stamboomgids

Familienamen » J

Websites 311 - 320 van 338:

Stamboom Junge - www.genealogieonline.nl/stamboom-junge

Een publicatie door Johanna Junge met gegevens over oa. de families Cornelis Junge, Johanna Jacoba Junge, Gerardus Van Luit, Alida Zuurendonk, Peter Boij Junge, Batje Junge, Alida Junge, Sientje Junge, Jacobus Johannes Zuurendonk en Sara Catharina Junge.


Screenshot van website

Stamboom Juriaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-juriaan

Een publicatie door Justin van den Hoven met gegevens over oa. de families Böbs, Hoven, van den, Crom, de, Budding, Geutjes, Drijver, den, Clou, du, Ingen, van en Ingen, van.


Screenshot van website

Stamboom Jurriëns- Van Meer - www.genealogieonline.nl/stamboom-jurriens-van-meer

Een publicatie door Pieter Jansen met gegevens over oa. de families Van Cleef, Jansen, Klein, Adriaansen, Jurriëns, Van Oosten, Van de Westeringh, Van Meer, Stempels en Van Doorn.


Screenshot van website

Stamboom Jurritsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jurritsma

Een publicatie door T, Jurritsma met gegevens over oa. de families Deurhof, Van der Spelt, Jorritsma, Van Koll, Van der Meer, Van der Sluis, Van Dam, Kikkert, Diepenhorst en Heijmans.


Screenshot van website

Stamboom Jurrjens - www.genealogieonline.nl/stamboom-jurrjens

Een publicatie door Fred Jurrjens met gegevens over oa. de families Jurrjens, Ernsten, Baaij, Kamp, Te, Lammers, Schneider, Dijk, Van, Willems en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Kees Joosse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kees-joosse

Een genealogische publicatie door Kees Joosse met gegevens over onder andere de families Muijselaar, De Roo, Muiselaar, Joosse, Beekes, De Wilde, Muijzelaar, Muizelaar en Van Gennep.


Screenshot van website

Stamboom Mark de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-mark-de-jong

Een publicatie door M. de Jong met gegevens over oa. de families De Jong, Van Saksen, De Vries, Van Rome, Reij, Jans, Momber, Delfsma, Van Beieren en Verbeek.


Screenshot van website

Stamboom Peter de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-de-jong

Een publicatie door Peter de Jong met gegevens over oa. de families de Jong, Hulsker, Vosch.


Screenshot van website

Stamboom Rustroes Janssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rustroes-janssen

Een publicatie door Wout Janssen met gegevens over oa. de families Janssen, Jong, Dijkgraaf, Bloom, Stelt, Nederkoorn, Schelfhout, Wassenburg, Bos en Vreede.


Screenshot van website

Stamboom Schöppe Joep - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoppe-joep

Een genealogische publicatie door Mat Janssen met gegevens over onder andere de families Janssen, Sonnemans, Wissink, Slijpen, Humble, Hummel, Caasenbrood, Shkuratoff en Dinnissen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws