stamboomgids

Familienamen » K

Websites 781 - 790 van 1044:

Stamboom Koolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koolen

Een genealogische publicatie door Jan Koolen met gegevens over onder andere de families Kamen, Koolen, Van Meerkerk, Heij, Walbroek, Koole, Velden van Der, Bouwmeester en Van der Voort.


Screenshot van website

Stamboom Koolmees - www.genealogieonline.nl/stamboom-koolmees

Een publicatie door Andréas met gegevens over oa. de families Koolmees, Karreman, Ree, Van Der, Linde, Van de, Cocq, De, Hagendijk, Kleijwegt, Luijk, Van en Luijk, Van.


Screenshot van website

Stamboom Kools, Arnold, van Vessem, van Vugt - www.genealogieonline.nl/stamboom-kools-arnold-van-vessem-van-vugt

Een genealogische publicatie door Jeroen Kools met gegevens over onder andere de families Aerts, Wouters, Van Beurden, Schrauwen, Maes, Van Heijst, Van Vught, Rombouts en Mutsaerts.


Screenshot van website

Stamboom Kooman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooman

Een publicatie door H. Kooman met gegevens over oa. de families Kooman, De Jonge, Koman, Dieleman, Wisse, Jansen, Dees, Van den Berge, De Voogd en Van Zweden.


Screenshot van website

Stamboom Koopman - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopman

Een publicatie door Rob Koopman met gegevens over oa. de families Christ, Vargas Corbacho Vasquez, Keurschot, Koopman, Reurslag, Solidoro Santisteban, Santisteban Vargas, Santisteban González, Bruins en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Koopman uit de Zaanstreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopman-uit-de-zaanstreek

Een publicatie door A Koopman met gegevens over oa. de families Koopman, IJff, Root, Jaapies, Pels, Van Meegen, Leguit, Steens, Kuijper en Pot.


Screenshot van website

Stamboom Koopman-Zoer - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopman-zoer

Een publicatie door Will Koopman met gegevens over oa. de families Koopman, Koenrades, Mulder, Stuiver, Heeroma, Zoer, Van Gelder, Rozeboom, Tietema en Boelen.


Screenshot van website

Stamboom Koopmans-Kremer - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopmans-kremer

Een publicatie door B.Koopmans met gegevens over oa. de families Jan Arends Stoter, Antje Gosses, Jentje Klaas Snippe, Ritske Harmens, Paulus Jans Akkerman, Andries Hendriks Veldman, Hillekens Engberts, Roelof Roelofs Dozeman, Andries Egbert Veldman en Kl


Screenshot van website

Stamboom Koopmans-Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopmans-smits

Een publicatie door R.W.R. Koopmans met gegevens over oa. de families Smits, Rypkema, De Jong, Koopmans, Kalt, Jans, Romkema, Jorissen, Hoekstra en Ellerbroek.


Screenshot van website

Stamboom Koops - www.genealogieonline.nl/stamboom-koops

Een publicatie door G. Pieters met gegevens over oa. de families Koops, Roelofs, Thalen, Pauwels, Lenten, Blokzijl, Harms, Koobs De Roo, Zwiggelaar en Benthem.


Screenshot van website



Genealogie nieuws