-hitters

Een publicatie door M. Hitters met gegevens over oa. de families Hitters, De Brouwer, Aben, Bekkerman, De Matzer, Beerendonk, Waskowski, Kolen, Hitter en Burgers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws