stamboomgids

Familienamen » K

Websites 731 - 740 van 1010:

Stamboom Koks/Kuppen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koks-kuppen

Een genealogische publicatie door M. Koks met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Koldenhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-koldenhof

Een publicatie door Robert Snel met gegevens over oa. de families Koldenhof, Snel, Van Essen, Barten, Vriend, Vijge, Jacobs, Vredenberg, Peppelenbos en Van Ark.


Screenshot van website

Stamboom Kolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-kolder

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Kolder, Koller, Colder, Kolder(s), Nannings, Kloosterhuijs(en), Doens, Strunk, Frerichs en Holland.


Screenshot van website

Stamboom Kolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-kolder

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Kolder, Koller, Colder, Kolder(s), Nannings, Kloosterhuijs(en), Doens, Strunk, Frerichs en Holland.


Screenshot van website

Stamboom Kome - www.genealogieonline.nl/stamboom-kome

Een publicatie door K. de Zwart met gegevens over oa. de families Kwak, Kome, Boender, Koome, Roskam, Nieuwland, Van der Poel, Manintveld, Van den Brand en Langendoen.


Screenshot van website

Stamboom Kommer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kommer

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Bredewout, Fiks, Fikse en Rietberg.


Screenshot van website

Stamboom Kommer - www.genealogieonline.nl/kommer-stamboom

Een publicatie door A.S. Groot met gegevens over oa. de families Pomper, Kommer, Groot, Buma, Kooistra, Adema, De Boer, Vos, Bijlsma en Wijma.


Screenshot van website

Stamboom Kommerij / Komrij - www.genealogieonline.nl/stamboom-kommerij-komrij

Een publicatie door Janty Kommerij met gegevens over oa. de families Komrij, Kommerij, Postma, Leegstra, Veenstra, Van der Veen, Dijkstra, De Vries, Kommerij (Komrij) en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Koning - www.genealogieonline.nl/stamboom-koning

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Koning, Vroklage, De Vries, De Boer, Homma, Bosma, Veenstra, Dam, Kaper en De Ruiter.


Screenshot van website

Stamboom Koning - www.genealogieonline.nl/koning-stamboom

Een publicatie door Danielle de Bock met gegevens over oa. de families Koning, Hindriks, Woude, Pot, Zuidema, Haan, Vegter, Vlaskamp en Gruppelaar.


Screenshot van website



Genealogie nieuws