stamboomgids

Familienamen » K

Websites 801 - 810 van 990:

Stamboom Kreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-kreek

Een genealogische publicatie door Martijn Kreek met gegevens over onder andere de families Kreek, Tol, Lundin, Van Onselder, Van Tol, Nantelly, Beekens, Van den Berg en Spiegelenburg.

Screenshot van website

Stamboom Kreijveld, Brands, de Beer, Damen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kreijveld

Een publicatie door Bob Kreijveld met gegevens over oa. de families Van Uijen, Brands, De Beer, Van Vessem, Prinsen, Van Kampen, Wagemans, Damen, Van Dravik en Fes.

Screenshot van website

Stamboom Kremer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kremer

Een publicatie door Patrick Kremer met gegevens over oa. de families Bijl, Bosscher, Kremer, Vries, Bartelds, Bos, Greving, Laan, Heise en Lups.

Screenshot van website

Stamboom Kremer familie - www.genealogieonline.nl/stamboom-kremer-familie

Een publicatie door Erik Kremer met gegevens over oa. de families Niet publiek, Kremer, Bakker, Brand, Veltink, Eggengoor, Vosseberg, Dragt en Dragt.

Screenshot van website

Stamboom Kremer-Douma - www.genealogieonline.nl/stamboom-kremer-douma

Een genealogische publicatie door Sietske Kremer met gegevens over onder andere de families Kremer, Douma, Cremer, Hayes, Wytses, Koolenbrander, Wesselink, Hulshoff en Korten.

Screenshot van website

Stamboom Krenning - www.genealogieonline.nl/stamboom-krenning

Een publicatie door F.B. Krenning met gegevens over oa. de families Krenning, Severijn, Kranenburg, Van Teeseling, Legrom, Kloosterman, Vossers, Holmers, Maas en Van Zetten.

Screenshot van website

Stamboom Krens - www.genealogieonline.nl/stamboom-krens

Een publicatie door Antonius Krens met gegevens over oa. de families Krens, Toetenel, Koolzaad, D Berg, Stern, Van der Meer, Van der Drift, , en .

Screenshot van website

Stamboom Krijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-krijnen

Een publicatie door Toine Krijnen met gegevens over oa. de families Krijnen, Cocx, Crijnen, Jacobs, Aerts, Van Aert, Oostvogels, Nagtzaam, Quirijnen en Eestermans.

Screenshot van website

Stamboom Krijtenberg, Dieffenbach, Rumkorf en Den Hartog - www.genealogieonline.nl/stamboom-krijtenberg

Een publicatie door Monique Krijtenberg met gegevens over oa. de families Krijtenberg en Rumkorf.

Screenshot van website

Stamboom Krikke - www.genealogieonline.nl/stamboom-krikke

Een genealogische publicatie door Rob Willemsen met gegevens over onder andere de families Krikke, Comello, Willemsen, Plantinga, Simis, Joostema, Van Roest, Veenstra en Valkenburg.

Screenshot van website



Genealogie nieuws