stamboomgids

Familienamen » K

Websites 731 - 740 van 1029:

Stamboom Koers (Amsterdam) - www.genealogieonline.nl/stamboom-koers-amsterdam

Een publicatie door Cisca met gegevens over oa. de families Stoffer, Koers, Meijer, Karssen, Scheffer, Hopstaken, Wolf, Nijhof, Hendriks en Voerman.


Screenshot van website

Stamboom Koert - www.genealogieonline.nl/stamboom-koert

Een genealogische publicatie door Pieter Koert met gegevens over onder andere de families Koert, Van der Stoep, Jansen, Schroers, Koorengevel, Doorn, Van Halteren, Leeflang en Gest.


Screenshot van website

Stamboom Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Kok, Kock, Beeloo, Zuiderwijk, Frankhuizen, Van der Meer, Van den Brand, Hoogerwerf, Maarte en Voets.


Screenshot van website

Stamboom Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom_kok

Een publicatie door Ronald Kok met gegevens over oa. de families Kok, Van Dijk, Glasius, Postma, Van de Kuil, Kater, Scholte, Clement, Kock en Hooglugt.


Screenshot van website

Stamboom Kok / Raphael - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok-raphael

Een publicatie door Wil Kok met gegevens over oa. de families Raphael, Kok, Delfgauw, Vuijk, Timmers, Teunissen, Grim, Jansen, Roels en Bruijnsma.


Screenshot van website

Stamboom Kokken - www.genealogieonline.nl/stamboom-kokken

Een publicatie door Roger Kokken met gegevens over oa. de families Kokken, Cocken, Cock, Kockke, Kocken, Cockx, Koccke(N), Cox, Van Fessem en Kocke.


Screenshot van website

Stamboom Kokkes - www.tribalpages.com/tribes/ranza

Stamboom Kokkes


Screenshot van website

Stamboom Koks/Kuppen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koks-kuppen

Een genealogische publicatie door M. Koks met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Koldenhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-koldenhof

Een publicatie door Robert Snel met gegevens over oa. de families Koldenhof, Snel, Van Essen, Barten, Vriend, Vijge, Jacobs, Vredenberg, Peppelenbos en Van Ark.


Screenshot van website

Stamboom Kolder - www.genealogieonline.nl/stamboom-kolder

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Kolder, Koller, Colder, Kolder(s), Nannings, Kloosterhuijs(en), Doens, Strunk, Frerichs en Holland.


Screenshot van website



Genealogie nieuws