stamboomgids

Familienamen » K

Websites 771 - 780 van 1009:

Stamboom Koorneef - www.genealogieonline.nl/stamboom-koorneef

Een publicatie door F. Koorneef met gegevens over oa. de families Koorneef, Vreugdenhil, Vermaat, Van Ginkel, Looij, Jaspers, Overgaauw, Van Driel, Van der Lely en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Kootkar - www.genealogieonline.nl/stamboom-kootkar

Een publicatie door Barend Kootkar met gegevens over oa. de families Van Til, Kootkar, Velthuis, Rol, Hartog, Van Wijk, Brons, Besse en Besse.


Screenshot van website

Stamboom Kopmels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kopmels

Een publicatie door Hans Kopmels met gegevens over oa. de families Copmels, Kopmels, Van de Broeke, Vroonland, Copmels ( Alias Ketelaer), Koopman ( Alias Ketelaer) ?, De Jonge, Bries ( Brijs ), Wagenaar en Ketelaer.


Screenshot van website

Stamboom Koppelrath - www.genealogieonline.nl/koppelrath-stamboom

Een publicatie door Eric Koppelrath met gegevens over oa. de families Rave, Flantua, Koppelrath, Soethof, Dovianus, Nolet, Touwslager, Hamers, Wiss en Van de Bildt.


Screenshot van website

Stamboom Koppenberg, Karsenbarg, Rutten, Versteeg - www.genealogieonline.nl/stamboom-koppenberg-karsenbarg-rutten-versteeg ...

Een genealogische publicatie door Wouter Rutten met gegevens over onder andere de families Versteeg, Timmermans, Rutten, Koppenberg, Den Hartog, Karsenbarg, Van Gemert, Kroeftum en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Koppenol - www.genealogieonline.nl/stamboom-koppenol

Een publicatie door L.B. Koppenol met gegevens over oa. de families Koppenol, Koppert, Landman, Van Coppenolle, Van der Meer, Groenheiden, Hoogenboom, Rietdijk, Van der Waal en Van Moort (Molenaer).


Screenshot van website

Stamboom Korbijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-korbijn

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Karbijn, Korbijn, Carbijn, Schelling, Van der Ree, Bos, Pouwe, Moerkerken, Van der Bom en De Heer.


Screenshot van website

Stamboom Koren - www.genealogieonline.nl/stamboom-koren

Een publicatie door Wiet Koren met gegevens over oa. de families Koren, Kooren, De Vos, Koorn, Brinkman, De Jong, Van der Zaan, Wulms, Duckers en Verkennis(Sen).


Screenshot van website

Stamboom Korenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-korenberg

Een publicatie door D.Korenberg met gegevens over oa. de families Maurer, Korenberg, Rill, Jans, Snel, Van den Berg, Egberts, Gerrits, Vinke en Ter Wel.


Screenshot van website

Stamboom Korendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-korendijk

Een publicatie door Korendijk met gegevens over oa. de families Korendijk, Korendijker, Corendijker, Korendijk(Er), Koorendijk, Visser, Monster, Huizer, Korendijk Of Korendijker en Korendijk Of Koorendijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws