stamboomgids

Familienamen » K

Websites 711 - 720 van 1004:

Stamboom Koebrugge & Ko - www.genealogieonline.nl/stamboom-koebrugge-en-ko

Een genealogische publicatie door Gerard Koebrugge met gegevens over onder andere de families Koebrugge, Otte, Breukers, Wopken, Ros, Jannink, Exterkate, Assink en Linneman.


Screenshot van website

Stamboom Koedam - www.genealogieonline.nl/stamboom-koedam

Een publicatie door Nico Koedam met gegevens over oa. de families Koedam, Saltzherr, Van Mourik, Van Kekem, Geurts, Verkerk, Diepenhorst, Izaks, Ligtermoet en Boon.


Screenshot van website

Stamboom Koeiman - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeiman

Een publicatie door Gerard Hubert met gegevens over oa. de families Koeiman, Matrona, Jacobs, Pieter, Jacob, Koeyman, Kerindongo, Da, Alida en Leito.


Screenshot van website

Stamboom Koek (Schokland), Schouten, Bunnemeijer en Bongers - www.genealogieonline.nl/stamboom-koek-schokland

Een genealogische publicatie door Els Koek met gegevens over onder andere de families Koek, B?nnemeyer, Klappe, Bongers, Sul, Aders, Visscher, Schouten en Koridon.


Screenshot van website

Stamboom Koeleman-Wassing - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeleman-wassing

Een publicatie door Ad Koeleman met gegevens over oa. de families Honkoop, Janmaet, Koeleman, Van der Clauw, Snelders, Kortekaas, Van Scheppingen, Verlaan, Van den Haak en Krook.


Screenshot van website

Stamboom Koeleman/Mayer - www.genealogieonline.nl/stamboom-koeleman-mayer

Een publicatie door Peter Koeleman met gegevens over oa. de families KOELEMAN, RIENDERHOFF, LIND, PELT, van, LAMMERS, MAYER, JACOBSON, WOUW, van en WOUW, van.


Screenshot van website

Stamboom Koenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koenen

Een genealogische publicatie door P. Koenen met gegevens over onder andere de families Koenen, Kimenai, Coenen, Dankers, Dorst .v., Dingemans, Cat, Tolboom en Emmen.


Screenshot van website

Stamboom Koenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-koenhorst

Een genealogische publicatie door H. Koenhorst met gegevens over onder andere de families Koenhorst, Langkamp, Wissink, Van de Hoek, Fransen, Lutters, Nijhof, Scholten en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Koens - www.genealogieonline.nl/stamboom-koens

Een publicatie door Andries Koens met gegevens over oa. de families Koens, Jans, Jagt, De Vries, Feijen, Kievit, Drenth, Hobers, Haar en Hoogeveen.


Screenshot van website

Stamboom Koers (Amsterdam) - www.genealogieonline.nl/stamboom-koers-amsterdam

Een publicatie door Cisca met gegevens over oa. de families Stoffer, Koers, Meijer, Karssen, Scheffer, Hopstaken, Wolf, Nijhof, Hendriks en Voerman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws