stamboomgids

Familienamen » H

Websites 711 - 720 van 1054:

Stamboom Hinnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hinnen

Een publicatie door B. Hinnen met gegevens over oa. de families Hinnen, Grobben, Lammers, Rensink, Letteboer, Jans, Boom, Dikken, Stephan en Bellers.


Screenshot van website

Stamboom Hinsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hinsen

Gegevens over oa. de families Hinsen, Hinssen, Van den Berkmortel, Hensen, Aen Den Boom, Scheijven, Manders, Janssen, Van de Mortel en Parren.


Screenshot van website

Stamboom Hintjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hintjes

Een publicatie door Raymond Hintjes met gegevens over oa. de families Hintjes, Mulder, Bouwmeester, Jager, Lameris, Jans, Van der Veen, Van Oost, Bruins en Op De Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Hipke - www.genealogieonline.nl/stamboom-hipke

Een genealogische publicatie door Kevin Hipke met gegevens over onder andere de families Hipke, Erwich, Slootmaekers, Linnebank, Leuverden Van, Van Noordt, Van Hemert, Schouten en Van Vogelpoel.


Screenshot van website

Stamboom Hirschmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-hirschmann

Een publicatie door Henk Hirschmann met gegevens over oa. de families Hirschmann, Van de Haar, Van Kolfschoten, Lodeweegs, Van de Haer, Van den Broek, Van Essen, Megelink, De Bruin en Hondelink.


Screenshot van website

Stamboom Hitters - www.genealogieonline.nl/stamboom-hitters

Een publicatie door M. Hitters met gegevens over oa. de families Hitters, De Brouwer, Aben, Bekkerman, De Matzer, Beerendonk, Waskowski, Kolen, Hitter en Burgers.


Screenshot van website

Stamboom Ho(o)genbos(ch) - www.genealogieonline.nl/stamboom-hogenbos

A genealogical publication by A.B.M. van Helsdingen with information about, among others, the families .


Screenshot van website

Stamboom Hobers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hobers

Een publicatie door W. Hobers met gegevens over oa. de families Hobers, Van Almelo, Lubberts, Tangenberg, Jacobs, Wilkes, Jansen, Koens, Van Almelo (Tweeling) en Lok.


Screenshot van website

Stamboom Hobijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hobijn

Een publicatie door Carla Hobijn met gegevens over oa. de families Sijmons, Schrever, Van Hilten.


Screenshot van website

Stamboom Hocke - Hokke - Hokken - home.planet.nl/~hokke139/stamboom-ned.html

Stamboom van de familie Hocke - Hokke - Hokken met zijn origine op Voorne-Putten


Screenshot van website



Genealogie nieuws