stamboomgids

Familienamen » J

Websites 251 - 260 van 323:

Stamboom Janssen-Oliemans-Schoenmaker-Sprong - www.genealogieonline.nl/stamboom-janssen-oliemans

Een publicatie door Fred Janssen met gegevens over oa. de families Janssen, Sprong, Oliemans, Schoenmaker, Stedehouder, Mauel, Duindam, Smits, Stuit en De Vos.


Screenshot van website

Stamboom Janssen/Tabak - www.genealogieonline.nl/stamboom-janssen-tabak

Een publicatie door Edwin Janssen met gegevens over oa. de families Janssen, Rutten, Tabak, Folkertsma, De Vries, Kooistra, Jans, Jelckama en Jelckama.


Screenshot van website

Stamboom Janszen - www.genealogieonline.nl/stamboom-janszen

Een publicatie door Arie Janszen met gegevens over oa. de families Graat, Marius Verdijk, Maria Dooren Van, Gerda Janszen, Cela Janssen, Hendricus Dooren Van, Maria Janszen, Liesbeth Janssen, Theadora Claassen Antonia Theadora en Josina Schaijk Van.


Screenshot van website

Stamboom Janus - www.genealogieonline.nl/stamboom-janus

Een publicatie door H. Pruckmuller met gegevens over oa. de families Janus, Van Glasenap, Vroom, Scholten, Neijzen, Jansen, Nelissen, Stregels, Hoenholt en Lovendaal.


Screenshot van website

Stamboom Jaspers - www.genealogieonline.nl/stamboom-jaspers

Een publicatie door L. Jaspers met gegevens over oa. de families Van Beem, Colen, Van Boerden, Geesthuijsen, De Roij, Mutsaerts, Veraart, Jaspers, Jasperse en Van Tichelen.


Screenshot van website

Stamboom Jasperse - www.genealogieonline.nl/stamboom-jasperse

Een publicatie door Cora Hoek met gegevens over oa. de families Jasperse, Schout, Brasser, Besuijen, Aarnoutse, Poppe, Huijsman, Wisse, Boone en Labruy.


Screenshot van website

Stamboom Jautze - www.zesstambomen.nl


Screenshot van website

Stamboom Jedema - Prak - www.genealogieonline.nl/stamboom-jedema-prak

Een publicatie door S. Prak met gegevens over oa. de families Panman, Jedema, Prak, Ruisaard, Vahlsing, Kraan, Busscher, Eits, Notmeijer en Schipper.


Screenshot van website

Stamboom Jellema - www.genealogieonline.nl/stamboom-jellema

Een publicatie door Jan Jellema met gegevens over oa. de families Jellema, Jelsma, Roorda, Jeltema, Blaauw, Jellesma, De Vries, Jans, Nauta en Wiarda.


Screenshot van website

Stamboom Jellema, Dotinga, van der Til en Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom-jellema-dotinga-en-visser

Een publicatie door Theo Jellema met gegevens over oa. de families Jellema, Dotinga, Aylva, van, Burmania, van, Roorda, van, Vries, de, Hettinga, van, Dijkstra en Dijkstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws