stamboomgids

Familienamen » K

Websites 801 - 810 van 1019:

Stamboom Kouwenhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouwenhoven

Een publicatie door M. Kouwenhoven met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Couwenhoven, Houniet, Reijneveen, Schilperoord, Overpelt, Van der Zalm, Huibers, Cortendijck en Elisabeth Broxtersman.


Screenshot van website

Stamboom Kouws Hendriks - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouws-hendriks

Een publicatie door Marinus J. Goossens met gegevens over oa. de families Janssen, Peters, Thijssen, Lamers, Derks, Hendriks, Kersten, Van Haren, Driessen en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Kox - www.genealogieonline.nl/stamboom-kox

Een publicatie door Cor Kox met gegevens over oa. de families Schoenmakers, Fleerakkers, Fleerackers, Kox, Hems, Wintermans, Swalen, Verhees, Van Hoof en Van Gompel.


Screenshot van website

Stamboom Kraaijenoord - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraaijenoord

Een genealogische publicatie door Thea van Aken-Kraaijenoord met gegevens over onder andere de families Kraaijenoord, De Rooij, Kraijenoord, Keur, Roos, Kraijenoort, Loos, Paap en Koper.


Screenshot van website

Stamboom Kraan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraan

Een publicatie door Robert Kraan met gegevens over oa. de families Kraan, Van der Wurf, Woudenberg, Venema, Vlaanderen, Huizinga, Witteveen, Van Dijk, Pit en Kruijver.


Screenshot van website

Stamboom Kraan - van Es - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraan-van-es

Een publicatie door Peter Berendse met gegevens over oa. de families Kraan, Van Es, Klijmij, Tieland, Wouda, Van der Wolk, Blonk, Scheepmaker en Scheepmaker.


Screenshot van website

Stamboom Kraat-Lems - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems

Een genealogische publicatie door Wim Kraat met gegevens over onder andere de families Lems, Kraat, Lagendijk, Van Gelder, Zevenbergen, Barendregt, Visser, De Jong en Noordzij.


Screenshot van website

Stamboom Krabbe,Kimman,Morsch,de Hooge,Louter,Fabri,Mosmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-morsch-de-hooge

Een publicatie door E.T.A. Morsch-de Hooge met gegevens over oa. de families De Hooge, Louter, Tromp, Fabri, Buren, Morsch, Laats, Fabri(Fabriefabrij)faberi, Krabbe en Van den Bos.


Screenshot van website

Stamboom Kragten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kragten

Een publicatie door Lisanne Kragten met gegevens over oa. de families Kragten, Versteeg, Mekenkamp, Van der Boom, Rietveld, Van der Steen, Van Dam, Dekker en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Krajenbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-krajenbrink

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over de familie Krajenbrink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws