stamboomgids

Familienamen » K

Websites 771 - 780 van 1029:

Stamboom Kooman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooman

Een publicatie door H. Kooman met gegevens over oa. de families Kooman, De Jonge, Koman, Dieleman, Wisse, Jansen, Dees, Van den Berge, De Voogd en Van Zweden.


Screenshot van website

Stamboom Koopman - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopman

Een publicatie door Rob Koopman met gegevens over oa. de families Christ, Vargas Corbacho Vasquez, Keurschot, Koopman, Reurslag, Solidoro Santisteban, Santisteban Vargas, Santisteban González, Bruins en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Koopman uit de Zaanstreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopman-uit-de-zaanstreek

Een publicatie door A Koopman met gegevens over oa. de families Koopman, IJff, Root, Jaapies, Pels, Van Meegen, Leguit, Steens, Kuijper en Pot.


Screenshot van website

Stamboom Koopman-Zoer - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopman-zoer

Een publicatie door Will Koopman met gegevens over oa. de families Koopman, Koenrades, Mulder, Stuiver, Heeroma, Zoer, Van Gelder, Rozeboom, Tietema en Boelen.


Screenshot van website

Stamboom Koopmans-Kremer - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopmans-kremer

Een publicatie door B.Koopmans met gegevens over oa. de families Jan Arends Stoter, Antje Gosses, Jentje Klaas Snippe, Ritske Harmens, Paulus Jans Akkerman, Andries Hendriks Veldman, Hillekens Engberts, Roelof Roelofs Dozeman, Andries Egbert Veldman en Kl


Screenshot van website

Stamboom Koopmans-Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopmans-smits

Een publicatie door R.W.R. Koopmans met gegevens over oa. de families Smits, Rypkema, De Jong, Koopmans, Kalt, Jans, Romkema, Jorissen, Hoekstra en Ellerbroek.


Screenshot van website

Stamboom Koops - www.genealogieonline.nl/stamboom-koops

Een publicatie door G. Pieters met gegevens over oa. de families Koops, Roelofs, Thalen, Pauwels, Lenten, Blokzijl, Harms, Koobs De Roo, Zwiggelaar en Benthem.


Screenshot van website

Stamboom Koops-den Blanken - www.genealogieonline.nl/stamboom-koops-den-blanken

Een publicatie door Hans Koops met gegevens over oa. de families De Vries, Oosting, Honselaar, Koops, Den Blanken, Smith, Mulder, Gerrits, Ziengs en Sinninge.


Screenshot van website

Stamboom Koorneef - www.genealogieonline.nl/stamboom-koorneef

Een publicatie door F. Koorneef met gegevens over oa. de families Koorneef, Vreugdenhil, Vermaat, Van Ginkel, Looij, Jaspers, Overgaauw, Van Driel, Van der Lely en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Kootkar - www.genealogieonline.nl/stamboom-kootkar

Een publicatie door Barend Kootkar met gegevens over oa. de families Van Til, Kootkar, Velthuis, Rol, Hartog, Van Wijk, Brons, Besse en Besse.


Screenshot van website



Genealogie nieuws