stamboomgids

Familienamen » K

Websites 711 - 720 van 990:

Stamboom Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom_kok

Een publicatie door Ronald Kok met gegevens over oa. de families Kok, Van Dijk, Glasius, Postma, Van de Kuil, Kater, Scholte, Clement, Kock en Hooglugt.

Screenshot van website

Stamboom Kok / Raphael - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok-raphael

Een publicatie door Wil Kok met gegevens over oa. de families Raphael, Kok, Delfgauw, Vuijk, Timmers, Teunissen, Grim, Jansen, Roels en Bruijnsma.

Screenshot van website

Stamboom Kok-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok-bakker

Een publicatie door H. Kok-Proper met gegevens over oa. de families Bakker, Kok, Star, van der, Goede, de, Eijsden, van, Verschoor, Huge, Hart, 't en Hart, 't.

Screenshot van website

Stamboom Kokken - www.genealogieonline.nl/stamboom-kokken

Een publicatie door Roger Kokken met gegevens over oa. de families Kokken, Cocken, Cock, Kockke, Kocken, Cockx, Koccke(N), Cox, Van Fessem en Kocke.

Screenshot van website

Stamboom Kokkes - www.tribalpages.com/tribes/ranza

Stamboom Kokkes

Screenshot van website

Stamboom Koldenhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-koldenhof

Een publicatie door Robert Snel met gegevens over oa. de families Koldenhof, Snel, Van Essen, Barten, Vriend, Vijge, Jacobs, Vredenberg, Peppelenbos en Van Ark.

Screenshot van website

Stamboom Kolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-kolder

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Kolder, Koller, Colder, Kolder(s), Nannings, Kloosterhuijs(en), Doens, Strunk, Frerichs en Holland.

Screenshot van website

Stamboom Kolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-kolder

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Kolder, Koller, Colder, Kolder(s), Nannings, Kloosterhuijs(en), Doens, Strunk, Frerichs en Holland.

Screenshot van website

Stamboom Kome - www.genealogieonline.nl/stamboom-kome

Een publicatie door K. de Zwart met gegevens over oa. de families Kwak, Kome, Boender, Koome, Roskam, Nieuwland, Van der Poel, Manintveld, Van den Brand en Langendoen.

Screenshot van website

Stamboom Kommer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kommer

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Bredewout, Fiks, Fikse en Rietberg.

Screenshot van website



Genealogie nieuws