stamboomgids

Familienamen » J

Websites 291 - 300 van 323:

Stamboom Joostink - www.genealogieonline.nl/stamboom-joostink

Een publicatie door Joostink met gegevens over oa. de families Joostink, Wolbert, Meijer, Kienhuis, Kalter, Beuvink, Joostinck, Weijer, Spijcker en Pauwels.


Screenshot van website

Stamboom Joppe - www.genealogieonline.nl/stamboom-joppe

Een publicatie door Didi Joppe met gegevens over oa. de families Joppe, Geluk, De Jonge, Van Dijke, Quist, Bierens, Van Dalen, Van As, Den Boer en De Vos.


Screenshot van website

Stamboom Jordans BoZoom Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-jordans

Een publicatie door Hans Jordans met gegevens over oa. de families Jordans, Knoet, Claes, Van Agthoven, Heijns, Rooth, Bergs, Van den Abeele, Jordans(Jordaans) en Steers.


Screenshot van website

Stamboom Jorritsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jorritsma

Een publicatie door Tabe Jorritsma met gegevens over oa. de families Jorritsma, Mackenbach, Kingma, Topma, Van den Berg, Westerhuis, Wolf, Warringa, Schiffbauer en Elzinga.


Screenshot van website

Stamboom Joustra - www.genealogieonline.nl/stamboom-joustra

Een publicatie door Jeroen S.K. Joustra met gegevens over oa. de families Bruinsma, Korver, Van der Graaf, Koomans, Joustra, De Haan, Meijer, Posma, Baas en Krom.


Screenshot van website

Stamboom Juch - www.genealogieonline.nl/stamboom-juch

Een publicatie door F.J.W. Juch met gegevens over oa. de families Juch, Visser, De Vries, Goosen, Van den Engel, Goedhart, Kappers, Voogt, Jüch en Goosens.


Screenshot van website

Stamboom Junge - www.genealogieonline.nl/stamboom-junge

Een publicatie door Johanna Junge met gegevens over oa. de families Cornelis Junge, Johanna Jacoba Junge, Gerardus Van Luit, Alida Zuurendonk, Peter Boij Junge, Batje Junge, Alida Junge, Sientje Junge, Jacobus Johannes Zuurendonk en Sara Catharina Junge.


Screenshot van website

Stamboom Juriaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-juriaan

Een publicatie door Justin van den Hoven met gegevens over oa. de families Böbs, Hoven, van den, Crom, de, Budding, Geutjes, Drijver, den, Clou, du, Ingen, van en Ingen, van.


Screenshot van website

Stamboom Jurriëns- Van Meer - www.genealogieonline.nl/stamboom-jurriens-van-meer

Een publicatie door Pieter Jansen met gegevens over oa. de families Van Cleef, Jansen, Klein, Adriaansen, Jurriëns, Van Oosten, Van de Westeringh, Van Meer, Stempels en Van Doorn.


Screenshot van website

Stamboom Jurritsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jurritsma

Een publicatie door T, Jurritsma met gegevens over oa. de families Deurhof, Van der Spelt, Jorritsma, Van Koll, Van der Meer, Van der Sluis, Van Dam, Kikkert, Diepenhorst en Heijmans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws