stamboomgids

Familienamen » H

Websites 711 - 720 van 1010:

Stamboom Hoenjet - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoenjet

Een genealogische publicatie door Leon Hoenjet met gegevens over onder andere de families Hoenjet, Hamackers, Jacobs, Herben, Jong, Berk, De en Houben.

Screenshot van website

Stamboom Hoenselaar-Booltink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoenselaar-booltink

Een genealogische publicatie door Trudie Kempkes met gegevens over onder andere de families Hoenselaar, Booltink, Janssen, Vink, Kuijpers, Willemsen, Wansaoeboen, Mulderij en Van Harselaar.

Screenshot van website

Stamboom Hoesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoesen

Een publicatie door L.A.C.Hoesen met gegevens over oa. de families Hoesen, Raemaekers, Henzen, Knipsael, Laeven, Smets, Dijck Van, Brouns, Thijssen en Mertens.

Screenshot van website

Stamboom Hoeve/Sluimer/Ravestein/Vander Nat - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeve

Een genealogische publicatie door Esther Hoeve met gegevens over onder andere de families Hoeve, Ravestein, Coster, Van der Nat, Redder, Sluimer, Bos, Batstra en Kort.

Screenshot van website

Stamboom Hofhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofhuizen

Een publicatie door Domien Hofhuizen met gegevens over oa. de families Hofhuizen, Hofhuijs (Hofhuizen), Hagemeijer, Weetink, Jacobs van Balen, Schilder, Van der Lust, Kerremans, Van Zijp en Reghters.

Screenshot van website

Stamboom Hofkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofkens

Een publicatie door Toine Hofkens met gegevens over oa. de families Daelman, Hofkens, Verhulst, Lambregts, Heufkens, Bakx, Peersman, Braak en Braak.

Screenshot van website

Stamboom Hofma - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofma

Een publicatie door Roel Hofma met gegevens over oa. de families Hofma, Van Wallinga, Van der Schoot, Blauw, Koopmans, R.hofma, Sipkema, Van der Honing, Bijker en Of Geeske Johannes.

Screenshot van website

Stamboom Hofman - www.genealogieonline.nl/hofman-stamboom

Een publicatie door J.W. Hofman met gegevens over oa. de families Ter Heege, Van Hattem, Hofman, Van Broeckhuizen, Verkerk, Ter Riet, Van Schenkhof, Van Kalkeren, Van Thoor en Van Uijtrecht.

Screenshot van website

Stamboom Hofman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hofman

Een publicatie door P.C.E. Hofman met gegevens over oa. de families Hofman, Sunderman, Kuipers, Van den Boogaart, Plantenga, Neijssel, Hiddenga, Bouritius, Lagerweij en Pawlowsky.

Screenshot van website

Stamboom Hofman - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-hofman

Een publicatie door L. Birza met gegevens over oa. de families Hofman, Offereins, Egberts, Jans, Oosting, Hoeks, Veenstra, Luning, Pen en De Wit.

Screenshot van website



Genealogie nieuws