stamboomgids

Familienamen » H

Websites 741 - 750 van 1027:

Stamboom Holierhoek-Harte - www.genealogieonline.nl/stamboom-holierhoek-harte

Een publicatie door Lenie Holierhoek-Harte met gegevens over oa. de families Harte, Holierhoek, Streefkerk, Verschoor, Holkema, Oldenbarneveld, Heerius, Vries, Beentjes en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Holkamp en Stoffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-holkamp-en-stoffer

Een publicatie door I.M. Holkamp met gegevens over oa. de families Holkamp, Jans, Hen, Bakker, Stoffer, Noorderijk, Gideonse, Bliek, Van der Laan en Jak.


Screenshot van website

Stamboom Hollenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-hollenberg

Een publicatie door Henriƫtte de Swart met gegevens over oa. de families Hollenberg, Van Dam, Briefjes, Bulthuis, Mors, Orij, Buikema, Bont, Tesselaar en Put.


Screenshot van website

Stamboom Hollenberg (Arie Jan 3) - www.genealogieonline.nl/hollenberg-stamboom

Een publicatie door Jan Hollenberg met gegevens over oa. de families Hollenberg, Hollenbergh, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Holman - www.genealogieonline.nl/stamboom-holman

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Holman, Brens, Koning, Schmitz, Benes, Eiselin, Derks, Ter Veer, Altepost en Lemain.


Screenshot van website

Stamboom Holman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-holman

Een genealogische publicatie door Jannie van der Zanden met gegevens over onder andere de families Der Franken, Van Audenhoven, Van der Ameijden, Der Merovingen, Van Beieren, Van Toxandrie, Die Cromme, Van Baest en Der Visigothen.


Screenshot van website

Stamboom Holman - www.genealogieonline.nl/holman-stamboom

Een publicatie door Ans Holman met gegevens over oa. de families Heerkens, Van , Van Roessel, , , .


Screenshot van website

Stamboom Holwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-holwerda

Een publicatie door Hessel Holwerda met gegevens over oa. de families Holwerda, Smid, Bolhuis, Luth, Schuil, Kramer, Engbrenghof, Grosman, Kok en Clases.


Screenshot van website

Stamboom Holzhauer-Hollewijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-holzhauer-hollewijn

Een publicatie door Peter Paul Holzhauer met gegevens over oa. de families Holzhauer, Hollewijn, Holtzhauer, Meerman, Van Ouwerkerk, Terra, Gerwig, Severijns, Franck en Scheffer.


Screenshot van website

Stamboom Homan - www.genealogieonline.nl/stamboom-homan

Een publicatie door Robert Homan met gegevens over oa. de families Ruijgrok, Hillenaar, Der Franken, Van der Plas, Belmans, Van Winden, Van der Does, Van Schie, De Groot en Alkemade.


Screenshot van website



Genealogie nieuws