stamboomgids

Familienamen » H

Websites 771 - 780 van 1027:

Stamboom Hooijmaaijers/van de Ven - www.genealogieonline.nl/stamboom-hooijmaaijers-van-de-ven

Een publicatie door Robyn Gough met gegevens over oa. de families De Vries, Vermeer, Hooijmaaijers, Van Dongen, Van der Leeden, De Courcey, De Weert, De Jong, Van den Houdt en Broeders.


Screenshot van website

Stamboom Hoorewech - www.hoorewech.nl

Stamboom families Hoor(n)weg, Hoornweg van Rij en Horeweg


Screenshot van website

Stamboom Hoppenbrouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoppenbrouwer

Een publicatie door J. Hoppenbrouwer met gegevens over oa. de families Hoppenbrouwer, Van Leeuwen, Van Overbeek, Van Noort, Van Schaik, De Vries, Boere, Groenheide, Wassenaar en Van der Werf.


Screenshot van website

Stamboom Hopstaken - www.genealogieonline.nl/stamboom-hopstaken

Een publicatie door Peter Hopstaken met gegevens over oa. de families Hopstaken, Mulders, Gielisse, Dobbelsteen, Maas, Hopstaecken, Van der Werve, Van Veluw en Van Veluw.


Screenshot van website

Stamboom Hordijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hordijk

Een publicatie door Tamara met gegevens over oa. de families Hordijk, Hendrikse, Olman, Cornelisse, Visser, Van Ooijen, Vos, Kamerbeek, Coltof en Van Kolck.


Screenshot van website

Stamboom Hordijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-hordijk

Een publicatie door T. Hordijk met gegevens over oa. de families Hordijk, Hordijck, Segaar, Leeflang, De Jong, Van der Ham, Flaman, Den Riet en Den Riet.


Screenshot van website

Stamboom Hornman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hornman

Een genealogische publicatie door Jan Hornman met gegevens over onder andere de families Hornman, Hornman(s), Hormans, De Lange, Hornmans, Jansen, Brands, Tops en Horremans.


Screenshot van website

Stamboom Horsch - www.genealogieonline.nl/stamboom-horsch

Een publicatie door John Horsch met gegevens over oa. de families Horsch, Wierts Weerts, Wierts, Nieuwenborg, Cordewener, Adriolo, Henskens, Cobben, Housen en Laven.


Screenshot van website

Stamboom Horst uit Hoogland - www.genealogieonline.nl/stamboom-horst-uit-hoogland

Een publicatie door Jaap Schouten met gegevens over oa. de families Horst, Kleinveld, Renkers, Botterblom, Van der Coterlet, Hoefsloot, Koppen, Boterbloem (Botterblom?), Bitterling en Schoonderbeek.


Screenshot van website

Stamboom Horsten Papavoine - www.genealogieonline.nl/stamboom-horsten-papavoine

Een publicatie door Toine Horsten met gegevens over oa. de families Horsten, Papavoine, Leijten, Caron, Mutsaerts, Van Boerden, Wels, Van Lierop, De Beer en Van Heijst.


Screenshot van website



Genealogie nieuws