stamboomgids

Familienamen » H

Websites 731 - 740 van 1054:

Stamboom Hoekstra - www.genealogieonline.nl/hoekstra-stamboom

Een publicatie door Heerke Roukema met gegevens over oa. de families Hoekstra, Visser, Renia, Talsma, Postmus, Veldkamp, Langendijk, Belgraver, Ferwerda en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Hoekstra - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-hoekstra

Een genealogische publicatie door Berry Hoekstra met gegevens over onder andere de families Hoekstra, Van der Heijden, Van de Meulenhof, Timmermans, Visser, Netten, Waterman, Van Tuijl en Kanter.


Screenshot van website

Stamboom Hoekstra - www.genealogieonline.nl/hoekstra-familiestamboom

Een genealogische publicatie door Matthijs Hoekstra.


Screenshot van website

Stamboom Hoekstra e.a. - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoekstra-ea

Een publicatie door Anneke Westerhuis-Jager met gegevens over oa. de families Hoekstra, Jager, Van der Naald, Talsma, Van der Molen, Mulder, Bellinga, Bakker, Maat en Vikkerman.


Screenshot van website

Stamboom Hoen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoen

Een genealogische publicatie door Nathalie Hoen met gegevens over onder andere de families Appelmelk, Bakker, Hoen, Bult, De Boer, Mulder, Dijkstra, Schoenmaker en Hensen.


Screenshot van website

Stamboom Hoenselaar-Booltink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoenselaar-booltink

Een genealogische publicatie door Trudie Kempkes met gegevens over onder andere de families Hoenselaar, Booltink, Janssen, Vink, Kuijpers, Willemsen, Wansaoeboen, Mulderij en Van Harselaar.


Screenshot van website

Stamboom Hoesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoesen

Een publicatie door L.A.C.Hoesen met gegevens over oa. de families Hoesen, Raemaekers, Henzen, Knipsael, Laeven, Smets, Dijck Van, Brouns, Thijssen en Mertens.


Screenshot van website

Stamboom Hoeve/Sluimer/Ravestein/Vander Nat - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeve

Een genealogische publicatie door Esther Hoeve met gegevens over onder andere de families Hoeve, Ravestein, Coster, Van der Nat, Redder, Sluimer, Bos, Batstra en Kort.


Screenshot van website

Stamboom Hoffschlag - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoffschlag

Een genealogische publicatie door Frans Hoffschlag met gegevens over onder andere de families Hoffschlag, Beeker, Dorsman, Jacobs, De Haan, Janssen, Spit en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Hofhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofhuizen

Een publicatie door Domien Hofhuizen met gegevens over oa. de families Hofhuizen, Hofhuijs (Hofhuizen), Hagemeijer, Weetink, Jacobs van Balen, Schilder, Van der Lust, Kerremans, Van Zijp en Reghters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws