stamboomgids

Familienamen » K

Websites 741 - 750 van 1059:

Stamboom Koedam - www.genealogieonline.nl/stamboom-koedam

Een publicatie door Nico Koedam met gegevens over oa. de families Koedam, Saltzherr, Van Mourik, Van Kekem, Geurts, Verkerk, Diepenhorst, Izaks, Ligtermoet en Boon.


Screenshot van website

Stamboom Koehorst - Wolbert - www.genealogieonline.nl/stamboom-koehorst-wolbert

Een genealogische publicatie door H. Koehorst met gegevens over onder andere de families Davina, Koehorst, Bartelink, Van Luijk, Wolbert, Diekmeijer, Van der Most, Dalhoeven en Droste.


Screenshot van website

Stamboom Koeiman - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeiman

Een publicatie door Gerard Hubert met gegevens over oa. de families Koeiman, Matrona, Jacobs, Pieter, Jacob, Koeyman, Kerindongo, Da, Alida en Leito.


Screenshot van website

Stamboom Koek (Schokland), Schouten, Bunnemeijer en Bongers - www.genealogieonline.nl/stamboom-koek-schokland

Een genealogische publicatie door Els Koek met gegevens over onder andere de families Koek, B?nnemeyer, Klappe, Bongers, Sul, Aders, Visscher, Schouten en Koridon.


Screenshot van website

Stamboom Koeleman-Wassing - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeleman-wassing

Een publicatie door Ad Koeleman met gegevens over oa. de families Honkoop, Janmaet, Koeleman, Van der Clauw, Snelders, Kortekaas, Van Scheppingen, Verlaan, Van den Haak en Krook.


Screenshot van website

Stamboom Koeleman/Mayer - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeleman-mayer

Een publicatie door Peter Koeleman met gegevens over oa. de families KOELEMAN, RIENDERHOFF, LIND, PELT, van, LAMMERS, MAYER, JACOBSON, WOUW, van en WOUW, van.


Screenshot van website

Stamboom Koelemeij/Koelemij - www.genealogieonline.nl/stamboom-koelemeij-koelemij

Een genealogische publicatie door Barbara van Egmond - Koelemij met gegevens over onder andere de families Koelemij, Koelemeijer, Van Stipriaan, Van der Vijgh, Preenen, Koelemeij, Kol, Hoes en Hartog.


Screenshot van website

Stamboom Koeman Vlam - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeman-vlam

Een genealogische publicatie door M F Koeman met gegevens over onder andere de families Koeman, Vlam, Galis, Bruijn, Kramer, Wooldrik, Groot, Buursink en Blonk.


Screenshot van website

Stamboom Koeman-Poppen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeman-poppen

Een genealogische publicatie door Yvonne Koeman met gegevens over onder andere de families Koeman, Poppen, Ris, Dooren, Kuijper, Wallenburg, Prins, Van der Lingen en Bruijn.


Screenshot van website

Stamboom Koenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koenen

Een genealogische publicatie door P. Koenen met gegevens over onder andere de families Koenen, Kimenai, Coenen, Dankers, Dorst .v., Dingemans, Cat, Tolboom en Emmen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws