stamboomgids

Familienamen » K

Websites 801 - 810 van 1029:

Stamboom Koster, Goppel, Van Hirtum en Van Bre(e)men - www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-goppel

Een publicatie door L. Koster met gegevens over oa. de families Goppel, Van Hirtum, Van Breemen, Koster, Vercruijsse, Kruit, Ten Cate, Van Bremen, Van Hugte en Van der Heijden.


Screenshot van website

Stamboom Koster, Grotenhuis, Meerhof, Boersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-grotenhuis

Een publicatie door Walraven Koster met gegevens over oa. de families Mirande, Koster, Van Krimpen, Grotenhuis, Dorenstouter, Schaaf, Van den Broeke, Kiene, Miksen en Simmelink Op't Grotenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Koudijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-koudijs

Een publicatie door Yit met gegevens over oa. de families Odé, Van der Schaar, Koudijs, Zweps, Van Diggelen, Zeegers, Ritman, Fritz, Segers en Segers) Zeegers (Seegers.


Screenshot van website

Stamboom Koudijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-koudijs-van-beusekom

Een publicatie door A.E. Koudijs met gegevens over oa. de families Koudijs, 't Lam, Van Dijk, Van Leeuwenkamp, Coudijs, Steinmann, Packouw, Van de Vuurst, Van Laar en Van Coudijs.


Screenshot van website

Stamboom Kouters - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouters

Een publicatie door Tiny Kouters met gegevens over oa. de families Deijkers, Spitters, Couters, Nobelen Van, Schoones.


Screenshot van website

Stamboom Kouters - www.genealogieonline.nl/kouters-stamboom

Een publicatie door Leo Kouters met gegevens over oa. de families Kouters, Couters, Savelkouls, Cauters, De Koning, Van Dongen, Van Oosterhout, De Jong, Krijnen en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Kouwenhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouwenhoven

Een publicatie door M. Kouwenhoven met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Couwenhoven, Houniet, Reijneveen, Schilperoord, Overpelt, Van der Zalm, Huibers, Cortendijck en Elisabeth Broxtersman.


Screenshot van website

Stamboom Kouws Hendriks - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouws-hendriks

Een publicatie door Marinus J. Goossens met gegevens over oa. de families Janssen, Peters, Thijssen, Lamers, Derks, Hendriks, Kersten, Van Haren, Driessen en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Kox - www.genealogieonline.nl/stamboom-kox

Een publicatie door Cor Kox met gegevens over oa. de families Schoenmakers, Fleerakkers, Fleerackers, Kox, Hems, Wintermans, Swalen, Verhees, Van Hoof en Van Gompel.


Screenshot van website

Stamboom Kraaijenoord - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraaijenoord

Een genealogische publicatie door Thea van Aken-Kraaijenoord met gegevens over onder andere de families Kraaijenoord, De Rooij, Kraijenoord, Keur, Roos, Kraijenoort, Loos, Paap en Koper.


Screenshot van website



Genealogie nieuws