stamboomgids

Familienamen » H

Websites 831 - 840 van 1008:

Stamboom Jacob van 't Hof en Cunera Aker - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hof-en-aker

Een publicatie door Aly Kuik met gegevens over oa. de families Van 't Hof, Aker, Kieftenburg, Kroon, Braas, Laan, Van Westen, Zoet, Kok en Hille.

Screenshot van website

Stamboom Johannes van Hemert - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-van-hemert

Een publicatie door Johannes van Hemert met gegevens over oa. de families Van Hemert, Kon, Stravers, De Ridder, Nefkens, Oosterling, Stoks, Van Helvoort, Van den Brink en Molenaar.

Screenshot van website

Stamboom Kars Hagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kars-hagen

Een publicatie door Kees Hagen met gegevens over oa. de families Buenk, Hagen, Kars, Rodrigo, Van Appel, Haagen, Hetteling, Van Zoelen, De Wilde en Van der Goot.

Screenshot van website

Stamboom Leo Hemmes - www.genealogieonline.nl/stamboom-leo-hemmes

Een genealogische publicatie door Leo Hemmes met gegevens over onder andere de families Hemmes, Van Leeuwen, Van der Ree, Spek, Goedkoop, Kroon, Du Chatenier, De Bruijn en Visser.

Screenshot van website

Stamboom Michael Hendrikx - www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-hendrikx

Een publicatie door A. Hendriks met gegevens over oa. de families Hendriks, Van der Wal, Looijschelder, Derksen, Burgers, Milder, Wegman, Meurs, Van Raaij en Geurts.

Screenshot van website

Stamboom Op de Haar - www.genealogieonline.nl/stamboom-op-de-haar

Een genealogische publicatie door H. Op de Haar met gegevens over onder andere de families Lassche, Besselink, Op de Haar, Schuurhuis, Van Os, Steffens, Meijer, Schulenberg en Beene.

Screenshot van website

Stamboom Oude Hilbert - www.genealogieonline.nl/stamboom-oude-hilbert

Een genealogische publicatie door Peter Oude Hilbert met gegevens over onder andere de families Van Ojik, Oude Hilbert, Van Ooijik, Jansen, Teesink, Koop, Knaep, Hessels en Van de Loosdrecht.

Screenshot van website

Stamboom Piet de Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-piet-de-haan

Een publicatie door P. de Haan met gegevens over oa. de families Klop, De Haan, Den Haan, Clop, Kooijman, Noordzij, Molenaar, Rheedijk, Van der Linden en De Winter.

Screenshot van website

Stamboom R. Huijboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-r-huijboom

Een publicatie door Rob Huijboom met gegevens over oa. de families Van der Putten, Huijboom, Koelman, Van Duffelen, Biemans, Vlug, Philippo, Pijnappels, Verheul en Van Grol.

Screenshot van website

Stamboom Reginus Johannes Horstman - home.kpn.nl/vos00546/horstman/horstman.htm

Screenshot van website



Genealogie nieuws