stamboomgids

Familienamen » H

Websites 681 - 690 van 1065:

Stamboom Hensgens stam Bauchem - www.genealogieonline.nl/stamboom-hensgens-stam-bauchem

Een genealogische publicatie door Charles Hensgens met gegevens over onder andere de families Hensgens, Wijnen, Hamers, Wiertz, Reul, Meens, Simons, Arets en Feurpeil.


Screenshot van website

Stamboom Herlaar, Haneveld en Martinius - home.casema.nl/jan.herlaar

familienamen Herlaar, Haneveld en Martinius


Screenshot van website

Stamboom Herlé - www.genealogieonline.nl/stamboom-herle

Een publicatie door Erik Herlé met gegevens over oa. de families Herlé, Herle, Griffioen, Heemskerk, Baart, Meijer, Andersen, Van Teilingen, Jansen en Hamel.


Screenshot van website

Stamboom Hermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hermans

Een publicatie door Rudolf Hermans met gegevens over oa. de families Van Tussenbroek, Knyff, Hermans, Boogaard, Tobi, Van Wijngaarden, Van Briemen, Douwes, Van Oostrom en Van Hulst.


Screenshot van website

Stamboom Hermans/Van Leeuwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermans-van-leeuwen

Een publicatie door Steffie Hermans met gegevens over oa. de families Van Mil, Van Leeuwen, Hofstede, Stolk, Ham, Braak, Van Vliet, Koelewijn, Meesters en Van Haastrecht.


Screenshot van website

Stamboom Hermanussen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermanussen

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hermanussen, Jans, Eijbers, Thijssen, Vloet, Hermans, Ermers, Van Gemert, Franssen en Gerrits.


Screenshot van website

Stamboom Hermes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermes

Een publicatie door H.Otten met gegevens over oa. de families Harmers en Hermes.


Screenshot van website

Stamboom Hermkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermkens

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hermkens, Coopmans, Janssen, Hendrix, Rijs, Verhaagh, Bovee, Verhaegh, Lamers en Hermkes.


Screenshot van website

Stamboom Hermsen - www.genealogieonline.nl/stamboom_hermsen

Een publicatie door D. Hermsen met gegevens over oa. de families Hermsen, Knevel, Spee, De Jong, Groenhof, Van Soestbergen, Deuss, Koen, Van der Valk en Broekman.


Screenshot van website

Stamboom Hermsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermsen

Een publicatie door Cornelis Hermsen met gegevens over oa. de families Hermsen, Lamers, Van de Pol, Jacobs, Jansen, Hartman, Meijer, Hendriks, Van Hattum en Klein.


Screenshot van website



Genealogie nieuws