stamboomgids

Familienamen » K

Websites 721 - 730 van 1009:

Stamboom Koenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-koenhorst

Een genealogische publicatie door H. Koenhorst met gegevens over onder andere de families Koenhorst, Langkamp, Wissink, Van de Hoek, Fransen, Lutters, Nijhof, Scholten en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Koens - www.genealogieonline.nl/stamboom-koens

Een publicatie door Andries Koens met gegevens over oa. de families Koens, Jans, Jagt, De Vries, Feijen, Kievit, Drenth, Hobers, Haar en Hoogeveen.


Screenshot van website

Stamboom Koers (Amsterdam) - www.genealogieonline.nl/stamboom-koers-amsterdam

Een publicatie door Cisca met gegevens over oa. de families Stoffer, Koers, Meijer, Karssen, Scheffer, Hopstaken, Wolf, Nijhof, Hendriks en Voerman.


Screenshot van website

Stamboom Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Kok, Kock, Beeloo, Zuiderwijk, Frankhuizen, Van der Meer, Van den Brand, Hoogerwerf, Maarte en Voets.


Screenshot van website

Stamboom Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom_kok

Een publicatie door Ronald Kok met gegevens over oa. de families Kok, Van Dijk, Glasius, Postma, Van de Kuil, Kater, Scholte, Clement, Kock en Hooglugt.


Screenshot van website

Stamboom Kok / Raphael - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok-raphael

Een publicatie door Wil Kok met gegevens over oa. de families Raphael, Kok, Delfgauw, Vuijk, Timmers, Teunissen, Grim, Jansen, Roels en Bruijnsma.


Screenshot van website

Stamboom Kok-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok-bakker

Een publicatie door H. Kok-Proper met gegevens over oa. de families Bakker, Kok, Star, van der, Goede, de, Eijsden, van, Verschoor, Huge, Hart, 't en Hart, 't.


Screenshot van website

Stamboom Kokken - www.genealogieonline.nl/stamboom-kokken

Een publicatie door Roger Kokken met gegevens over oa. de families Kokken, Cocken, Cock, Kockke, Kocken, Cockx, Koccke(N), Cox, Van Fessem en Kocke.


Screenshot van website

Stamboom Kokkes - www.tribalpages.com/tribes/ranza

Stamboom Kokkes


Screenshot van website

Stamboom Koks/Kuppen - www.genealogieonline.nl/stamboom-koks-kuppen

Een genealogische publicatie door M. Koks met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website



Genealogie nieuws