stamboomgids

Familienamen » H

Websites 771 - 780 van 1049:

Stamboom Honing (Huizen) - www.genealogieonline.nl/stamboom-honing

Een publicatie door A.H. Honing met gegevens over oa. de families Honing, Peggeman, Bax, Bunschoten, Schaap, Nobel, Trapman, Van den Hoven, Visser en Kos.


Screenshot van website

Stamboom Hooftman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hooftman

Een publicatie door Henk Hooftman met gegevens over oa. de families Hooftman, Baars, Verveen, Blanken, Appeldoorn, Van der Houwen, In 't Velt, Baers, Poot en In 't Veld.


Screenshot van website

Stamboom Hoogduin - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogduin

Een publicatie door H.C.M. Hoogduin met gegevens over oa. de families Hoogduin, Hoogduijn, Vinkestein, Van Gnits, Abbing, Van Hoogduijn, Van der Lubbe, Van der Heijde, Van der Waart en Van Duijn.


Screenshot van website

Stamboom Hoogendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendijk

Een publicatie door Angela Holtrop met gegevens over oa. de families Holtrop, Holtrup, Hoogendijk, Eeltjes, Muilenburg, Rooken, Seijen, van, Wal, van der en Wal, van der.


Screenshot van website

Stamboom Hoogendoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendoorn

Een publicatie door C. v.d. Oudenhoven met gegevens over oa. de families Hoogendoorn, De Groot, De Jong, Nijhof, Middelkoop, Kreukniet, Van Oord, Bouw, Sprong en De Krijger.


Screenshot van website

Stamboom Hoogendoorn / Roeleveld / Buijse / den Dolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendoorn-roeleveld-buijse-den-dold ...

Een genealogische publicatie door Lex Hoogendoorn met gegevens over onder andere de families Hoogendoorn, Hogendoorn, Pronk, Dominicus, Roeleveld, Spaans, Keus, Droog en Wabeke.


Screenshot van website

Stamboom Hoogeveen (Kortenhoef, Loosdrecht) - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogeveen

Een genealogische publicatie door Hendrik Hoogeveen met gegevens over onder andere de families Hoogeveen, Manten, Hoogeveen (Hoogenveen), Hilgers, Boot, Van Hogheveen, Hooge(n)veen, Bliekendaal en Hogeveen.


Screenshot van website

Stamboom Hoogland - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogland

Een publicatie door Marjan Scheffel met gegevens over oa. de families Van Raaij, Hoogland, Van Otterlo, Struikenkamp, Weijland, Visser, Weidema, Van Wijhe, Van der Zee en Van Heusden.


Screenshot van website

Stamboom Hoogland - van der Molen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogland-van-der-molen

Een genealogische publicatie door Jan Hoogland met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Hoogland, Pama, Van der Molen, De Cock, Van der Meij, Sandbrink, Spoelstra en Vriend.


Screenshot van website

Stamboom Hoogland, Wools - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogland-wools

Een publicatie door Jelle Hoogland met gegevens over oa. de families Goudsmit, Hoogland, Wools, Berends, De Winter, Tulleken, Berendsen, Weltevreede, Siezen en Asser.


Screenshot van website



Genealogie nieuws