stamboomgids

Familienamen » J

Websites 291 - 300 van 338:

Stamboom Jonker Fanger - www.genealogieonline.nl/stamboom-jonker-fanger

Een genealogische publicatie door S. Jonker met gegevens over onder andere de families Fanger, Hovers, Veldkamp, Jonker, Van der Wee, Böhmer, Daemen, Reijne en Van den Brand.


Screenshot van website

Stamboom Jonker, van den Burg, Half, Mol, Schaaders, e.a. - www.genealogieonline.nl/stamboom-jonker-ea

Een publicatie door Makbouli met gegevens over oa. de families Half, Schipper, Jonker, Colijn, Meijer, Majoor, Felix, Kindt, Mol en Stoutenbeek.


Screenshot van website

Stamboom Jonkergouw - www.genealogieonline.nl/stamboom-jonkergouw

Een publicatie door Theu Jonkergouw met gegevens over oa. de families Jonkergouw, Leenheers, Van Osch, Leupens, Van Overbeek, Van Son, Hendriks, Bultman, Leenheer en Kuipers.


Screenshot van website

Stamboom Jonkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-jonkers

Een publicatie door Eric Jonkers met gegevens over oa. de families Jonkers, Borreman, Van Ginhoven, Amsens, Somers, De Saedeleer, Heyns, De Backer, De Ridder en Michielsen.


Screenshot van website

Stamboom Jonkers - www.genealogieonline.nl/jonkers-stamboom

Een genealogische publicatie door Erwin Jonkers met gegevens over onder andere de families Roenhorst, Reugebrink, Jonkers, Kip, Jansen, Hengeveld, Teunissen, Van Grol en Voerman.


Screenshot van website

Stamboom Jonkers-Verberne - www.genealogieonline.nl/stamboom-jonkers-verberne

Een publicatie door Ad Jonkers met gegevens over oa. de families Verberne, Jonkers, Moel, de, Boer, de, Haring, Mantel, Vink, Wit, de en Wit, de.


Screenshot van website

Stamboom Jonkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-jonkman

Een publicatie door Heidi Jonkman met gegevens over oa. de families Jonkman, Van Veen, Duijn, Reichwein, Van Egmond, Bartels, Abenes, Van Graas, Swenger en Bouwmeester.


Screenshot van website

Stamboom Joon - www.genealogieonline.nl/stamboom-joon

Een publicatie door P. Joon met gegevens over oa. de families Joon, Pieters, Van Happen, Verhappen, Henneke, Nossent, Bakker, Visser, Overdijk en Sman.


Screenshot van website

Stamboom Joost Pieter de Jonge en Anna Maria Jans - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-jonge-en-jans

Een genealogische publicatie door Ettie met gegevens over onder andere de families Hond (Hoen), Broekman, Geerts, Jans, Adams, Reenkes, Ubels, Jacobs en (Rienkes) Rinkes.


Screenshot van website

Stamboom Joosten - www.genealogieonline.nl/stamboom-joosten

Een publicatie door J. Joosten met gegevens over oa. de families Spruijt, Joosten, Leeflang, Koelewijn, Hopstaken, Garritsen, Dulmers, Hollink, Kooy en Hendriks.


Screenshot van website



Genealogie nieuws