stamboomgids

Familienamen » H

Websites 831 - 840 van 1037:

Stamboom Huisman - www.genealogieonline.nl/huisman-stamboom

Een publicatie door Kees Huisman met gegevens over oa. de families Huisman, Overwijk, Huijsman, Wignand, Zijlstra, Meulen, van der, Mook, Velde, van der en Velde, van der.


Screenshot van website

Stamboom Huisman (Huijsman) - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman

Een publicatie door Niek Huisman met gegevens over oa. de families Waterlander, Kaag, Verlaat, Rood, Melcherts, Huijsman, Huisman, Groot, Melchers en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Huisman en Jorwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman-en-jorwerda

Een publicatie door Willem Vermaning met gegevens over oa. de families Jorwerda, Huisman, Stropsma, Jeltema, Van der Pol, Visser, De Groot, Bultsma, Bakker en Aedes.


Screenshot van website

Stamboom Huisman(Houwelingen)-de Heer(Messelink) - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman-de-heer

Een genealogische publicatie door Thijs-Jan Huisman met gegevens over onder andere de families Messelink, Heutink, Wennink, Lutke Schipholt, Euverink, Wesselink, Ten Donkelaar, De Heer en Verveld.


Screenshot van website

Stamboom Huitema - www.genealogieonline.nl/stamboom-huitema

Een publicatie door Tjitte Huitema met gegevens over oa. de families Postma, Talsma, Miedema, Huitema, Kuipers, Visser, Ringnalda, Dikland, Dijkstra en Tolsma.


Screenshot van website

Stamboom Huiting - www.genealogieonline.nl/stamboom-huiting

Een publicatie door Poelman met gegevens over oa. de families Huiting, Brakels, Potze, Huiting (Hoiting), Drenth, Meendering, Trenning, Blide, Van der Laan en Poelman.


Screenshot van website

Stamboom Huizenga - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizenga

Een publicatie door P. Boerrigter met gegevens over oa. de families Hesselius, Andringa, Huizenga, Roersma, De Jager, Bosma, De Haan, Agema, Wassenaar en Zuidema.


Screenshot van website

Stamboom Huizer en de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizer-en-de-jong

Een genealogische publicatie door Jeroen de Jong met gegevens over oa. de families De Jong, Van Treuren en Van Treuren.


Screenshot van website

Stamboom Huizing - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizing

Een publicatie door Hilleke Bitter met gegevens over oa. de families Jansen, Takens, Huizing, Koopman, Huisman, Ebbinge, Van Boven, Harms, Smit en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Huizing/van Es - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizing-van-es

Een genealogische publicatie door T.C. Huizing met gegevens over onder andere de families Van Es, Huizing, Loenen, Mengels, Siemelink, Latten, Van der Lee, Nijsten en Trip.


Screenshot van website



Genealogie nieuws