stamboomgids

Familienamen » H

Websites 681 - 690 van 1055:

Stamboom Hermanussen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermanussen

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hermanussen, Jans, Eijbers, Thijssen, Vloet, Hermans, Ermers, Van Gemert, Franssen en Gerrits.


Screenshot van website

Stamboom Hermes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermes

Een publicatie door H.Otten met gegevens over oa. de families Harmers en Hermes.


Screenshot van website

Stamboom Hermkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermkens

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hermkens, Coopmans, Janssen, Hendrix, Rijs, Verhaagh, Bovee, Verhaegh, Lamers en Hermkes.


Screenshot van website

Stamboom Hermsen - www.genealogieonline.nl/stamboom_hermsen

Een publicatie door D. Hermsen met gegevens over oa. de families Hermsen, Knevel, Spee, De Jong, Groenhof, Van Soestbergen, Deuss, Koen, Van der Valk en Broekman.


Screenshot van website

Stamboom Hermsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermsen

Een publicatie door Cornelis Hermsen met gegevens over oa. de families Hermsen, Lamers, Van de Pol, Jacobs, Jansen, Hartman, Meijer, Hendriks, Van Hattum en Klein.


Screenshot van website

Stamboom Herremans - www.genealogieonline.nl/stamboom-herremans

Een publicatie door Jos Broekman met gegevens over oa. de families Herremans, Hermans, Peek, Hermens, Koenders, Klaassen, Van Vugt, Drissen, Matton en Binnenveld.


Screenshot van website

Stamboom Herremans- Dewit- Godts- Smets - www.genealogieonline.nl/stamboom-herremans-dewit-godts-smets

Een genealogische publicatie door Bob Herremans met gegevens over onder andere de families Godts, Kemps, Smets, Van Grunderbeek, Herremans, Dewit, Crabbe, Van Vaerenbergh en De Greef.


Screenshot van website

Stamboom Herry - www.genealogieonline.nl/stamboom-herry

Gegevens over oa. de families Herry, Arickx, Arix, Harinck, Haerinck, Herri, Desimpelaere, Lambertyn, Lambrecht en De Rammelaere.


Screenshot van website

Stamboom Hesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesen

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hesen, Heesen, Heijligers, Janssen, Hermans, Remmen, Van den Bosch, Friesen, Roelofs en Wennekers.


Screenshot van website

Stamboom Hess-Dijke - www.genealogieonline.nl/stamboom-hess-dijke

Een genealogische publicatie door Hans Hess met gegevens over onder andere de families Hess, Scheurwater, Dijke, Bakhuizen, Van Bekkum, Schaaij, Brouw, De Goede en Verkouter.


Screenshot van website



Genealogie nieuws