stamboomgids

Familienamen » K

Websites 781 - 790 van 1009:

Stamboom Korringa - www.genealogieonline.nl/stamboom-family-korringa

Een genealogische publicatie door R.H.N Korrringa met gegevens over onder andere de families Korringa, Rozema, Van de Beek, Boot, Hartsema, Olthuis, Van Dam, Van der Ploeg en Van Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Kort-Kraak - www.genealogieonline.nl/stamboom-kort-kraak

Een publicatie door Roel Kort met gegevens over oa. de families Li(e)beton, Gerritsen, Gerretsen, Maritz, Kraak, Kort, Dreise, Klijnstra, Louwman, Van Steenpaal, Van Betuw, Willemsen


Screenshot van website

Stamboom Kortenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-kortenhorst

Een publicatie door Ton Driesen met gegevens over oa. de families Kortenhorst, Hendrikse, Wijten, Hofmeijer, Herms, Jansen, Jagtmans, Hofhuis, Jakson en Woudberg.


Screenshot van website

Stamboom Kos - www.genealogieonline.nl/stamboom-kos

Een publicatie door Isabel Kos met gegevens over oa. de families Kos, De Wit, Wiltens, Hagenouw, Moorlag, Dories, Vegt, Tidoris, Musk en Buining.


Screenshot van website

Stamboom Kosse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kosse

Een publicatie door Herman Kosse met gegevens over oa. de families Kosse, Kossen (Abbem├╝hlen Schnieders), Roelfzema, Cossen, Gerdes, Brookman, De Jong, Kiesbrink, Julsing en Hofman.


Screenshot van website

Stamboom Koster - www.genealogieonline.nl/koster-stamboom

Een publicatie door M. Koster met gegevens over oa. de families Koster, Zwanikken, Bornhijm, Van Diest, Nicolaas Koster, Anna Schaapherder, Jacob Elbertse Koster, Geertuida Koster, Geert Zwanikken en Savenije.


Screenshot van website

Stamboom Koster - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-koster

Een publicatie door Caroline Koster met gegevens over oa. de families Koster, Vader, De Keuster, De Coster, Lelieveld, Bossehaert, Van der Tuin, Plas en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Koster - www.genealogieonline.nl/familie-koster-stamboom

Een publicatie door Wim Koster met gegevens over oa. de families Wapenaar, Groen, Van Dijk, Fouser, Boon, Van den Berg, Van Kesteren, Heubing, Vink en Van Duffelen.


Screenshot van website

Stamboom Koster / Coster - www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster

Een publicatie door Leo Koster met gegevens over oa. de families Koster, Verheij, Groeneveld, 't Hart, Noordzij, Van Eijk, Ketting, Verhagen, Van der Steen en Verschoor.


Screenshot van website

Stamboom Koster Bomhof - www.genealogieonline.nl/stamoom-koster-bomhof

Een publicatie door Gerrit Koster met gegevens over oa. de families Van Amsterdam, Van Rijn, Knoppert, Van Velpen, Vuijk, Bomhof, Snaters, Muijlwijk, Tom en Schoenmaker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws