stamboomgids

Familienamen » K

Websites 691 - 700 van 989:

Stamboom Knockaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-knockaert

Een publicatie door Hans Knockaert met gegevens over oa. de families Eyland, Stinders, Van Troost, Knockaert, Bekaert, Glaser, Hollinga, Meese, Lavelli en Verbeke.

Screenshot van website

Stamboom Knollenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-knollenburg

Een publicatie door Robert Knollenburg met gegevens over oa. de families Knollenburg, Knol(lenburg), Hofland, Vlaanderen, Frederik Knollenburg, Bouman, Marritje Don, Van Veen, Elisabeth Clasina Mallon en Van Alphen.

Screenshot van website

Stamboom Knoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-knoop

Een genealogische publicatie door Yolanda Knoop met gegevens over onder andere de families Böhmermann, Knoop, Filarski, Eerdhuijsen, Westerhof, Böhmermann??, Troelstra, Meijer en Van Westen.

Screenshot van website

Stamboom Knoppel - www.genealogieonline.nl/stamboom-knoppel

Een publicatie door Esmeralda Knoppel met gegevens over oa. de families De Zeeuw, Visser, Knoppel, Hogerwaard, Luckert, William, Morars, Slotboom, Lijnzaad en In'tveld.

Screenshot van website

Stamboom Knops - www.genealogieonline.nl/stamboom-knops

Een publicatie door L.M.A. Knops met gegevens over oa. de families Knops, Seelen, Bosschieter, Brooshoofd, Struijk, Dolk, Robijn, Van Zielst, Bakker en Blok.

Screenshot van website

Stamboom Knulst Lindhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-knulst-lindhout

Een genealogische publicatie door Jo Knulst met gegevens over onder andere de families Knulst, Goudzwaard, Lindhout, Van der Linden, Bijl, Den Besten, Van Iwaarden, Voshol en Bevelander.

Screenshot van website

Stamboom Koch - www.genealogieonline.nl/stamboom-koch

Een genealogische publicatie door Rob Koch met gegevens over onder andere de families Koch, Kelpin, Kramer, Kock, Buijtendijk, Plaat, Schoorl, Eldijk en Boers.

Screenshot van website

Stamboom Koch en De Leur - www.genealogieonline.nl/stamboom-koch-de-leur

Een publicatie door Ingeborg Irene Koch met gegevens over oa. de families Hovestad, De Leur, Van Wijngaarden, Versteeg, Van Dijk, Van den Berg, Van Dranen, Hasenbos, De Landgraaf en Vink.

Screenshot van website

Stamboom Koebrugge & Ko - www.genealogieonline.nl/stamboom-koebrugge-en-ko

Een genealogische publicatie door Gerard Koebrugge met gegevens over onder andere de families Koebrugge, Otte, Breukers, Wopken, Ros, Jannink, Exterkate, Assink en Linneman.

Screenshot van website

Stamboom Koedam - www.genealogieonline.nl/stamboom-koedam

Een publicatie door Nico Koedam met gegevens over oa. de families Koedam, Saltzherr, Van Mourik, Van Kekem, Geurts, Verkerk, Diepenhorst, Izaks, Ligtermoet en Boon.

Screenshot van website



Genealogie nieuws