stamboomgids

Familienamen » H

Websites 741 - 750 van 1010:

Stamboom Hondema - www.genealogieonline.nl/stamboom-hondema

Een publicatie door Anne Adriaan Hondema met gegevens over oa. de families Hondema, Soolsma, De Jong, Tigchelaar, Van der Pol, Rustenburg, Gosliga, De Vries, Van Lith en Nagel.

Screenshot van website

Stamboom Hondeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-hondeveld

Een publicatie door Jan de Mos met gegevens over oa. de families Hondeveld, Oostendorp, Heuvink, Ten Oostendorp, Overmars, Ten Oistendarp, Voor 't Hekke, Ruiter, Hondevelt en Hollander.

Screenshot van website

Stamboom Honing (Huizen) - www.genealogieonline.nl/stamboom-honing

Een publicatie door A.H. Honing met gegevens over oa. de families Honing, Peggeman, Bax, Bunschoten, Schaap, Nobel, Trapman, Van den Hoven, Visser en Kos.

Screenshot van website

Stamboom Hooftman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hooftman

Een publicatie door Henk Hooftman met gegevens over oa. de families Hooftman, Baars, Verveen, Blanken, Appeldoorn, Van der Houwen, In 't Velt, Baers, Poot en In 't Veld.

Screenshot van website

Stamboom Hoogduin - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogduin

Een publicatie door H.C.M. Hoogduin met gegevens over oa. de families Hoogduin, Hoogduijn, Vinkestein, Van Gnits, Abbing, Van Hoogduijn, Van der Lubbe, Van der Heijde, Van der Waart en Van Duijn.

Screenshot van website

Stamboom Hoogendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendijk

Een publicatie door Angela Holtrop met gegevens over oa. de families Holtrop, Holtrup, Hoogendijk, Eeltjes, Muilenburg, Rooken, Seijen, van, Wal, van der en Wal, van der.

Screenshot van website

Stamboom Hoogendoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendoorn

Een publicatie door C. v.d. Oudenhoven met gegevens over oa. de families Hoogendoorn, De Groot, De Jong, Nijhof, Middelkoop, Kreukniet, Van Oord, Bouw, Sprong en De Krijger.

Screenshot van website

Stamboom Hoogendoorn / Roeleveld / Buijse / den Dolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendoorn-roeleveld-buijse-den-dold ...

Een genealogische publicatie door Lex Hoogendoorn met gegevens over onder andere de families Hoogendoorn, Hogendoorn, Pronk, Dominicus, Roeleveld, Spaans, Keus, Droog en Wabeke.

Screenshot van website

Stamboom Hoogeveen (Kortenhoef, Loosdrecht) - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogeveen

Een genealogische publicatie door Hendrik Hoogeveen met gegevens over onder andere de families Hoogeveen, Manten, Hoogeveen (Hoogenveen), Hilgers, Boot, Van Hogheveen, Hooge(n)veen, Bliekendaal en Hogeveen.

Screenshot van website

Stamboom Hoogland - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogland

Een publicatie door Marjan Scheffel met gegevens over oa. de families Van Raaij, Hoogland, Van Otterlo, Struikenkamp, Weijland, Visser, Weidema, Van Wijhe, Van der Zee en Van Heusden.

Screenshot van website



Genealogie nieuws