stamboomgids

Familienamen » H

Websites 821 - 830 van 1009:

Stamboom Hulst - www.genealogieonline.nl/stamboom-hulst

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Hulst, Besteman, De Jager, Van Eeken, Admiraal, Boon, Zaalberg, De Vries, Vriesman en Masker.

Screenshot van website

Stamboom Hulst - www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom

Een publicatie door Rob Hulst met gegevens over oa. de families Hesselink, Hulst, Drabbe, Meursing, Homan, Ottens, Hidding, Hamming, Cardinaal en Meijering.

Screenshot van website

Stamboom Hulst - de Rijk, Pol - Straatman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hulst-rijk

Een publicatie door Sep Hulst met gegevens over oa. de families De Rijk, Balster, Van 't Erve, Jansen, Land, Hulst, Tijhuis, Roeterdink, Straatman en Van der Steen.

Screenshot van website

Stamboom Hultermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-hultermans

Een publicatie door Corne de Jong met gegevens over oa. de families Hultermans, Oprins, Prince, Oprinsen, Van Miert, Schellekens, Peeters, Van Gils, Jansen en Van Dongen.

Screenshot van website

Stamboom Humme - www.genealogieonline.nl/stamboom-humme

Een publicatie door Gerard Humme met gegevens over oa. de families Humme, Van der Horst, De Bast, Schenk, Van Egeren, Humme (N), Nees, Krinkels, Wennekes en Brouwers.

Screenshot van website

Stamboom Hupperets - www.genealogieonline.nl/stamboom-hupperets

Een publicatie door Jean Hupperets met gegevens over oa. de families Hupperets, Tychon, Eussen, Smeetz, Tijchon, Grooten, Schreurs, Sogelee, Smeets en Massenaux.

Screenshot van website

Stamboom Hut - www.genealogieonline.nl/stamboom-hut

Een publicatie door Jeroen Hut met gegevens over oa. de families Hut, Nieboer, Westerhof, Von Hutten, Arends, De Groot, Karstens, Heijlcke, Jans en Hutten.

Screenshot van website

Stamboom Hutter Huetter Hütter - www.genealogieonline.nl/stamboom-hutter-huetterNieuw!

Een genealogische publicatie door Henry Hutter met gegevens over onder andere de families Buck, Bellen, Prick, Grouls, Huetter, Bayer, Bisschops, Peters en Mares.

Screenshot van website

Stamboom Huwel - www.genealogieonline.nl/stamboom-huwel

Een genealogische publicatie door Walter Huwel met gegevens over onder andere de families Huwel, Timmerman, Lonneville, Barremaecker, Vermaas, Titeca, Rau, Tanghe en Suvée.

Screenshot van website

Stamboom Huys - www.genealogieonline.nl/stamboom-huys

Een publicatie door Erwin Huys.

Screenshot van website



Genealogie nieuws