stamboomgids

Familienamen » J

Websites 311 - 320 van 350:

Stamboom Joosten-Dost - www.genealogieonline.nl/stamboom-joosten-dost

Een genealogische publicatie door Rob Joosten met gegevens over onder andere de families Dost, Joosten, Ligger, Jans, Van Ees, Tegelaar, Zirkzee, Onvlee en Elkerbout.


Screenshot van website

Stamboom Joppe - www.genealogieonline.nl/stamboom-joppe

Een publicatie door Didi Joppe met gegevens over oa. de families Joppe, Geluk, De Jonge, Van Dijke, Quist, Bierens, Van Dalen, Van As, Den Boer en De Vos.


Screenshot van website

Stamboom Jordans BoZoom Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-jordans

Een publicatie door Hans Jordans met gegevens over oa. de families Jordans, Knoet, Claes, Van Agthoven, Heijns, Rooth, Bergs, Van den Abeele, Jordans(Jordaans) en Steers.


Screenshot van website

Stamboom Jorritsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jorritsma

Een publicatie door Tabe Jorritsma met gegevens over oa. de families Jorritsma, Mackenbach, Kingma, Topma, Van den Berg, Westerhuis, Wolf, Warringa, Schiffbauer en Elzinga.


Screenshot van website

Stamboom Joustra - www.genealogieonline.nl/stamboom-joustra

Een publicatie door Jeroen S.K. Joustra met gegevens over oa. de families Bruinsma, Korver, Van der Graaf, Koomans, Joustra, De Haan, Meijer, Posma, Baas en Krom.


Screenshot van website

Stamboom Juch - www.genealogieonline.nl/stamboom-juch

Een publicatie door F.J.W. Juch met gegevens over oa. de families Juch, Visser, De Vries, Goosen, Van den Engel, Goedhart, Kappers, Voogt, Jüch en Goosens.


Screenshot van website

Stamboom Julius - www.genealogieonline.nl/stamboom-julius

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Julius, Voorhof, Blom, Van der Liedt (alias: Liet), Doen, Beekel, Douw, Van Taarling en Raijsig.


Screenshot van website

Stamboom Jungbeker/van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-jungbeker-van-den-broek

Een genealogische publicatie door Francine Jungbeker met gegevens over onder andere de families Bakx, Verraes, Van den Broek, Paardekam, Legierse, Jungbecker, Buijs, Van Loon en Franken.


Screenshot van website

Stamboom Junge - www.genealogieonline.nl/stamboom-junge

Een publicatie door Johanna Junge met gegevens over oa. de families Cornelis Junge, Johanna Jacoba Junge, Gerardus Van Luit, Alida Zuurendonk, Peter Boij Junge, Batje Junge, Alida Junge, Sientje Junge, Jacobus Johannes Zuurendonk en Sara Catharina Junge.


Screenshot van website

Stamboom Juriaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-juriaan

Een publicatie door Justin van den Hoven met gegevens over oa. de families Böbs, Hoven, van den, Crom, de, Budding, Geutjes, Drijver, den, Clou, du, Ingen, van en Ingen, van.


Screenshot van website



Genealogie nieuws