stamboomgids

Familienamen » H

Websites 791 - 800 van 1010:

Stamboom Hoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoven

Een publicatie door Margreet Huirne - Konings met gegevens over oa. de families Hoven, Spruijt, Spruit, Hoeven, Spruyt, Peters, Janssen, Meesters, Wergers en Honkoop.

Screenshot van website

Stamboom Hoving - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoving

Een genealogische publicatie door Hans Hoving met gegevens over onder andere de families Hoving, Bandsma, Nieboer, Klein, Pot, Hulshoff, Blik, Bos en De Vries.

Screenshot van website

Stamboom Howell - www.genealogieonline.nl/stamboom-howell

Gegevens over oa. de families Van Aken, Hofstede, Van Leeuwen, Spits, Van Eijk, Blom, Verbeek, Van der Wal, Kat en Kop.

Screenshot van website

Stamboom Hozee - www.genealogieonline.nl/stamboom-hozee

Een publicatie door Els van Oosten met gegevens over oa. de families Hozee, Los, Snoeijenbos, Van Os, Camfferman, De Vries, Popken, Langendam, Treur en Graaf De.

Screenshot van website

stamboom Hubeek - members.chello.nl/m.ridder4/Stamboom-Hubeek/hubeek.htm

Stamboom familie Hubbek

Screenshot van website

Stamboom Hubeek / Robbe Groskamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hubeek

Een publicatie door Lisette H. Hubeek met gegevens over oa. de families Burgersdijk, Hubeek, Bergvelt, Robbe Groskamp.

Screenshot van website

Stamboom Hubers - verahubers.voorouders.net

Bevat o.a. de familienamen Hubers, Dekker, Van 't Zelfde en Vermeij. De meeste families zijn afkomstig uit de regio Dordrecht. De familie Hubers komt oorspronkelijk uit het Pruissische Werth, waarna de hier beschreven tak zich vestigt in Papendrecht.

Screenshot van website

Stamboom Hubert - www.genealogieonline.nl/stamboom-hubert

Een genealogische publicatie door K Al met gegevens over onder andere de families Hubert, Glas, Prins, De Koning, De Vrij(er), Van Os, Wijker, Kratzer en Passe.

Screenshot van website

Stamboom Huffels - www.genealogieonline.nl/stamboom-huffels

Een publicatie door Erik Huffels met gegevens over oa. de families Van Beek, Van der Poel, Agterberg, Huffels, Kragten, Doppenberg, Van Drie, Millecam, Vink en Van Heumen.

Screenshot van website

Stamboom Huffels - www.genealogieonline.nl/huffels-stamboom

Een publicatie door Evelyn Huffels met gegevens over oa. de families Van der Poel, Van Beek, Huffels, Rompelman, Van der Kleut, Gorel, Van Bokhorst, Doppenberg, Frankhuijsen en Ros.

Screenshot van website



Genealogie nieuws