stamboomgids

Familienamen » K

Websites 381 - 390 van 1024:

Kwartierstaat Annemarie Kosters - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-annemarie-kosters

Een publicatie door Annemarie Kosters met gegevens over oa. de families De Laat, Engel, De Laet, Van Helmond, Van Esch, Roosen, Van de Wouw, Kosters, Koster en Luijten.


Screenshot van website

Kwartierstaat De Koning-Havermans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-koning-havermans

Een publicatie door Kees de Koning met gegevens over oa. de families Van Tichelt, Oerlemans, Van Santvliet, Wijten, Backx, Cornelissen, De Koning, Lanen, Van Loon en Vrients.


Screenshot van website

Kwartierstaat Jeremy Len Levy Kaptein - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jeremy-len-levy-kaptein

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Mommaas, Mentink, Tetteroo, Wesepoel, Oexman, Oexemann, Kaptein, Wezepoel en Wezepoel.


Screenshot van website

Kwartierstaat Johanna Karssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johanna-karssen

Een publicatie door Johan van Hassel met gegevens over oa. de families Jongeneel, Karssen, Van Nijendaal, Van Diermen, Van Dam, Jans, Poel, Hofland, Zwart en Van Heumen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kassies - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kassies

Een publicatie door H. Frugte met gegevens over oa. de families Veldman, Fernhout, Karsies, Niehaus, Boelems, Jans, Feddes, Harms, Kuipers en Sjoerds.


Screenshot van website

Kwartierstaat Keemink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-keemink

Een publicatie door Ien Bischof met gegevens over oa. de families Keemink, Kemink, Bregman, Commandeur, Sonnevelt, Mallee, Mol, Borst, Schoonenberg en Egmond.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kemp - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kemp

Een publicatie door H.C. Kemp met gegevens over oa. de families Kemp, Heijdra, Van Leeuwen, Van Zijl, Van Zoest, De Vos, Baars, De Jong en De Jong.


Screenshot van website

kwartierstaat Keulen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-keulen

Een publicatie door Paul Keulen met gegevens over oa. de families (K)ceulen, Passau, Courtens, Eerens, Klinckenberg, Lemmens, Mengels, Jaspers, Meertens en Hamers.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kimkes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kimkes

Een publicatie door Henk Kimkes met gegevens over oa. de families Hilbrink, Berg van Den, Boer Den, Blom, De, Kimkes, Lammers, Wever, Mouthaan en Mouthaan.


Screenshot van website

Kwartierstaat Kleijwegt - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kleijwegt

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families Kleijwegt, 't Hart, Boers, Van Dijk, Van der Kooij, De Bruin, Visser, Van Oosten en Oosterlee.


Screenshot van website



Genealogie nieuws