stamboomgids

Familienamen » K

Websites 401 - 410 van 1070:

kwartierstaat KuipƩri - members.chello.nl/j.l.kuiperi

Uitgebreide kwartierstaat


Screenshot van website

Kwartierstaat Kuipers, Koopmans, van Gorkum, Kooistra, van Sloten, van Popta, Fopma, Hooghiemstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kuipers

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Donia, Van Friesland, Koopmans, Nijdam, Roorda, Galama, Kuipers, Van Roorda, Kooistra en Van Gorkum.


Screenshot van website

Kwartierstaat Leny Koster - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-leny-koster

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Koster, Van den Bos, Van Dam, Coster, Spijker, Mouthaan, Zonneveld, Mienis, Mostert en De Jong.


Screenshot van website

Kwartierstaat Luc Klaps - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-luc-klaps

Een genealogische publicatie door Luc Klaps met gegevens over onder andere de families Klaps, Hermans, Vernelen, Goossens, Smeyers, Jame, Craeghs, Martens en Steyven.


Screenshot van website

Kwartierstaat Lucia Kamphuis - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-lucia-kamphuis

Een genealogische publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over onder andere de families Jans, ....., Polet, Cornelisdr, Van Oostveen, Jansdr, Jacobs, Jansz en Jacobsdr.


Screenshot van website

Kwartierstaat M.G.M. Kleij - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-mgm-kleij

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Kleij, Catshoek, Holm, De Bruin, Gustenhoven, Schuurmans, De Grauw, Van Halteren en Van Halteren.


Screenshot van website

Kwartierstaat P.J.Keijzer met met veel genealogiƫn - home.hccnet.nl/pj.keijzer

Stambomen van o.a. Keijzer, Mebius, Hebbes, Snijder, Strikker, Clowting etc. Veel uit Texel, Egmond aan Zee, Friesland en Zeeland.


Screenshot van website

Kwartierstaat Peter Jacob van Kooij - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-peter-jacob-van-kooij

Een genealogische publicatie door Peter van Kooij met gegevens over onder andere de families De Haan, Besemer, Van Andel, Van der Vlies, Jans, Van Kooij, Van Oostsanen, Urfer en Sneep.


Screenshot van website

Kwartierstaat Richard Krabbendam - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-richard-krabbendam

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Krabbendam, Van der Helm, Timmenga, Heeg, Pauw, Westra, Van Leeuwen, Rispens, Engelsma en Koopmans.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Adriana Wilhelmina Gerarda van der Kraan - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-adriana-wilhelmina-gerarda-van-d ...

Een genealogische publicatie door Wim Sluijtman met gegevens over onder andere de families Van der Kraan, Van Geest, Schenk, Swaanswijk, Van der Wilk, Van den Bos, Bosman, Van der Helm en Alblas.


Screenshot van website