stamboomgids

Familienamen » K

Websites 781 - 790 van 1035:

Stamboom Koopmans-Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopmans-smits

Een publicatie door R.W.R. Koopmans met gegevens over oa. de families Smits, Rypkema, De Jong, Koopmans, Kalt, Jans, Romkema, Jorissen, Hoekstra en Ellerbroek.


Screenshot van website

Stamboom Koops - www.genealogieonline.nl/stamboom-koops

Een publicatie door G. Pieters met gegevens over oa. de families Koops, Roelofs, Thalen, Pauwels, Lenten, Blokzijl, Harms, Koobs De Roo, Zwiggelaar en Benthem.


Screenshot van website

Stamboom Koops-den Blanken - www.genealogieonline.nl/stamboom-koops-den-blanken

Een publicatie door Hans Koops met gegevens over oa. de families De Vries, Oosting, Honselaar, Koops, Den Blanken, Smith, Mulder, Gerrits, Ziengs en Sinninge.


Screenshot van website

Stamboom Koorneef - www.genealogieonline.nl/stamboom-koorneef

Een publicatie door F. Koorneef met gegevens over oa. de families Koorneef, Vreugdenhil, Vermaat, Van Ginkel, Looij, Jaspers, Overgaauw, Van Driel, Van der Lely en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Kootkar - www.genealogieonline.nl/stamboom-kootkar

Een publicatie door Barend Kootkar met gegevens over oa. de families Van Til, Kootkar, Velthuis, Rol, Hartog, Van Wijk, Brons, Besse en Besse.


Screenshot van website

Stamboom Kopmels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kopmels

Een publicatie door Hans Kopmels met gegevens over oa. de families Copmels, Kopmels, Van de Broeke, Vroonland, Copmels ( Alias Ketelaer), Koopman ( Alias Ketelaer) ?, De Jonge, Bries ( Brijs ), Wagenaar en Ketelaer.


Screenshot van website

Stamboom Koppelrath, Hamers, Soethof - www.genealogieonline.nl/stamboom-koppelrath-hamers-soethof

Een genealogische publicatie door Eric Koppelrath met gegevens over onder andere de families Rave, Flantua, Koppelrath, Soethof, Nolet, Dovianus, Touwslager, Van de Bildt en Hamers.


Screenshot van website

Stamboom Koppenberg, Karsenbarg, Rutten, Versteeg - www.genealogieonline.nl/stamboom-koppenberg-karsenbarg-rutten-versteeg ...

Een genealogische publicatie door Wouter Rutten met gegevens over onder andere de families Versteeg, Timmermans, Rutten, Koppenberg, Den Hartog, Karsenbarg, Van Gemert, Kroeftum en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Koppenol - www.genealogieonline.nl/stamboom-koppenol

Een publicatie door L.B. Koppenol met gegevens over oa. de families Koppenol, Koppert, Landman, Van Coppenolle, Van der Meer, Groenheiden, Hoogenboom, Rietdijk, Van der Waal en Van Moort (Molenaer).


Screenshot van website

Stamboom Korbijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-korbijn

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Karbijn, Korbijn, Carbijn, Schelling, Van der Ree, Bos, Pouwe, Moerkerken, Van der Bom en De Heer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws