stamboomgids

Familienamen » J

Websites 231 - 240 van 342:

Stamboom Jagt (Friese tak) - www.genealogieonline.nl/stamboom-jagt-friese-tak

Een genealogische publicatie door M.Jagt met gegevens over onder andere de families Jagt, Vos, De Vries, Snippe, De Graaf, Oost, Muskee, Moes en Drenth.


Screenshot van website

Stamboom Jagtman-Meurs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jagtman-meurs

Een genealogische publicatie door Maria Jagtman met gegevens over onder andere de families Jagtman, Cobelens, Bergers, Van Beest, Mobron, Meurs, Rijnsburger, De Jong en Zijderveld.


Screenshot van website

Stamboom Jalink Achterhoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-jalink-achterhoek

Een publicatie door Maria Deuling met gegevens over oa. de families Jalink, Blankwaart, Jolink, Willemsen, Wissink, Wiecherink, Gout, Ten Have, Pitlo en Kerkkamp.


Screenshot van website

Stamboom Janknegt - www.genealogieonline.nl/stamboom-janknegt

Een publicatie door Ton Janknegt met gegevens over oa. de families Janknegt, Janknecht, Prins, Te Gussinklo, Grevinck, Knegt, Evers, Johanknegt, Joanknecht en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Jans(s)en(s) - www.genealogieonline.nl/stamboom-janssens

Een publicatie door M. de Wilt met gegevens over oa. de families Jansen, Janssens, Janssen, Jansens, Van Dongen, De Hoogh, Van de Laak, Groenendaal, Koreman en Van Vugt.


Screenshot van website

Stamboom Janse en Schutzelaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-janse-en-schutzelaars

Een publicatie door Rene Janse met gegevens over oa. de families Janse, Schutzelaars, Maas, Kortrijk, Rhodes, Van Velthoven, Janse(N), Van de Wijgert, Koevoets en Buckens.


Screenshot van website

Stamboom Janse, Kortrijk en Schutzelaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-janse-kortrijk-en-schutzelaars

Een genealogische publicatie door René Janse met gegevens over onder andere de families Janse, Kortrijk, Schutselaars, Schutzelaars, Schusselaers, Ooijen, Koevoets, Verkleij en Van Neerbos.


Screenshot van website

Stamboom Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-jansen

Een publicatie door B.J. Jansen met gegevens over oa. de families N, Schulte, Jansen, Bruns, Von Langen, Conen, Arens, Kuper, Geiger en Kröger.


Screenshot van website

Stamboom Jansen - www.genealogieonline.nl/familie-jansen-stamboom

Een publicatie door John Jansen met gegevens over oa. de families Winter De Abraham, Winter De Elisabeth, Krijbolder Bernardus Henricus, Winter De Catharina, Winter De Israel, Winter De Sara, Winter De Helena, Klaassen Wilhelmus, Winter De Rebeca en Winte


Screenshot van website

Stamboom Jansen - www.genealogieonline.nl/jansen-stamboom

Een publicatie door Maartje Prins met gegevens over oa. de families Jansen, Bos en Bos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws