stamboomgids

Familienamen » J

Websites 301 - 310 van 324:

Stamboom Jurritsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jurritsma

Een publicatie door T, Jurritsma met gegevens over oa. de families Deurhof, Van der Spelt, Jorritsma, Van Koll, Van der Meer, Van der Sluis, Van Dam, Kikkert, Diepenhorst en Heijmans.


Screenshot van website

Stamboom Jurrjens - www.genealogieonline.nl/stamboom-jurrjens

Een publicatie door Fred Jurrjens met gegevens over oa. de families Jurrjens, Ernsten, Baaij, Kamp, Te, Lammers, Schneider, Dijk, Van, Willems en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Kees Joosse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kees-joosse

Een genealogische publicatie door Kees Joosse met gegevens over onder andere de families Muijselaar, De Roo, Muiselaar, Joosse, Beekes, De Wilde, Muijzelaar, Muizelaar en Van Gennep.


Screenshot van website

Stamboom Mark de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-mark-de-jong

Een publicatie door M. de Jong met gegevens over oa. de families De Jong, Van Saksen, De Vries, Van Rome, Reij, Jans, Momber, Delfsma, Van Beieren en Verbeek.


Screenshot van website

Stamboom Peter de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-de-jong

Een publicatie door Peter de Jong met gegevens over oa. de families de Jong, Hulsker, Vosch.


Screenshot van website

Stamboom Rustroes Janssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rustroes-janssen

Een publicatie door Wout Janssen met gegevens over oa. de families Janssen, Jong, Dijkgraaf, Bloom, Stelt, Nederkoorn, Schelfhout, Wassenburg, Bos en Vreede.


Screenshot van website

Stamboom Schöppe Joep - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoppe-joep

Een genealogische publicatie door Mat Janssen met gegevens over onder andere de families Janssen, Sonnemans, Wissink, Slijpen, Humble, Hummel, Caasenbrood, Shkuratoff en Dinnissen.


Screenshot van website

stamboom Simone Janssen - members.home.nl/slms.janssen/home.htm

families Janssen - Mawhin - Sollet - Beckers


Screenshot van website

Stamboom Toine de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-toine-de-jong

Een publicatie door Toine de Jong met gegevens over oa. de families De Jong, Broos, Laros, De Bont, Van den Beemd, Goossens, Timmermans, Van Vugt, Van den Hoven en Van Boxtel.


Screenshot van website

Stamboom van de familie Jansen (en Elsendoorn) - home.planet.nl/~grimm019

Stamboom van de familie Jansen, genealogien van de families Jansen, Elsendoorn en Groetelaars.


Screenshot van website



Genealogie nieuws