stamboomgids

Familienamen » H

Websites 701 - 710 van 1051:

Stamboom Hietbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hietbrink

Een publicatie door M. Stortelers met gegevens over oa. de families Hietbrink, Te Voorde, Klumpers, Heijnen, Leemkuil, Mulders, Schaer, Honderslo, Samberg en Dreeijers.


Screenshot van website

Stamboom Hietkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hietkamp

Gegevens over oa. de families Hietkamp, Ten Heetkamp, Uunk, Heetkamp, Deunk, Ten Have, Lammers, Te Winkel, Aytink en Scholten.


Screenshot van website

Stamboom Hietkamp - www.genealogieonline.nl/hietkamp-stamboom

Een publicatie door A. Scheerder met gegevens over oa. de families Hietkamp, Heetbrinck (Thonnisz), Schoolthof, Denneboom, Janszen, Hilllebrand, Hoornenborg, Lievestro, Hietbrinck en Heetbrink.


Screenshot van website

Stamboom Hijlkema en Peters - www.genealogieonline.nl/stamboom-hijlkema-en-peters

Een genealogische publicatie door J.A.Hijlkema met gegevens over onder andere de families Hijlkema, Sluys, Bijlsma, Tymens, Jansen, Meyer, Post, Peters en Best.


Screenshot van website

Stamboom Hijma - Van der Togt - www.genealogieonline.nl/stamboom-hijma-van-der-togt

Een publicatie door Marc Hijma met gegevens over oa. de families Hijma, Van Dijk, Poortinga, Van der Togt, Vellinga, Dijkstra, Kraaijeveld, Bosma, Westra en Lanser.


Screenshot van website

Stamboom Hijne - Hoogenboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-hijne-hoogenboom

Een publicatie door Luuk Hijne met gegevens over oa. de families Bos, Hijne, Hoogenboom, Vonk, De Jong, Buur, Rijs, Van Steen, Van der Laan en Huipe.


Screenshot van website

Stamboom Hijszeler - www.genealogieonline.nl/stamboom-hijszeler

Een publicatie door Diederik Kampinga met gegevens over oa. de families Hijszeler, Hijseler, Hogendorf, Bakker, Veenhoff en Veenhoff.


Screenshot van website

Stamboom Hilkemeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-hilkemeijer

Een genealogische publicatie door Pieter Hilkemeijer met gegevens over onder andere de families Sterk, Van Andel, Vink, Hilkemeijer, Brand, Van Heesen, Bontje, Van Oort en Houben.


Screenshot van website

Stamboom Hillebrandt - De Beir Lokeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-hillebrandt-de-beir

Een publicatie door Stefan Hillebrandt met gegevens over oa. de families Hillebrant, Hillebrandt, Mahieu, Ghewy, Maene, Van Theemsche, Nuytkens, Cornelis, Jansseune en Maertens.


Screenshot van website

Stamboom Hillebregt - www.genealogieonline.nl/stamboom-hillebregt

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Hillebregt, Frauenfelder, Krul, Zuiderwijk, Scheffer, Meershoek, Blok, Olierook, Schaaf en Beljaards.


Screenshot van website



Genealogie nieuws