stamboomgids

Familienamen » H

Websites 681 - 690 van 1010:

Stamboom Hijma - Van der Togt - www.genealogieonline.nl/stamboom-hijma-van-der-togt

Een publicatie door Marc Hijma met gegevens over oa. de families Hijma, Van Dijk, Poortinga, Van der Togt, Vellinga, Dijkstra, Kraaijeveld, Bosma, Westra en Lanser.

Screenshot van website

Stamboom Hijne - Hoogenboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-hijne-hoogenboom

Een publicatie door Luuk Hijne met gegevens over oa. de families Bos, Hijne, Hoogenboom, Vonk, De Jong, Buur, Rijs, Van Steen, Van der Laan en Huipe.

Screenshot van website

Stamboom Hijszeler - www.genealogieonline.nl/stamboom-hijszeler

Een publicatie door Diederik Kampinga met gegevens over oa. de families Hijszeler, Hijseler, Hogendorf, Bakker, Veenhoff en Veenhoff.

Screenshot van website

Stamboom Hillebrandt - De Beir Lokeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-hillebrandt-de-beir

Een publicatie door Stefan Hillebrandt met gegevens over oa. de families Hillebrant, Hillebrandt, Mahieu, Ghewy, Maene, Van Theemsche, Nuytkens, Cornelis, Jansseune en Maertens.

Screenshot van website

Stamboom Hillebregt - www.genealogieonline.nl/stamboom-hillebregt

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Hillebregt, Frauenfelder, Krul, Zuiderwijk, Scheffer, Meershoek, Blok, Olierook, Schaaf en Beljaards.

Screenshot van website

Stamboom Hilster - www.genealogieonline.nl/stamboom-hilster

Een publicatie door T.Snijder met gegevens over oa. de families Hilster, Barbé, Pitters, Reinpoldt, Van Beeren, Perlee, Weeren, Kat, Pluym en Boots.

Screenshot van website

Stamboom Hinnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hinnen

Een publicatie door B. Hinnen met gegevens over oa. de families Hinnen, Grobben, Lammers, Rensink, Letteboer, Jans, Boom, Dikken, Stephan en Bellers.

Screenshot van website

Stamboom Hinsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hinsen

Gegevens over oa. de families Hinsen, Hinssen, Van den Berkmortel, Hensen, Aen Den Boom, Scheijven, Manders, Janssen, Van de Mortel en Parren.

Screenshot van website

Stamboom Hintjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hintjes

Een publicatie door Raymond Hintjes met gegevens over oa. de families Hintjes, Mulder, Bouwmeester, Jager, Lameris, Jans, Van der Veen, Van Oost, Bruins en Op De Dijk.

Screenshot van website

Stamboom Hirschmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-hirschmann

Een publicatie door Henk Hirschmann met gegevens over oa. de families Hirschmann, Van de Haar, Van Kolfschoten, Lodeweegs, Van de Haer, Van den Broek, Van Essen, Megelink, De Bruin en Hondelink.

Screenshot van website



Genealogie nieuws