stamboomgids

Familienamen » J

Websites 211 - 220 van 326:

Stamboom Jacobs en Arts - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs-en-arts

Een publicatie door Marjo Vink met gegevens over oa. de families De Gier, De Rouw, Arts, Kessels, Jacobs, Janssen, Verdeuzeldonk, Cunnen, Beurskens en Sonnemans.


Screenshot van website

Stamboom Jacobs Malden - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs-malden

Een publicatie door Annelies Jacobs met gegevens over oa. de families Jacobs, Hopman, Peters, Hoenselaar, Willemsen, Jansen, Awater, Schraven en Schraven.


Screenshot van website

Stamboom Jacobs-Roosendaal, Zevenbergen, België - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs-roosendaal

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Jacobs, Goverde, Van Poppel, Uijtdewilgen, Adams, Konings, Otten, Van Elewout, Hereijgers en Beens.


Screenshot van website

Stamboom Jacobsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobsen

Een publicatie door Jan Jacobsen met gegevens over oa. de families Jacobsen, Engelsman, Rond, Miesen, Vrijbloed, Ros, Nijmeijer, Pongers en Pongers.


Screenshot van website

Stamboom Jager - www.genealogieonline.nl/stamboom-jager

Een publicatie door H. Jager met gegevens over oa. de families Jager, Stam, Van der Wal, Smit, Foekens, Pals, Drent, Bakker, Holm en Snijder.


Screenshot van website

Stamboom Jager - www.genealogieonline.nl/jager-stamboom

Een genealogische publicatie door Stef Daniël Jager met gegevens over oa. de families De Wit, Jager, Blöte, Eizinga, Brandt, De Vries, Zandstra, Van Bremen en Van Bremen.


Screenshot van website

Stamboom Jager-Aalbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-jager-aalbers

Een publicatie door G.A. Jager met gegevens over oa. de families Staudt, Aalbers, Kap, Sukkel, Van den Born, Vermeer, Alwicher, Stoer, Botter en Van Schaik.


Screenshot van website

Stamboom Jaggie - www.genealogieonline.nl/stamboom-jaggie

Een publicatie door J.C. Jaggie met gegevens over oa. de families Jaggie, Jaggi, Uitzinger, Bakker, De Groot, Knol, Van Breda, Torcque, Genzi en Breda.


Screenshot van website

Stamboom Jagt (Friese tak) - www.genealogieonline.nl/stamboom-jagt-friese-tak

Een genealogische publicatie door M.Jagt met gegevens over onder andere de families Jagt, Vos, De Vries, Snippe, De Graaf, Oost, Muskee, Moes en Drenth.


Screenshot van website

Stamboom Jagtman-Meurs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jagtman-meurs

Een genealogische publicatie door Maria Jagtman met gegevens over onder andere de families Jagtman, Cobelens, Bergers, Van Beest, Mobron, Meurs, Rijnsburger, De Jong en Zijderveld.


Screenshot van website



Genealogie nieuws