stamboomgids

Familienamen » K

Websites 711 - 720 van 1005:

Stamboom Koek (Schokland), Schouten, Bunnemeijer en Bongers - www.genealogieonline.nl/stamboom-koek-schokland

Een genealogische publicatie door Els Koek met gegevens over onder andere de families Koek, B?nnemeyer, Klappe, Bongers, Sul, Aders, Visscher, Schouten en Koridon.


Screenshot van website

Stamboom Koeleman-Wassing - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeleman-wassing

Een publicatie door Ad Koeleman met gegevens over oa. de families Honkoop, Janmaet, Koeleman, Van der Clauw, Snelders, Kortekaas, Van Scheppingen, Verlaan, Van den Haak en Krook.


Screenshot van website

Stamboom Koeleman/Mayer - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeleman-mayer

Een publicatie door Peter Koeleman met gegevens over oa. de families KOELEMAN, RIENDERHOFF, LIND, PELT, van, LAMMERS, MAYER, JACOBSON, WOUW, van en WOUW, van.


Screenshot van website

Stamboom Koeman Vlam - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeman-vlamNieuw!

Een genealogische publicatie door M F Koeman met gegevens over onder andere de families Koeman, Vlam, Galis, Bruijn, Kramer, Wooldrik, Groot, Buursink en Blonk.


Screenshot van website

Stamboom Koenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koenen

Een genealogische publicatie door P. Koenen met gegevens over onder andere de families Koenen, Kimenai, Coenen, Dankers, Dorst .v., Dingemans, Cat, Tolboom en Emmen.


Screenshot van website

Stamboom Koenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-koenhorst

Een genealogische publicatie door H. Koenhorst met gegevens over onder andere de families Koenhorst, Langkamp, Wissink, Van de Hoek, Fransen, Lutters, Nijhof, Scholten en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Koens - www.genealogieonline.nl/stamboom-koens

Een publicatie door Andries Koens met gegevens over oa. de families Koens, Jans, Jagt, De Vries, Feijen, Kievit, Drenth, Hobers, Haar en Hoogeveen.


Screenshot van website

Stamboom Koers (Amsterdam) - www.genealogieonline.nl/stamboom-koers-amsterdam

Een publicatie door Cisca met gegevens over oa. de families Stoffer, Koers, Meijer, Karssen, Scheffer, Hopstaken, Wolf, Nijhof, Hendriks en Voerman.


Screenshot van website

Stamboom Koert - www.genealogieonline.nl/stamboom-koert

Een genealogische publicatie door Pieter Koert met gegevens over onder andere de families Koert, Van der Stoep, Jansen, Schroers, Koorengevel, Doorn, Van Halteren, Leeflang en Gest.


Screenshot van website

Stamboom Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Kok, Kock, Beeloo, Zuiderwijk, Frankhuizen, Van der Meer, Van den Brand, Hoogerwerf, Maarte en Voets.


Screenshot van website



Genealogie nieuws