stamboomgids

Familienamen » K

Websites 691 - 700 van 1036:

Stamboom Klinge - www.genealogieonline.nl/stamboom_klinge

Gegevens over oa. de families Klinge, Krikke, Van Loo, Franzen, Kruger, Tiegelaar, Bekman, Franken, Lassche en Kricke.


Screenshot van website

Stamboom Klinkenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-klinkenberg

Een publicatie door Joep Klinkenberg met gegevens over oa. de families Klinkenberg, Harren, Bergman, Stut, Van Santvliet, Schermer, Nouwels, Diemeer, Gootjes en Vijverberg.


Screenshot van website

Stamboom Kloer, Nederlands Indiƫ - www.genealogieonline.nl/stamboom-kloer

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Kloer, Krol, Horstman, De Roode, Van Abkoude, Van Weel, Kochanowski, Gruijters en De Jongh.


Screenshot van website

Stamboom Kloet - www.genealogieonline.nl/stamboom-kloet

Een publicatie door Ad Kloet met gegevens over oa. de families Stalpers, Kloet, Dirne, Bekers, Rommens, Schoenmakers, Ploegsma, Vissers, Jansen en Van der Akker.


Screenshot van website

Stamboom Klok - www.genealogieonline.nl/stamboom-klok

Een publicatie door Joop Klok met gegevens over oa. de families Klok, Vis, Resseler, De Gooijer, Donswijk, Heitz, Janse, Roelofsen, Van der Starre en Rebel.


Screenshot van website

Stamboom Klompstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-klompstra

Een publicatie door Sjoukelien Klompstra met gegevens over oa. de families Klompstra, De Jager, Dijkstra, Kooistra, Jager, Venema, De Vries, Boonstra, De Jong en Hoekstra.


Screenshot van website

Stamboom Kloos - gw0.geneanet.org/index.php3?b=acstjk&lang=nl&m=NG&t=N&n=kloos

Stamboom van de familie Kloos uit Leiden / Haarlem


Screenshot van website

Stamboom Klopman, Harderwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-klopman-harderwijk

Een publicatie door Jan Klopman met gegevens over oa. de families Klopman, Roelofsen, Hardam, Giltaij, Jansen, Holmer, Jans, Wijnen, Petersen en Ten Hove.


Screenshot van website

Stamboom Klopstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-klopstra

Een publicatie door Jan Mulder met gegevens over oa. de families Klopstra, Hoogstra, Dijkstra, Van der Molen, Van den Berg, Hiemstra, De Vries, Hardewee, Geertsma en Kloosterman.


Screenshot van website

Stamboom Kluft - www.genealogieonline.nl/stamboom-kluft

Een publicatie door Marco Kluft met gegevens over oa. de families Kluft, Waijboer, Homan, Wissink, Smit, Bakker, Schipper, Bos, Blom en Schouten.


Screenshot van website



Genealogie nieuws