stamboomgids

Familienamen » K

Websites 701 - 710 van 1036:

Stamboom Kluin - www.genealogieonline.nl/stamboom-kluin

Een publicatie door E.Kluin met gegevens over oa. de families Kluin, Laros, De Graaf, Grave (Graafve), Hendriks, Addinck, De la Roche, Grave, Oosterbroek en Renes.


Screenshot van website

Stamboom Klumper - www.genealogieonline.nl/stamboom-klumper

Een publicatie door Protzman-Schipdam met gegevens over oa. de families Klumper, Schipdam, Kolkman, Rompelman, Verboom, Schoonen, Ros, Bokhoven en Bokhoven.


Screenshot van website

Stamboom Klumper/Van Luin - www.genealogieonline.nl/stamboom-klumper-van-luin

Een genealogische publicatie door Jeroen van Luin met gegevens over onder andere de families Van Luijn, Van Luin, Schuil, De Vries, Blijleven, Jans, Vlietman, Walraven en Koppij.


Screenshot van website

Stamboom Klumpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-klumpers

Een publicatie door Theo Klumpers met gegevens over oa. de families Klumpers, Knoester, Zwan, Genderen, Zuurmond en Clumpers.


Screenshot van website

Stamboom Knaapen - www.genealogieonline.nl/stamboom-knaapen

Een publicatie door Marcel Knaapen met gegevens over oa. de families Roovers, Knaapen, Van Heerde, Van Meer, De Roever, Van Leeuwen, Knapen, Van Gulick, Zebrechts en Haans.


Screenshot van website

Stamboom Knaken-Geerdink en anderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-knaken-geerdink

Een genealogische publicatie door Ton Kwaaitaal met gegevens over onder andere de families Geerdink, Knaken, Veltman, Thannhauser, Te Marvelde, Jansen, De Graaf, Gerritsen Weustink en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Knapen - www.genealogieonline.nl/stamboom-knapen

Een publicatie door Els Verbruggen met gegevens over oa. de families Knapen, Caris, Rutjens, Michiels, Horijon, Van der Wallen, Kuijpers, Frenken, Van Rijt en Bergh.


Screenshot van website

Stamboom Knappert - www.genealogieonline.nl/stamboom-knappert

Een publicatie door Knappert met gegevens over oa. de families Van Gogh, Knappert, Mac Gillavry, Macgillavy, Hartevelt, Mackintosh, Schroeder van Der Kolk, Van der Kolk, Groskamp en Engelhard.


Screenshot van website

Stamboom Knebel en Bronswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-knebel-en-bronswijk

Een genealogische publicatie door Mirjam Knebel met gegevens over onder andere de families Bronswijk, Vreeburg, Brabander, De, Knebel, Droog, Brugman, Borsboom, Gtzken en Van der Ende.


Screenshot van website

Stamboom Kneuvels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kneuvels

Een publicatie door Kneuvels met gegevens over oa. de families Kneuvels, De Kneuvel, Ossieur, De Paepe, Decneuvel, Cneuvels, Kneuvel, De Cneuvel, Dekneuvel en De Wever.


Screenshot van website



Genealogie nieuws