stamboomgids

Familienamen » K

Websites 801 - 810 van 1009:

Stamboom Kraaijenoord - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraaijenoord

Een genealogische publicatie door Thea van Aken-Kraaijenoord met gegevens over onder andere de families Kraaijenoord, De Rooij, Kraijenoord, Keur, Roos, Kraijenoort, Loos, Paap en Koper.


Screenshot van website

Stamboom Kraan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraan

Een publicatie door Robert Kraan met gegevens over oa. de families Kraan, Van der Wurf, Woudenberg, Venema, Vlaanderen, Huizinga, Witteveen, Van Dijk, Pit en Kruijver.


Screenshot van website

Stamboom Kraan - van Es - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraan-van-es

Een publicatie door Peter Berendse met gegevens over oa. de families Kraan, Van Es, Klijmij, Tieland, Wouda, Van der Wolk, Blonk, Scheepmaker en Scheepmaker.


Screenshot van website

Stamboom Kraat-Lems - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems

Een genealogische publicatie door Wim Kraat met gegevens over onder andere de families Lems, Kraat, Lagendijk, Van Gelder, Zevenbergen, Barendregt, Visser, De Jong en Noordzij.


Screenshot van website

Stamboom Krabbe,Kimman,Morsch,de Hooge,Louter,Fabri,Mosmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-morsch-de-hooge

Een publicatie door E.T.A. Morsch-de Hooge met gegevens over oa. de families De Hooge, Louter, Tromp, Fabri, Buren, Morsch, Laats, Fabri(Fabriefabrij)faberi, Krabbe en Van den Bos.


Screenshot van website

Stamboom Kragten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kragten

Een publicatie door Lisanne Kragten met gegevens over oa. de families Kragten, Versteeg, Mekenkamp, Van der Boom, Rietveld, Van der Steen, Van Dam, Dekker en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Krajenbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-krajenbrink

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over de familie Krajenbrink.


Screenshot van website

Stamboom Kramer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-kramer

Een publicatie door Syts Kramer met gegevens over oa. de families Kramer, Sjaarda, Stel, Stouwie, Bettinge, Cokart, Postma, Steltman, Betting en Hiemstra.


Screenshot van website

Stamboom Kramer - www.genealogieonline.nl/familie-kramer-stamboom

Een publicatie door Dyon Kramer met gegevens over oa. de families Boutier, Van Vugt, Tilleman, Pruimboom, Winkels, Netten, Swaans, Bloempot, Spaans en Stigter.


Screenshot van website

Stamboom Kramer - Jobse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kramer-jobse

Een publicatie door Kees Kramer met gegevens over oa. de families Solleveld, Storm, Van Velden, Koch, Boers, Zonneveld, Van den Dool, Hogenraad, Hoogenraad en Voois.


Screenshot van website



Genealogie nieuws