stamboomgids

Familienamen » K

Websites 741 - 750 van 1002:

Stamboom Konjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-konjer

Een publicatie door Klaas Konjer met gegevens over oa. de families Pilon, Konjer, Dijkema, Werkman, Oost, Westert, Smelt, Dijkhuis, Jans en Kloosterman.


Screenshot van website

Stamboom Konstapel - www.genealogieonline.nl/stamboom-konstapel

Een genealogische publicatie door Kor Konstapel met gegevens over onder andere de families Konstapel, Kaat, Nijdam, Kuiper, Hakman, De Klerk, Van der Meulen, Velsink en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Kooijman - www.genealogieonline.nl/kooijman-stamboom

Een publicatie door M. Kooijman met gegevens over oa. de families Verkaik, Emons, Goudriaan, De Jongh, Brussé, De Vries, Van Loo, Berger, Gevaert en Van Teulingen.


Screenshot van website

Stamboom Kooijman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-kooijman

Een publicatie door E. Hillebregt - Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Kooijman, Coiman, De Graaf, Van Dussen, Larooij, Verboven, Berman, Kooiman, Van den Bos en Graveleijn.


Screenshot van website

Stamboom Kooijman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooijman

Een genealogische publicatie door André Kooijman met gegevens over onder andere de families Kooijman, Van der Stoep, Kooijmans, Coenraads, Van der Arend, Van Pelt, Luijters, Visscher en Schmidt.


Screenshot van website

Stamboom Kooijmans, Faasen,Te Morsche en Varossieau - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooijmans

Een publicatie door Hugo Kooijmans met gegevens over oa. de families Varossieau, De Goeij, Faasen, Kooijmans, Den Breems, Van der Griendt, Te Morsche, Lukkien, Van Striemen en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Kooiman-Bruijn-Mantel-de Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooiman-bruijn-mantel

Een publicatie door Simon Kooiman met gegevens over oa. de families Mantel, Kooyman, Bruijn, De Boer, Cooyman, Visser, Kooiman, Bakker, Cornelisz. en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Kooistra - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooistra

Een publicatie door Elle Kooistra.


Screenshot van website

Stamboom Kooistra - www.genealogieonline.nl/kooistra-stamboom

Een publicatie door Marian Willems met gegevens over oa. de families Kooistra, Wip, Dol, De Vries, De Haan, Meinsma, Posthuma, Keuning, Ummels en Lahaise.


Screenshot van website

Stamboom Kooistra - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-kooistra

Een publicatie door Ge Kooistra met gegevens over oa. de families Kooistra, Martens, Brouwer, Koopmans, Van Terwisga.


Screenshot van website



Genealogie nieuws