stamboomgids

Familienamen » H

Websites 711 - 720 van 1097:

Stamboom Herry - www.genealogieonline.nl/stamboom-herry

Gegevens over oa. de families Herry, Arickx, Arix, Harinck, Haerinck, Herri, Desimpelaere, Lambertyn, Lambrecht en De Rammelaere.


Screenshot van website

Stamboom Hesdahl-Piekema - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesdahl-piekema

Een genealogische publicatie door Andre Hesdahl met gegevens over onder andere de families Piekema, Hesdal, Hesdahl, Jans Piekema, Piekes Piekema, Piers Piekema, Harmens Piekema, Gerbens Piekema en Hendriks Piekema.


Screenshot van website

Stamboom Hesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesen

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hesen, Heesen, Heijligers, Janssen, Hermans, Remmen, Van den Bosch, Friesen, Roelofs en Wennekers.


Screenshot van website

Stamboom Hess-Dijke - www.genealogieonline.nl/stamboom-hess-dijke

Een genealogische publicatie door Hans Hess met gegevens over onder andere de families Hess, Scheurwater, Dijke, Bakhuizen, Van Bekkum, Schaaij, Brouw, De Goede en Verkouter.


Screenshot van website

Stamboom Hesseling, met aangehuwden - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesseling

Een publicatie door L.F. Hesseling met gegevens over oa. de families Hesseling, Ten Brink, Ten Brinck, Jansen, Eilers, Bultink, Pierik, Janssen, Schennink en Koenen.


Screenshot van website

Stamboom Hesselink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesselink

Een genealogische publicatie door Dick Hesselink met gegevens over onder andere de families Van Zanten, Hesselink, Van Buuren, Von der Lippe, Brouwer, Jans, Gritter, Van Voorhees en Pekel.


Screenshot van website

Stamboom Hesselius - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesselius

Een publicatie door G. de Jong met gegevens over oa. de families Hesselius, Bontjema, Althuisius, De Vries, Hoekstra, Joustra, Bokma, Bosma, Hofstra en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Hessing - www.genealogieonline.nl/stamboom-hessing

Een publicatie door Martin Hessing met gegevens over oa. de families Hessing, Ruijs, Schoen, Boot, Gieling, Massar, Hooiveld, Pouw, Valk en Doodewaard.


Screenshot van website

Stamboom Hettema - www.genealogieonline.nl/stamboom-hettema

Een publicatie door Peter Neuteboom met gegevens over oa. de families Hettema, Pijters, Gerbens, Van Egmond, Neuteboom, Van der Veen, Wiarda, Harstra, Leegsma en Boersma.


Screenshot van website

Stamboom Heuperman-Dortland - www.genealogieonline.nl/stamboom-heuperman-dortland

Een genealogische publicatie door Alfred Heuperman met gegevens over onder andere de families Heuperman, Visser, Van Dooden, Van Dam, Dortland, Heaperman, Worthington, Seydenzaal en Van Veen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws