stamboomgids

Familienamen » K

Websites 801 - 810 van 1002:

Stamboom Kraan - van Es - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraan-van-es

Een publicatie door Peter Berendse met gegevens over oa. de families Kraan, Van Es, Klijmij, Tieland, Wouda, Van der Wolk, Blonk, Scheepmaker en Scheepmaker.


Screenshot van website

Stamboom Kraat-Lems - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems

Een genealogische publicatie door Wim Kraat met gegevens over onder andere de families Lems, Kraat, Lagendijk, Van Gelder, Zevenbergen, Barendregt, Visser, De Jong en Noordzij.


Screenshot van website

Stamboom Krabbe,Kimman,Morsch,de Hooge,Louter,Fabri,Mosmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-morsch-de-hooge

Een publicatie door E.T.A. Morsch-de Hooge met gegevens over oa. de families De Hooge, Louter, Tromp, Fabri, Buren, Morsch, Laats, Fabri(Fabriefabrij)faberi, Krabbe en Van den Bos.


Screenshot van website

Stamboom Kragten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kragten

Een publicatie door Lisanne Kragten met gegevens over oa. de families Kragten, Versteeg, Mekenkamp, Van der Boom, Rietveld, Van der Steen, Van Dam, Dekker en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Krajenbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-krajenbrink

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over de familie Krajenbrink.


Screenshot van website

Stamboom Kramer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-kramer

Een publicatie door Syts Kramer met gegevens over oa. de families Kramer, Sjaarda, Stel, Stouwie, Bettinge, Cokart, Postma, Steltman, Betting en Hiemstra.


Screenshot van website

Stamboom Kramer - www.genealogieonline.nl/familie-kramer-stamboom

Een publicatie door Dyon Kramer met gegevens over oa. de families Boutier, Van Vugt, Tilleman, Pruimboom, Winkels, Netten, Swaans, Bloempot, Spaans en Stigter.


Screenshot van website

Stamboom Kramer - Jobse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kramer-jobse

Een publicatie door Kees Kramer met gegevens over oa. de families Solleveld, Storm, Van Velden, Koch, Boers, Zonneveld, Van den Dool, Hogenraad, Hoogenraad en Voois.


Screenshot van website

Stamboom Kramer/Stel - www.genealogieonline.nl/stamboom-kramer-stel

Een genealogische publicatie door Syts Kramer met gegevens over onder andere de families De Vries, Kramer, Kiers, Postma, Dijkstra, Sjaarda, Stel, Van der Veen en Zijlstra.


Screenshot van website

Stamboom Krans - www.genealogieonline.nl/stamboom-krans

Een publicatie door Annelies Werkman-Niks met gegevens over oa. de families Krans, Niks, Timmermans, Quisthoudt, Van der Wal, Beekman, Wientjes, De Swart, Prinsen en Schuringa.


Screenshot van website



Genealogie nieuws