stamboomgids

Familienamen » J

Websites 211 - 220 van 317:

Stamboom Jager-Aalbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-jager-aalbers

Een publicatie door G.A. Jager met gegevens over oa. de families Staudt, Aalbers, Kap, Sukkel, Van den Born, Vermeer, Alwicher, Stoer, Botter en Van Schaik.

Screenshot van website

Stamboom Jaggie - www.genealogieonline.nl/stamboom-jaggie

Een publicatie door J.C. Jaggie met gegevens over oa. de families Jaggie, Jaggi, Uitzinger, Bakker, De Groot, Knol, Van Breda, Torcque, Genzi en Breda.

Screenshot van website

Stamboom Jagt (Friese tak) - www.genealogieonline.nl/stamboom-jagt-friese-tak

Een genealogische publicatie door M.Jagt met gegevens over onder andere de families Jagt, Vos, De Vries, Snippe, De Graaf, Oost, Muskee, Moes en Drenth.

Screenshot van website

Stamboom Jagtman-Meurs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jagtman-meurs

Een genealogische publicatie door Maria Jagtman met gegevens over onder andere de families Jagtman, Cobelens, Bergers, Van Beest, Mobron, Meurs, Rijnsburger, De Jong en Zijderveld.

Screenshot van website

Stamboom Jalink Achterhoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-jalink-achterhoek

Een publicatie door Maria Deuling met gegevens over oa. de families Jalink, Blankwaart, Jolink, Willemsen, Wissink, Wiecherink, Gout, Ten Have, Pitlo en Kerkkamp.

Screenshot van website

Stamboom Janknegt - www.genealogieonline.nl/stamboom-janknegt

Een publicatie door Ton Janknegt met gegevens over oa. de families Janknegt, Janknecht, Prins, Te Gussinklo, Grevinck, Knegt, Evers, Johanknegt, Joanknecht en Smit.

Screenshot van website

Stamboom Jannink uit Hoge Hexel - www.genealogieonline.nl/stamboom-jannink

Een publicatie door A.P. de Ruyter met gegevens over oa. de families Jannink, Mensink, Van het Reve, Dieperink, Goossen, Koopman, Lammerink, Oude Kupers, Ten Hove en Ikkerink (of Ekkerink).

Screenshot van website

Stamboom Jans(s)en(s) - www.genealogieonline.nl/stamboom-janssens

Een publicatie door M. de Wilt met gegevens over oa. de families Jansen, Janssens, Janssen, Jansens, Van Dongen, De Hoogh, Van de Laak, Groenendaal, Koreman en Van Vugt.

Screenshot van website

Stamboom Janse en Schutzelaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-janse-en-schutzelaars

Een publicatie door Rene Janse met gegevens over oa. de families Janse, Schutzelaars, Maas, Kortrijk, Rhodes, Van Velthoven, Janse(N), Van de Wijgert, Koevoets en Buckens.

Screenshot van website

Stamboom Janse, Kortrijk en Schutzelaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-janse-kortrijk-en-schutzelaars

Een genealogische publicatie door René Janse met gegevens over onder andere de families Janse, Kortrijk, Schutselaars, Schutzelaars, Schusselaers, Ooijen, Koevoets, Verkleij en Van Neerbos.

Screenshot van website



Genealogie nieuws