stamboomgids

Familienamen » H

Websites 871 - 880 van 1068:

Stamboom Hupperets - www.genealogieonline.nl/stamboom-hupperets

Een publicatie door Jean Hupperets met gegevens over oa. de families Hupperets, Tychon, Eussen, Smeetz, Tijchon, Grooten, Schreurs, Sogelee, Smeets en Massenaux.


Screenshot van website

Stamboom Hut - www.genealogieonline.nl/stamboom-hut

Een publicatie door Jeroen Hut met gegevens over oa. de families Hut, Nieboer, Westerhof, Von Hutten, Arends, De Groot, Karstens, Heijlcke, Jans en Hutten.


Screenshot van website

Stamboom Hutter Huetter Hütter - www.genealogieonline.nl/stamboom-hutter-huetter

Een genealogische publicatie door Henry Hutter met gegevens over onder andere de families Buck, Bellen, Prick, Grouls, Huetter, Bayer, Bisschops, Peters en Mares.


Screenshot van website

Stamboom Huwel - www.genealogieonline.nl/stamboom-huwel

Een genealogische publicatie door Walter Huwel met gegevens over onder andere de families Huwel, Timmerman, Lonneville, Barremaecker, Vermaas, Titeca, Rau, Tanghe en Suvée.


Screenshot van website

Stamboom Huyghe - www.genealogieonline.nl/stamboom-huyghe

Een genealogische publicatie door Gregor Huyghe met gegevens over onder andere de families Huyghe, Keppens, Wormstall, Brahm, Strüber, Colans, Loop, Kerckenaere en Vellmerig.


Screenshot van website

Stamboom Huys - www.genealogieonline.nl/stamboom-huys

Een publicatie door Erwin Huys.


Screenshot van website

Stamboom Hölzel - www.genealogieonline.nl/stamboom-holzel

Een genealogische publicatie door Wim Holzel met gegevens over onder andere de families Hölzel, Van den Bemt, De Bruijn, Paulus, Hollemans, Born, Scheffer, Van den Bosch en Veltman.


Screenshot van website

Stamboom Ilona Hallema - www.genealogieonline.nl/stamboom-ilona-hallema

Een publicatie door Riet Hallema-Ramaekers.


Screenshot van website

Stamboom Jacob van 't Hof en Cunera Aker - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hof-en-aker

Een publicatie door Aly Kuik met gegevens over oa. de families Van 't Hof, Aker, Kieftenburg, Kroon, Braas, Laan, Van Westen, Zoet, Kok en Hille.


Screenshot van website

Stamboom Johanna Hirs - www.genealogieonline.nl/stamboom-johanna-hirs

Een genealogische publicatie door Henk Mensink met gegevens over onder andere de families Hirs, Bonte, Albrecht, Allbrecht, Boerkoel, Unink, Oudshoorn, Van der Velden en Lavigne.


Screenshot van website



Genealogie nieuws