stamboomgids

Familienamen » H

Websites 701 - 710 van 1027:

Stamboom Hipke - www.genealogieonline.nl/stamboom-hipke

Een genealogische publicatie door Kevin Hipke met gegevens over onder andere de families Hipke, Erwich, Slootmaekers, Linnebank, Leuverden Van, Van Noordt, Van Hemert, Schouten en Van Vogelpoel.


Screenshot van website

Stamboom Hirschmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-hirschmann

Een publicatie door Henk Hirschmann met gegevens over oa. de families Hirschmann, Van de Haar, Van Kolfschoten, Lodeweegs, Van de Haer, Van den Broek, Van Essen, Megelink, De Bruin en Hondelink.


Screenshot van website

Stamboom Hitters - www.genealogieonline.nl/stamboom-hitters

Een publicatie door M. Hitters met gegevens over oa. de families Hitters, De Brouwer, Aben, Bekkerman, De Matzer, Beerendonk, Waskowski, Kolen, Hitter en Burgers.


Screenshot van website

Stamboom Ho(o)genbos(ch) - www.genealogieonline.nl/stamboom-hogenbos

A genealogical publication by A.B.M. van Helsdingen with information about, among others, the families .


Screenshot van website

Stamboom Hobers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hobers

Een publicatie door W. Hobers met gegevens over oa. de families Hobers, Van Almelo, Lubberts, Tangenberg, Jacobs, Wilkes, Jansen, Koens, Van Almelo (Tweeling) en Lok.


Screenshot van website

Stamboom Hobijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hobijn

Een publicatie door Carla Hobijn met gegevens over oa. de families Sijmons, Schrever, Van Hilten.


Screenshot van website

Stamboom Hocke - Hokke - Hokken - home.planet.nl/~hokke139/stamboom-ned.html

Stamboom van de familie Hocke - Hokke - Hokken met zijn origine op Voorne-Putten


Screenshot van website

Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hodenius

Een publicatie door Erna Hodenius met gegevens over oa. de families Hodenius, Odinius, Van Roosmalen, Van Kempen, Odenius, Janssen, Kesseler, Scheffers, Strang en Brouns.


Screenshot van website

Stamboom Hodes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hodes

Een publicatie door Hodes met gegevens over oa. de families Hodes, Fijneman, Van der Ree, Rouweler, De Groot, Eijkelboom, Hermans, Delgijer, Lucassen en Van Tel.


Screenshot van website

Stamboom Hoeben - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeben

Een publicatie door H.A. Hoeben met gegevens over oa. de families Beentjes, Van der Does, Hoeben, Stet, Schultinge, Schulting, Lefferts, Zonneveld, Dekker en Bleeker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws