stamboomgids

Familienamen » H

Websites 711 - 720 van 1038:

Stamboom Hocke - Hokke - Hokken - home.planet.nl/~hokke139/stamboom-ned.html

Stamboom van de familie Hocke - Hokke - Hokken met zijn origine op Voorne-Putten


Screenshot van website

Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hodenius

Een publicatie door Erna Hodenius met gegevens over oa. de families Hodenius, Odinius, Van Roosmalen, Van Kempen, Odenius, Janssen, Kesseler, Scheffers, Strang en Brouns.


Screenshot van website

Stamboom Hodes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hodes

Een publicatie door Hodes met gegevens over oa. de families Hodes, Fijneman, Van der Ree, Rouweler, De Groot, Eijkelboom, Hermans, Delgijer, Lucassen en Van Tel.


Screenshot van website

Stamboom Hoeben - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeben

Een publicatie door H.A. Hoeben met gegevens over oa. de families Beentjes, Van der Does, Hoeben, Stet, Schultinge, Schulting, Lefferts, Zonneveld, Dekker en Bleeker.


Screenshot van website

Stamboom Hoefsmit - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoefsmit

Een publicatie door W. van Haaster met gegevens over oa. de families Hoefsmit, Van Polanen, Poppes, Gijsenij, Kret, Korenhof, Tegelaar, Blok, Ververs en Kramp.


Screenshot van website

Stamboom Hoegee - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoegee

Gegevens over oa. de families Hoegee, Van Hoegee, Hougee, Van Hoege, Visser, Van Somervelt, Van Eijk, De Jong, Stekelenburg en Floor.


Screenshot van website

Stamboom Hoeijenbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeijenbos

Een publicatie door Bram Hoeijenbos met gegevens over oa. de families Hoeijenbos, Hoejenbos, Van Kralingen, Hoeijenbosch, Oejenbosch, Uijl, Boender, Oejenbos, De Jong en Uittenbogaard.


Screenshot van website

Stamboom Hoek (Houck) - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoek-houck

Een genealogische publicatie door Toon Hoek met gegevens over onder andere de families Hoek, Van der Gaag, Van den Heuvel, Stiebolt, Hoek (Houck), Verhagen, Rieke, Bijster en Van Campenhout.


Screenshot van website

Stamboom Hoek omgeving Lutjebroek en Enkhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoek-omgeving-lutjebroek-en-enkhuizen ...

Een genealogische publicatie door Laurens Jan Hoek met gegevens over onder andere de families Hoek, Smit, Bakker, Schuitemaker, Van Marken, Schoenmaker, Broertjes, Balk en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Hoek, van Scherpenzeel, la Verge en van de Water - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoek

Een publicatie door Aad Hoek met gegevens over oa. de families Hoek, Van de Water, De Jong, Van Mourik, Van Scherpenzeel, Van Dijk, Van der Plas, De Leeuw, De Vor en Peek.


Screenshot van website



Genealogie nieuws