stamboomgids

Familienamen » H

Websites 701 - 710 van 1097:

Stamboom Hermans/Van Leeuwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermans-van-leeuwen

Een publicatie door Steffie Hermans met gegevens over oa. de families Van Mil, Van Leeuwen, Hofstede, Stolk, Ham, Braak, Van Vliet, Koelewijn, Meesters en Van Haastrecht.


Screenshot van website

Stamboom Hermanussen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermanussen

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hermanussen, Jans, Eijbers, Thijssen, Vloet, Hermans, Ermers, Van Gemert, Franssen en Gerrits.


Screenshot van website

Stamboom Hermes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermes

Een publicatie door H.Otten met gegevens over oa. de families Harmers en Hermes.


Screenshot van website

Stamboom Hermkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermkens

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hermkens, Coopmans, Janssen, Hendrix, Rijs, Verhaagh, Bovee, Verhaegh, Lamers en Hermkes.


Screenshot van website

Stamboom Hermsen - www.genealogieonline.nl/stamboom_hermsen

Een publicatie door D. Hermsen met gegevens over oa. de families Hermsen, Knevel, Spee, De Jong, Groenhof, Van Soestbergen, Deuss, Koen, Van der Valk en Broekman.


Screenshot van website

Stamboom Hermsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermsen

Een publicatie door Cornelis Hermsen met gegevens over oa. de families Hermsen, Lamers, Van de Pol, Jacobs, Jansen, Hartman, Meijer, Hendriks, Van Hattum en Klein.


Screenshot van website

Stamboom Herreman - www.genealogieonline.nl/stamboom-herreman

Een genealogische publicatie door Eddy Herreman met gegevens over onder andere de families Herreman, Bossuyt, Vanheerswynghels, Deschamp, Desmet, Heyrman, Samyn, Verhaeghe en Brysbaert.


Screenshot van website

Stamboom Herremans - www.genealogieonline.nl/stamboom-herremans

Een publicatie door Jos Broekman met gegevens over oa. de families Herremans, Hermans, Peek, Hermens, Koenders, Klaassen, Van Vugt, Drissen, Matton en Binnenveld.


Screenshot van website

Stamboom Herremans- Dewit- Godts- Smets - www.genealogieonline.nl/stamboom-herremans-dewit-godts-smets

Een genealogische publicatie door Bob Herremans met gegevens over onder andere de families Godts, Kemps, Smets, Van Grunderbeek, Herremans, Dewit, Crabbe, Van Vaerenbergh en De Greef.


Screenshot van website

Stamboom Herry - www.genealogieonline.nl/stamboom-herry

Gegevens over oa. de families Herry, Arickx, Arix, Harinck, Haerinck, Herri, Desimpelaere, Lambertyn, Lambrecht en De Rammelaere.


Screenshot van website



Genealogie nieuws