stamboomgids

Familienamen » H

Websites 741 - 750 van 1054:

Stamboom Hofkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofkens

Een publicatie door Toine Hofkens met gegevens over oa. de families Daelman, Hofkens, Verhulst, Lambregts, Heufkens, Bakx, Peersman, Braak en Braak.


Screenshot van website

Stamboom Hofma - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofma

Een publicatie door Roel Hofma met gegevens over oa. de families Hofma, Van Wallinga, Van der Schoot, Blauw, Koopmans, R.hofma, Sipkema, Van der Honing, Bijker en Of Geeske Johannes.


Screenshot van website

Stamboom Hofman - www.genealogieonline.nl/hofman-stamboom

Een publicatie door J.W. Hofman met gegevens over oa. de families Ter Heege, Van Hattem, Hofman, Van Broeckhuizen, Verkerk, Ter Riet, Van Schenkhof, Van Kalkeren, Van Thoor en Van Uijtrecht.


Screenshot van website

Stamboom Hofman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hofman

Een publicatie door P.C.E. Hofman met gegevens over oa. de families Hofman, Sunderman, Kuipers, Van den Boogaart, Plantenga, Neijssel, Hiddenga, Bouritius, Lagerweij en Pawlowsky.


Screenshot van website

Stamboom Hofman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofman

Een genealogische publicatie door Gijs Hofman met gegevens over onder andere de families Hofman, Bunt, Den Hartog, Van Dijk, Boekesteijn, Brandhorst, Van Dam, Schotte en Van Vliet.


Screenshot van website

Stamboom Hofman-Uijttewaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofman-uijttewaal

Een genealogische publicatie door Jos en Mieke Hofman Uijttewaal met gegevens over onder andere de families Hofman, Sprong, Eijssink, Uijtewaal, Wttewaal, Eijsink, Van Heesen, Uijttewaal en Maiburg.


Screenshot van website

Stamboom Hofmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofmans

Een publicatie door Henk Hofmans met gegevens over oa. de families Hofmans, Hoefsmit, Moolemans, De Sain, Egmonts, Meutens, Moonen, Houtman, Willemsen en Van der Pluijm.


Screenshot van website

Stamboom Hofste(e) - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofstee

Een publicatie door Jan Hofste met gegevens over oa. de families Hofste, Hofste | Hofstee, Hulsebosch, Grasmeijer, Hagedoorn, Van Erkelens, De Haan, Dieters en Dieters.


Screenshot van website

Stamboom Hofstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofstra

Een genealogische publicatie door Hillegonda Best met gegevens over onder andere de families Hofstra, Best, Lukkes, Dekker, Neef, Bruinsma, Gorter, Masmeijer en Dijkstra.


Screenshot van website

Stamboom Hogendoorn-Verhoef-Touw-Sloos - www.genealogieonline.nl/stamboom-hogendoorn

Een publicatie door Evelien Hogendoorn met gegevens over oa. de families Verhoef (Van Den Hoeff), Touw, Smulders, Sloos, Verhoef, Verheij, Van den Nouweland, Hogendoorn, Vermeer en Verhoeven.


Screenshot van website



Genealogie nieuws