stamboomgids

Familienamen » H

Websites 821 - 830 van 1033:

Stamboom Huijbrechts/van Tichelen en Leijten/Koninckx - www.genealogieonline.nl/stamboom-huijbrechts-en-leijten

Een publicatie door Jos Huijbrechts met gegevens over oa. de families Huijbregts, Huijbrechts, Van Tichelen, Leijten en Koninckx


Screenshot van website

Stamboom Huijgen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-huijgen

Een publicatie door H.J. Huijgen met gegevens over oa. de families Huige, Huigen, Snijder, Gaal, Betjes, Huijgen, Obee, Laan Van Der, Wit De en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Huijgen - www.genealogieonline.nl/stamboom-huijgen

Een publicatie door J. Huijgen met gegevens over oa. de families Van Gelderen, Bos, Booy, De Jong, Boon, Van der Laan, Betjes, Huijgen, Hoogland en Van Bodegraven.


Screenshot van website

Stamboom Huijssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-huijssen

Een publicatie door M.N. Huijssen met gegevens over oa. de families Voolstra, Huijssen, Ferdinandusse, Ortelee, Van der Hooft, Visser, Van Zundert, Frijters, Veenbaas en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Huijzer-Versteeg - www.genealogieonline.nl/stamboom-huijzer-versteeg

Een genealogische publicatie door G.J.Huijzer met gegevens over onder andere de families Versteeg, Huijzer, Lem, Schermer, Huyser, Woudenberg, Bouwman, Abma en De Vlieg.


Screenshot van website

Stamboom Huirne - www.genealogieonline.nl/stamboom-huirne

Een publicatie door Margreet Huirne-Konings met gegevens over oa. de families Huirne, Jansen, Ter Huirene, Ter Heurne, Harbers, Hogelugt, Ter Huirne, Walterbosch (Wallerbosch), Huirene Ter en Ter Huivene.


Screenshot van website

Stamboom Huisman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-huisman

Een publicatie door Jaap Huisman met gegevens over oa. de families Huisman, Nater, 's Gravemade, Huijsman, Beek, Bosman, Willemse, Lammers en Lammers.


Screenshot van website

Stamboom Huisman - www.genealogieonline.nl/huisman-stamboom

Een publicatie door Kees Huisman met gegevens over oa. de families Huisman, Overwijk, Huijsman, Wignand, Zijlstra, Meulen, van der, Mook, Velde, van der en Velde, van der.


Screenshot van website

Stamboom Huisman (Huijsman) - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman

Een publicatie door Niek Huisman met gegevens over oa. de families Waterlander, Kaag, Verlaat, Rood, Melcherts, Huijsman, Huisman, Groot, Melchers en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Huisman en Jorwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman-en-jorwerda

Een publicatie door Willem Vermaning met gegevens over oa. de families Jorwerda, Huisman, Stropsma, Jeltema, Van der Pol, Visser, De Groot, Bultsma, Bakker en Aedes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws