stamboomgids

Familienamen » H

Websites 861 - 870 van 1049:

Stamboom Huys - www.genealogieonline.nl/stamboom-huys

Een publicatie door Erwin Huys.


Screenshot van website

Stamboom Hylkema, Giethoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hylkema-giethoorn

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Hylkema, Wirtjes, Hylckama, Kuiper, De Jong, De Jongh, Sybesma, Halbertsma en Van der Meulen.


Screenshot van website

Stamboom Ilona Hallema - www.genealogieonline.nl/stamboom-ilona-hallema

Een publicatie door Riet Hallema-Ramaekers.


Screenshot van website

Stamboom Jacob van 't Hof en Cunera Aker - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hof-en-aker

Een publicatie door Aly Kuik met gegevens over oa. de families Van 't Hof, Aker, Kieftenburg, Kroon, Braas, Laan, Van Westen, Zoet, Kok en Hille.


Screenshot van website

Stamboom Kars Hagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kars-hagen

Een publicatie door Kees Hagen met gegevens over oa. de families Buenk, Hagen, Kars, Rodrigo, Van Appel, Haagen, Hetteling, Van Zoelen, De Wilde en Van der Goot.


Screenshot van website

Stamboom Leo Hemmes - www.genealogieonline.nl/stamboom-leo-hemmes

Een genealogische publicatie door Leo Hemmes met gegevens over onder andere de families Hemmes, Van Leeuwen, Van der Ree, Spek, Goedkoop, Kroon, Du Chatenier, De Bruijn en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Michael Hendrikx - www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-hendrikx

Een publicatie door A. Hendriks met gegevens over oa. de families Hendriks, Van der Wal, Looijschelder, Derksen, Burgers, Milder, Wegman, Meurs, Van Raaij en Geurts.


Screenshot van website

Stamboom Noemie de Heer - www.genealogieonline.nl/stamboom-noemie-de-heerNieuw!

Een genealogische publicatie door Noemie de Heer met gegevens over onder andere de families Nieuwenburg, De Heer, Vogelaar, Spoormakers, Tönnessen, Bröker, Vink, Tjapkes en Van Weerlee.


Screenshot van website

Stamboom Op de Haar - www.genealogieonline.nl/stamboom-op-de-haar

Een genealogische publicatie door H. Op de Haar met gegevens over onder andere de families Lassche, Besselink, Op de Haar, Schuurhuis, Van Os, Steffens, Meijer, Schulenberg en Beene.


Screenshot van website

Stamboom Oude Hilbert - www.genealogieonline.nl/stamboom-oude-hilbert

Een genealogische publicatie door Peter Oude Hilbert met gegevens over onder andere de families Van Ojik, Oude Hilbert, Van Ooijik, Jansen, Teesink, Koop, Knaep, Hessels en Van de Loosdrecht.


Screenshot van website



Genealogie nieuws