stamboomgids

Familienamen » K

Websites 371 - 380 van 990:

Kwaak, van der, genealogie - www.wilbrinkweb.nl

Van der Kwaak genealogie, ook Wilbrink, Van Nieuwkoop, Dreef, Vis, Pieters,Westerbeek, Heemskerk,Staring

Screenshot van website

Kwakernaak Familie - www.genealogieonline.nl/kwakernaak-familie

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Kwakernaak, Baan, Boer, Vogel, Roskam, Van Vliet, Heijkoop, De Wit, Kwakernaak (Quakernaak) en Van Beesd.

Screenshot van website

Kwartierstaat Aart Henderinus Krijgsman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-aart-henderinus-krijgsman

Een genealogische publicatie door Dik Krijgsman met gegevens over onder andere de families Krijgsman, Van der Linden, Van Luijk, Westerdijk, Brouwer, Van der Reijden, Brouck, Visser en Fouser.

Screenshot van website

Kwartierstaat Annemarie Kosters - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-annemarie-kosters

Een publicatie door Annemarie Kosters met gegevens over oa. de families De Laat, Engel, De Laet, Van Helmond, Van Esch, Roosen, Van de Wouw, Kosters, Koster en Luijten.

Screenshot van website

Kwartierstaat De Koning-Havermans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-koning-havermans

Een publicatie door Kees de Koning met gegevens over oa. de families Van Tichelt, Oerlemans, Van Santvliet, Wijten, Backx, Cornelissen, De Koning, Lanen, Van Loon en Vrients.

Screenshot van website

Kwartierstaat Jeremy Len Levy Kaptein - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jeremy-len-levy-kaptein

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Mommaas, Mentink, Tetteroo, Wesepoel, Oexman, Oexemann, Kaptein, Wezepoel en Wezepoel.

Screenshot van website

Kwartierstaat Johanna Karssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johanna-karssen

Een publicatie door Johan van Hassel met gegevens over oa. de families Jongeneel, Karssen, Van Nijendaal, Van Diermen, Van Dam, Jans, Poel, Hofland, Zwart en Van Heumen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Kassies - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kassies

Een publicatie door H. Frugte met gegevens over oa. de families Veldman, Fernhout, Karsies, Niehaus, Boelems, Jans, Feddes, Harms, Kuipers en Sjoerds.

Screenshot van website

Kwartierstaat Keemink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-keemink

Een publicatie door Ien Bischof met gegevens over oa. de families Keemink, Kemink, Bregman, Commandeur, Sonnevelt, Mallee, Mol, Borst, Schoonenberg en Egmond.

Screenshot van website

Kwartierstaat Kemp - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kemp

Een publicatie door H.C. Kemp met gegevens over oa. de families Kemp, Heijdra, Van Leeuwen, Van Zijl, Van Zoest, De Vos, Baars, De Jong en De Jong.

Screenshot van website



Genealogie nieuws