stamboomgids

Familienamen » H

Websites 871 - 880 van 1092:

Stamboom Huiting - www.genealogieonline.nl/stamboom-huiting

Een publicatie door Poelman met gegevens over oa. de families Huiting, Brakels, Potze, Huiting (Hoiting), Drenth, Meendering, Trenning, Blide, Van der Laan en Poelman.


Screenshot van website

Stamboom Huizer en de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizer-en-de-jong

Een genealogische publicatie door Jeroen de Jong met gegevens over oa. de families De Jong, Van Treuren en Van Treuren.


Screenshot van website

Stamboom Huizing - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizing

Een publicatie door Hilleke Bitter met gegevens over oa. de families Jansen, Takens, Huizing, Koopman, Huisman, Ebbinge, Van Boven, Harms, Smit en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Huizing/van Es - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizing-van-es

Een genealogische publicatie door T.C. Huizing met gegevens over onder andere de families Van Es, Huizing, Loenen, Mengels, Siemelink, Latten, Van der Lee, Nijsten en Trip.


Screenshot van website

Stamboom Huizinga - www.genealogieonline.nl/huizinga-stamboom

Een genealogische publicatie door Ruud Huizinga met gegevens over onder andere de families Huizinga, Huizenga, Van der Veen, Van Dijk, Huizenga, Huizinga, Homeijer, Samaijes, Salmasius, Davids en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Huizinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-huizinga

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Huiznga, Huizinga, Soudijn, Boonstra, Welbat, Crommelinck, Bouma, De Vries en Hooft.


Screenshot van website

Stamboom Hulleman Hoog Soeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-hulleman-hoog-soeren

Een publicatie door Gerrit Hulleman met gegevens over oa. de families Hulleman, Dogterom, Roosing, Tamboer, Peters, Jansen, Bonhof, Beek, Buitenhuis en Huigen.


Screenshot van website

Stamboom Hulsmans ... Hulsman - members.home.nl/joshulsman

Familie Hulsmans die zijn oorsprong vindt in de driehoek: Noord-Brabant-Gelderland-Limburg.


Screenshot van website

Stamboom Hulst - www.genealogieonline.nl/stamboom-hulst

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Hulst, Besteman, De Jager, Van Eeken, Admiraal, Boon, Zaalberg, De Vries, Vriesman en Masker.


Screenshot van website

Stamboom Hulst - www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom

Een publicatie door Rob Hulst met gegevens over oa. de families Hesselink, Hulst, Drabbe, Meursing, Homan, Ottens, Hidding, Hamming, Cardinaal en Meijering.


Screenshot van website