stamboomgids

Familienamen » H

Websites 831 - 840 van 1027:

Stamboom Huizenga - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizenga

Een publicatie door P. Boerrigter met gegevens over oa. de families Hesselius, Andringa, Huizenga, Roersma, De Jager, Bosma, De Haan, Agema, Wassenaar en Zuidema.


Screenshot van website

Stamboom Huizer en de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizer-en-de-jong

Een genealogische publicatie door Jeroen de Jong met gegevens over oa. de families De Jong, Van Treuren en Van Treuren.


Screenshot van website

Stamboom Huizing - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizing

Een publicatie door Hilleke Bitter met gegevens over oa. de families Jansen, Takens, Huizing, Koopman, Huisman, Ebbinge, Van Boven, Harms, Smit en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Huizing/van Es - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizing-van-es

Een genealogische publicatie door T.C. Huizing met gegevens over onder andere de families Van Es, Huizing, Loenen, Mengels, Siemelink, Latten, Van der Lee, Nijsten en Trip.


Screenshot van website

Stamboom Hulleman Hoog Soeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-hulleman-hoog-soeren

Een publicatie door Gerrit Hulleman met gegevens over oa. de families Hulleman, Dogterom, Roosing, Tamboer, Peters, Jansen, Bonhof, Beek, Buitenhuis en Huigen.


Screenshot van website

Stamboom Hulsmans ... Hulsman - members.home.nl/joshulsman

Familie Hulsmans die zijn oorsprong vindt in de driehoek: Noord-Brabant-Gelderland-Limburg.


Screenshot van website

Stamboom Hulst - www.genealogieonline.nl/stamboom-hulst

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Hulst, Besteman, De Jager, Van Eeken, Admiraal, Boon, Zaalberg, De Vries, Vriesman en Masker.


Screenshot van website

Stamboom Hulst - www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom

Een publicatie door Rob Hulst met gegevens over oa. de families Hesselink, Hulst, Drabbe, Meursing, Homan, Ottens, Hidding, Hamming, Cardinaal en Meijering.


Screenshot van website

Stamboom Hulst - de Rijk, Pol - Straatman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hulst-rijk

Een publicatie door Sep Hulst met gegevens over oa. de families De Rijk, Balster, Van 't Erve, Jansen, Land, Hulst, Tijhuis, Roeterdink, Straatman en Van der Steen.


Screenshot van website

Stamboom Hultermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-hultermans

Een publicatie door Corne de Jong met gegevens over oa. de families Hultermans, Oprins, Prince, Oprinsen, Van Miert, Schellekens, Peeters, Van Gils, Jansen en Van Dongen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws