stamboomgids

Familienamen » J

Websites 251 - 260 van 317:

Stamboom Jasperse - www.genealogieonline.nl/stamboom-jasperse

Een publicatie door Cora Hoek met gegevens over oa. de families Jasperse, Schout, Brasser, Besuijen, Aarnoutse, Poppe, Huijsman, Wisse, Boone en Labruy.

Screenshot van website

Stamboom Jautze - www.zesstambomen.nl

Screenshot van website

Stamboom Jedema - Prak - www.genealogieonline.nl/stamboom-jedema-prak

Een publicatie door S. Prak met gegevens over oa. de families Panman, Jedema, Prak, Ruisaard, Vahlsing, Kraan, Busscher, Eits, Notmeijer en Schipper.

Screenshot van website

Stamboom Jellema - www.genealogieonline.nl/stamboom-jellema

Een publicatie door Jan Jellema met gegevens over oa. de families Jellema, Jelsma, Roorda, Jeltema, Blaauw, Jellesma, De Vries, Jans, Nauta en Wiarda.

Screenshot van website

Stamboom Jellema, Dotinga, van der Til en Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom-jellema-dotinga-en-visser

Een publicatie door Theo Jellema met gegevens over oa. de families Jellema, Dotinga, Aylva, van, Burmania, van, Roorda, van, Vries, de, Hettinga, van, Dijkstra en Dijkstra.

Screenshot van website

Stamboom Jennes - www.genealogieonline.nl/stamboom-jennes

Een publicatie door Stanny Jennes met gegevens over oa. de families Jennes, Seyssens, Van Rompaey, Dingemans, Michielsen, De Winter, Nagels, De Bie, Houtermans en Vennix.

Screenshot van website

Stamboom Jense - www.genealogieonline.nl/stamboom-jense

Een publicatie door John Jense met gegevens over oa. de families Smeele, Granneman, Smeelen, Jense, Kromwijk, Hoppen, Zonderland, Kan, Jongh en Burg.

Screenshot van website

Stamboom Jet - www.genealogieonline.nl/stamboom-jet

Een publicatie door Jet met gegevens over oa. de families Jans, Pieters, Jacobs, Sierts, Kruizinga, Geerts, Alberts, Huisman, Oomkes en Hendriks.

Screenshot van website

Stamboom Jeunen Neeroeteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-jeunen-neeroeteren

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Jeunen, Neelen, Knippenberg, Swennen, Vastmans, Doumen, Cuppens, Aendekerk en Aendekerk.

Screenshot van website

Stamboom Jeurink - www.genealogieonline.nl/stamboom-jeurink

Een publicatie door H.W. Jonker met gegevens over oa. de families Jeuring, Jeurink, Wolting, Timmer, Kuipers, Kremers, Zwiers, Jansen, Smit en Lautenbach.

Screenshot van website



Genealogie nieuws