stamboomgids

Familienamen » K

Websites 401 - 410 van 1036:

Kwartierstaat Koudijs-Monne - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-koudijs-monne

Een publicatie door Hans Koudijs met gegevens over oa. de families Koudijs, Suijs, Coudijs, van, Iersel, van, Monn.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kroeskop - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kroeskop

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families Kroeskop, Nak, Fikkert, Japin, De Rijke, Smit, Voskamp, Broekhuizen en Hagedoorn.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kuilenburg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kuilenburg

Een publicatie door Erik Becker met gegevens over oa. de families Butter, Kuilenburg, Schansheer, Elshout, Streef, Hertog, den, Kok, Veer, van der en Veer, van der.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kuipéri - members.chello.nl/j.l.kuiperi

kwartierstaat N.H. Kuipéri


Screenshot van website

kwartierstaat Kuipéri - members.chello.nl/j.l.kuiperi

Uitgebreide kwartierstaat


Screenshot van website

Kwartierstaat Kuipers, Koopmans, van Gorkum, Kooistra, van Sloten, van Popta, Fopma, Hooghiemstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kuipers

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Donia, Van Friesland, Koopmans, Nijdam, Roorda, Galama, Kuipers, Van Roorda, Kooistra en Van Gorkum.


Screenshot van website

Kwartierstaat Leny Koster - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-leny-koster

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Koster, Van den Bos, Van Dam, Coster, Spijker, Mouthaan, Zonneveld, Mienis, Mostert en De Jong.


Screenshot van website

Kwartierstaat Luc Klaps - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-luc-klaps

Een genealogische publicatie door Luc Klaps met gegevens over onder andere de families Klaps, Hermans, Vernelen, Goossens, Smeyers, Jame, Craeghs, Martens en Steyven.


Screenshot van website

Kwartierstaat Lucia Kamphuis - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-lucia-kamphuis

Een genealogische publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over onder andere de families Jans, ....., Polet, Cornelisdr, Van Oostveen, Jansdr, Jacobs, Jansz en Jacobsdr.


Screenshot van website

Kwartierstaat M.G.M. Kleij - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-mgm-kleij

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Kleij, Catshoek, Holm, De Bruin, Gustenhoven, Schuurmans, De Grauw, Van Halteren en Van Halteren.


Screenshot van website



Genealogie nieuws