stamboomgids

Familienamen » H

Websites 771 - 780 van 1065:

Stamboom Holwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-holwerda

Een publicatie door Hessel Holwerda met gegevens over oa. de families Holwerda, Smid, Bolhuis, Luth, Schuil, Kramer, Engbrenghof, Grosman, Kok en Clases.


Screenshot van website

Stamboom Holzhauer-Hollewijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-holzhauer-hollewijn

Een publicatie door Peter Paul Holzhauer met gegevens over oa. de families Holzhauer, Hollewijn, Holtzhauer, Meerman, Van Ouwerkerk, Terra, Gerwig, Severijns, Franck en Scheffer.


Screenshot van website

Stamboom Homan - www.genealogieonline.nl/stamboom-homan

Een publicatie door Robert Homan met gegevens over oa. de families Ruijgrok, Hillenaar, Der Franken, Van der Plas, Belmans, Van Winden, Van der Does, Van Schie, De Groot en Alkemade.


Screenshot van website

Stamboom Homan - van der Naalt - www.genealogieonline.nl/stamboom-homan-van-der-naalt

Een genealogische publicatie door Jan Homan met gegevens over onder andere de families Homan, Boonstra, Veenstra, Van der Naald, Pama, Van der Naalt, Iwema, De Haan en Ruiter.


Screenshot van website

Stamboom Homma - www.genealogieonline.nl/stamboom-homma

Een publicatie door J.P. Homma met gegevens over oa. de families Homma, De Jong, Arends, Heijer, Koehorst, Hacquebard, Giezen, Weisfelt, Klaasen en De Ridder.


Screenshot van website

Stamboom Homma - www.genealogieonline.nl/homma-stamboom

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Homma, De Winter, Koning, Ten Berge, Bruinsma, Sonsma, Van Hoogmoed, Hobma, Martena en Van der Wal.


Screenshot van website

Stamboom Homs - www.genealogieonline.nl/stamboom-homs

Een publicatie door George Homs met gegevens over oa. de families ., Bourgogne, de, Hunnie, de, Francs, des, Bretagne, de, Sachsen, von, Ireland, Lorraine, de en Lorraine, de.


Screenshot van website

Stamboom Honcoop/Honkoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-honcoop-honkoop

Een genealogische publicatie door Chris Honcoop met gegevens over onder andere de families Honkoop, Honcoop, Jong, De, Dam, Van, Berg, van Den, Heuvel, van Den, Dijk, Van, Vos en Vliet, Van.


Screenshot van website

Stamboom Hondema - www.genealogieonline.nl/stamboom-hondema

Een publicatie door Anne Adriaan Hondema met gegevens over oa. de families Hondema, Soolsma, De Jong, Tigchelaar, Van der Pol, Rustenburg, Gosliga, De Vries, Van Lith en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Hondeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-hondeveld

Een publicatie door Jan de Mos met gegevens over oa. de families Hondeveld, Oostendorp, Heuvink, Ten Oostendorp, Overmars, Ten Oistendarp, Voor 't Hekke, Ruiter, Hondevelt en Hollander.


Screenshot van website



Genealogie nieuws