stamboomgids

Familienamen » K

Websites 741 - 750 van 1035:

Stamboom Kokken - www.genealogieonline.nl/stamboom-kokken

Een publicatie door Roger Kokken met gegevens over oa. de families Kokken, Cocken, Cock, Kockke, Kocken, Cockx, Koccke(N), Cox, Van Fessem en Kocke.


Screenshot van website

Stamboom Kokkes - www.tribalpages.com/tribes/ranza

Stamboom Kokkes


Screenshot van website

Stamboom Koks/Kuppen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koks-kuppen

Een genealogische publicatie door M. Koks met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Koldenhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-koldenhof

Een publicatie door Robert Snel met gegevens over oa. de families Koldenhof, Snel, Van Essen, Barten, Vriend, Vijge, Jacobs, Vredenberg, Peppelenbos en Van Ark.


Screenshot van website

Stamboom Kolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-kolder

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Kolder, Koller, Colder, Kolder(s), Nannings, Kloosterhuijs(en), Doens, Strunk, Frerichs en Holland.


Screenshot van website

Stamboom Kolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-kolder

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Kolder, Koller, Colder, Kolder(s), Nannings, Kloosterhuijs(en), Doens, Strunk, Frerichs en Holland.


Screenshot van website

Stamboom Kome - www.genealogieonline.nl/stamboom-kome

Een publicatie door K. de Zwart met gegevens over oa. de families Kwak, Kome, Boender, Koome, Roskam, Nieuwland, Van der Poel, Manintveld, Van den Brand en Langendoen.


Screenshot van website

Stamboom Kommer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kommer

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Bredewout, Fiks, Fikse en Rietberg.


Screenshot van website

Stamboom Kommer - www.genealogieonline.nl/kommer-stamboom

Een publicatie door A.S. Groot met gegevens over oa. de families Pomper, Kommer, Groot, Buma, Kooistra, Adema, De Boer, Vos, Bijlsma en Wijma.


Screenshot van website

Stamboom Kommerij / Komrij - www.genealogieonline.nl/stamboom-kommerij-komrij

Een publicatie door Janty Kommerij met gegevens over oa. de families Komrij, Kommerij, Postma, Leegstra, Veenstra, Van der Veen, Dijkstra, De Vries, Kommerij (Komrij) en Bos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws