stamboomgids

Familienamen » K

Websites 381 - 390 van 994:

Kwartierstaat Keemink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-keemink

Een publicatie door Ien Bischof met gegevens over oa. de families Keemink, Kemink, Bregman, Commandeur, Sonnevelt, Mallee, Mol, Borst, Schoonenberg en Egmond.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kemp - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kemp

Een publicatie door H.C. Kemp met gegevens over oa. de families Kemp, Heijdra, Van Leeuwen, Van Zijl, Van Zoest, De Vos, Baars, De Jong en De Jong.


Screenshot van website

kwartierstaat Keulen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-keulen

Een publicatie door Paul Keulen met gegevens over oa. de families (K)ceulen, Passau, Courtens, Eerens, Klinckenberg, Lemmens, Mengels, Jaspers, Meertens en Hamers.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kimkes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kimkes

Een publicatie door Henk Kimkes met gegevens over oa. de families Hilbrink, Berg van Den, Boer Den, Blom, De, Kimkes, Lammers, Wever, Mouthaan en Mouthaan.


Screenshot van website

Kwartierstaat Knol - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-knol

Een publicatie door Ada Knol met gegevens over oa. de families Knol, Carmiggelt, Knol (Knolleboer), Koning, Van der Kerk, Moed, Radstake, Bijvank, Krans en Wullink.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kok - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kok

Een publicatie door Wouter Kok met gegevens over oa. de families Jans, De Beyer Van Boppard, Pieters, Van Galama, Van Horne, Van der Tulp, Slegtenhorst, De Gunst, Wiglama en Van Grieken.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kooijman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kooijman

Een publicatie door J. Middelkoop met gegevens over oa. de families Verheij, De Man, De Weijman, Kooiman, Kool, Hoogendoorn, Lakerveld, Bikker en Kooijman.


Screenshot van website

Kwartierstaat Korver - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-korver

Een publicatie door S. Korver met gegevens over oa. de families Breij, Korver, De Jong, Raaijen, Veldman, Van Ewijk, Jans, Van Dijk, Hendriks en Heijink.


Screenshot van website

Kwartierstaat Koudijs-Monne - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-koudijs-monne

Een publicatie door Hans Koudijs met gegevens over oa. de families Koudijs, Suijs, Coudijs, van, Iersel, van, Monn.


Screenshot van website

Kwartierstaat Krapels-van der Spek - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-krapels-van-der-spek

Een publicatie door Lennaert Krapels met gegevens over oa. de families Van der Spek, Van der Kooij, Zwaartman, Krapels, Gordijn, Nieuwmeijer, Van Dalen, Van Hazenbroek, Van der Kroft en Van Holland.


Screenshot van website



Genealogie nieuws