stamboomgids

Familienamen » H

Websites 821 - 830 van 1027:

Stamboom Huijssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-huijssen

Een publicatie door M.N. Huijssen met gegevens over oa. de families Voolstra, Huijssen, Ferdinandusse, Ortelee, Van der Hooft, Visser, Van Zundert, Frijters, Veenbaas en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Huijzer-Versteeg - www.genealogieonline.nl/stamboom-huijzer-versteeg

Een genealogische publicatie door G.J.Huijzer met gegevens over onder andere de families Versteeg, Huijzer, Lem, Schermer, Huyser, Woudenberg, Bouwman, Abma en De Vlieg.


Screenshot van website

Stamboom Huirne - www.genealogieonline.nl/stamboom-huirne

Een publicatie door Margreet Huirne-Konings met gegevens over oa. de families Huirne, Jansen, Ter Huirene, Ter Heurne, Harbers, Hogelugt, Ter Huirne, Walterbosch (Wallerbosch), Huirene Ter en Ter Huivene.


Screenshot van website

Stamboom Huisman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-huisman

Een publicatie door Jaap Huisman met gegevens over oa. de families Huisman, Nater, 's Gravemade, Huijsman, Beek, Bosman, Willemse, Lammers en Lammers.


Screenshot van website

Stamboom Huisman - www.genealogieonline.nl/huisman-stamboom

Een publicatie door Kees Huisman met gegevens over oa. de families Huisman, Overwijk, Huijsman, Wignand, Zijlstra, Meulen, van der, Mook, Velde, van der en Velde, van der.


Screenshot van website

Stamboom Huisman (Huijsman) - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman

Een publicatie door Niek Huisman met gegevens over oa. de families Waterlander, Kaag, Verlaat, Rood, Melcherts, Huijsman, Huisman, Groot, Melchers en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Huisman en Jorwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman-en-jorwerda

Een publicatie door Willem Vermaning met gegevens over oa. de families Jorwerda, Huisman, Stropsma, Jeltema, Van der Pol, Visser, De Groot, Bultsma, Bakker en Aedes.


Screenshot van website

Stamboom Huisman(Houwelingen)-de Heer(Messelink) - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman-de-heer

Een genealogische publicatie door Thijs-Jan Huisman met gegevens over onder andere de families Messelink, Heutink, Wennink, Lutke Schipholt, Euverink, Wesselink, Ten Donkelaar, De Heer en Verveld.


Screenshot van website

Stamboom Huitema - www.genealogieonline.nl/stamboom-huitema

Een publicatie door Tjitte Huitema met gegevens over oa. de families Postma, Talsma, Miedema, Huitema, Kuipers, Visser, Ringnalda, Dikland, Dijkstra en Tolsma.


Screenshot van website

Stamboom Huiting - www.genealogieonline.nl/stamboom-huiting

Een publicatie door Poelman met gegevens over oa. de families Huiting, Brakels, Potze, Huiting (Hoiting), Drenth, Meendering, Trenning, Blide, Van der Laan en Poelman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws