stamboomgids

Familienamen » H

Websites 681 - 690 van 1041:

Stamboom Hesseling, met aangehuwden - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesseling

Een publicatie door L.F. Hesseling met gegevens over oa. de families Hesseling, Ten Brink, Ten Brinck, Jansen, Eilers, Bultink, Pierik, Janssen, Schennink en Koenen.


Screenshot van website

Stamboom Hesselink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesselink

Een genealogische publicatie door Dick Hesselink met gegevens over onder andere de families Van Zanten, Hesselink, Van Buuren, Von der Lippe, Brouwer, Jans, Gritter, Van Voorhees en Pekel.


Screenshot van website

Stamboom Hesselius - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesselius

Een publicatie door G. de Jong met gegevens over oa. de families Hesselius, Bontjema, Althuisius, De Vries, Hoekstra, Joustra, Bokma, Bosma, Hofstra en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Hessing - www.genealogieonline.nl/stamboom-hessing

Een publicatie door Martin Hessing met gegevens over oa. de families Hessing, Ruijs, Schoen, Boot, Gieling, Massar, Hooiveld, Pouw, Valk en Doodewaard.


Screenshot van website

Stamboom Hettema - www.genealogieonline.nl/stamboom-hettema

Een publicatie door Peter Neuteboom met gegevens over oa. de families Hettema, Pijters, Gerbens, Van Egmond, Neuteboom, Van der Veen, Wiarda, Harstra, Leegsma en Boersma.


Screenshot van website

Stamboom Heuperman-Dortland - www.genealogieonline.nl/stamboom-heuperman-dortland

Een genealogische publicatie door Alfred Heuperman met gegevens over onder andere de families Heuperman, Visser, Van Dooden, Van Dam, Dortland, Heaperman, Worthington, Seydenzaal en Van Veen.


Screenshot van website

Stamboom Heuts - www.genealogieonline.nl/stamboom-heuts

Een genealogische publicatie door Heuts met gegevens over onder andere de families Heije, Heuts, Jacobs, Francken, Bausmans, Peters, Haesen, Moermans en Piron.


Screenshot van website

Stamboom Heydenrijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-heydenrijk

Een publicatie door Theo Heydenrijk met gegevens over oa. de families Wamelink, Heijdenrijk, Heuning, Heidentrijk, Jager, Hulsel, Beelen, Kip, Jans en Widdershoven.


Screenshot van website

Stamboom Heymans - www.genealogieonline.nl/stamboom-heymans

Een publicatie door Jean-Pierre Heymans met gegevens over oa. de families Aernouts, Voets, Arnouts, Vermeiren, Goossens, Van Looveren, Rombouts, Ooms, Loos en Mertens.


Screenshot van website

Stamboom Heystek - www.genealogieonline.nl/stamboom-heystek

Een publicatie door Cees Heystek met gegevens over oa. de families Heijstek, Meijers, Heistek, Van der Linden, Rijsdam, Westveer, De Jong, Vos, Schaap en De Keijser.


Screenshot van website



Genealogie nieuws