stamboomgids

Familienamen » H

Websites 891 - 900 van 1096:

Stamboom Huwel - www.genealogieonline.nl/stamboom-huwel

Een genealogische publicatie door Walter Huwel met gegevens over onder andere de families Huwel, Timmerman, Lonneville, Barremaecker, Vermaas, Titeca, Rau, Tanghe en Suvée.


Screenshot van website

Stamboom Huyghe - www.genealogieonline.nl/stamboom-huyghe

Een genealogische publicatie door Gregor Huyghe met gegevens over onder andere de families Huyghe, Keppens, Wormstall, Brahm, Strüber, Colans, Loop, Kerckenaere en Vellmerig.


Screenshot van website

Stamboom Huys - www.genealogieonline.nl/stamboom-huys

Een publicatie door Erwin Huys.


Screenshot van website

Stamboom Huys - www.genealogieonline.nl/stamboom_huys

Een genealogische publicatie door Blommers met gegevens over onder andere de families Huijs, Beker, Dekkers, Van der Haghen, Janssen, Vosbeek, Engels, Joosten en Reijnders.


Screenshot van website

Stamboom Hylkema, Giethoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hylkema-giethoorn

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Hylkema, Wirtjes, Hylckama, Kuiper, De Jong, De Jongh, Sybesma, Van der Meulen en Goossens.


Screenshot van website

Stamboom Hölzel - www.genealogieonline.nl/stamboom-holzel

Een genealogische publicatie door Wim Holzel met gegevens over onder andere de families Hölzel, Van den Bemt, De Bruijn, Paulus, Hollemans, Born, Scheffer, Van den Bosch en Veltman.


Screenshot van website

Stamboom Ilona Hallema - www.genealogieonline.nl/stamboom-ilona-hallema

Een publicatie door Riet Hallema-Ramaekers.


Screenshot van website

Stamboom Jacob van 't Hof en Cunera Aker - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hof-en-aker

Een publicatie door Aly Kuik met gegevens over oa. de families Van 't Hof, Aker, Kieftenburg, Kroon, Braas, Laan, Van Westen, Zoet, Kok en Hille.


Screenshot van website

Stamboom Kars Hagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kars-hagen

Een publicatie door Kees Hagen met gegevens over oa. de families Buenk, Hagen, Kars, Rodrigo, Van Appel, Haagen, Hetteling, Van Zoelen, De Wilde en Van der Goot.


Screenshot van website

Stamboom Leo Hemmes - www.genealogieonline.nl/stamboom-leo-hemmes

Een genealogische publicatie door Leo Hemmes met gegevens over onder andere de families Hemmes, Van Leeuwen, Van der Ree, Spek, Goedkoop, Kroon, Du Chatenier, De Bruijn en Visser.


Screenshot van website



Genealogie nieuws