stamboomgids

Familienamen » K

Websites 691 - 700 van 1005:

Stamboom Knebel en Bronswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-knebel-en-bronswijk

Een genealogische publicatie door Mirjam Knebel met gegevens over onder andere de families Bronswijk, Vreeburg, Brabander, De, Knebel, Droog, Brugman, Borsboom, Gtzken en Van der Ende.


Screenshot van website

Stamboom Kneuvels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kneuvels

Een publicatie door Kneuvels met gegevens over oa. de families Kneuvels, De Kneuvel, Ossieur, De Paepe, Decneuvel, Cneuvels, Kneuvel, De Cneuvel, Dekneuvel en De Wever.


Screenshot van website

Stamboom Knibbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-knibbe

Een publicatie door Roelof met gegevens over oa. de families Knibbe, Rupke, Paarlberg, Haagsma, Haan, Schoemakers, Rijke, Haring, Bos en Luijt.


Screenshot van website

Stamboom Kniest en Van Olderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kniest-en-van-olderen

Een publicatie door D. Kniest met gegevens over oa. de families Schalk, Olderen, van, Bruchem, van, Hemert, van, Peters, Weerd, de en Weerd, de.


Screenshot van website

Stamboom Knip - www.genealogieonline.nl/stamboom-knip

Een publicatie door Thomas Knip met gegevens over oa. de families Knip, Voss, Nijboer, Til, Gambalat, Nijland, Smit, Pluijm, Harms en Koens.


Screenshot van website

Stamboom Knippels - www.genealogieonline.nl/stamboom-knippels

Een publicatie door Anton Knippels met gegevens over oa. de families Knippels, Benning, Gerrits, De Roo, Zoer, Kleine, Piepot, Seubring, Boois en Waninge.


Screenshot van website

Stamboom Knipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-knipper

Een publicatie door E. Meijer met gegevens over oa. de families Knipper, Hinderks Knipper Eden, Harms, Bos, Eden, Kooi, Van den Berg, Knipper Eden, Dam en Tönjes.


Screenshot van website

Stamboom Knipping - www.genealogieonline.nl/stamboom-knipping

Een publicatie door A.A. Knipping met gegevens over oa. de families Knipping, Spanbroek, Van Rijsewijk, Derksen, Lindsen (Lintsen), Lintsen, Peters, Deegen, Meurs en Wemmers.


Screenshot van website

Stamboom Knockaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-knockaert

Een publicatie door Hans Knockaert met gegevens over oa. de families Eyland, Stinders, Van Troost, Knockaert, Bekaert, Glaser, Hollinga, Meese, Lavelli en Verbeke.


Screenshot van website

Stamboom Knollenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-knollenburg

Een publicatie door Robert Knollenburg met gegevens over oa. de families Knollenburg, Knol(lenburg), Hofland, Vlaanderen, Frederik Knollenburg, Bouman, Marritje Don, Van Veen, Elisabeth Clasina Mallon en Van Alphen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws