stamboomgids

Familienamen » K

Websites 661 - 670 van 1041:

Stamboom Klaassen - www.genealogieonline.nl/klaassen-stamboom

Een publicatie door Ben Klaassen met gegevens over oa. de families Scholten, Voermans, Mensen, Visschers, Klaassen, en De Laat.


Screenshot van website

Stamboom Klaassen en Scholing - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-klaassen

Een publicatie door Peter Klaassen met gegevens over oa. de families Klaassen, Wijsman, Barghuis, Hazelhoff, Scholing, Schoonlink, Jager, De Bruijn, La Faille en Nijkamp.


Screenshot van website

Stamboom Klaassen tak Nijmegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaassen-tak-nijmegen

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Klaassen, Willemse, Bouwmeester, Verweij, Driessen, Van Kol, Broeksmit, Markus, Mol en Link.


Screenshot van website

Stamboom Klaassens en Koetje - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaassens-en-koetje

Een publicatie door Jeannette Klaassens met gegevens over oa. de families Luchtenberg, Koetje, Boer, Klaassens, Kuipers, Geerts, Alberts, Hazelhof(F), Engels Luchtenberg en Hindriks.


Screenshot van website

Stamboom Klag - www.genealogieonline.nl/stamboom-klag

Een publicatie door Roland Klag met gegevens over oa. de families Klag, Christmann, Haverhoek, Verger, Ten Cate, Diehm, Usner, Bratsma 1 Ehe, Wild en De Groot.


Screenshot van website

Stamboom Klaijsen (BE) - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaijsen-be

Een genealogische publicatie door Dirk Klaijsen met gegevens over onder andere de families Klaijsen, Klaaijsen, Engelse, Sutherland, Verstraeten, De Bruge, Engel, Ost? en Wolles.


Screenshot van website

Stamboom Klant - www.genealogieonline.nl/stamboom-klant

Een publicatie door J . Klant met gegevens over oa. de families Klant, Vlam, Van der Oord, De Graaf, Visser, De Waard, Wit, Tol, Klaasze en De Moor.


Screenshot van website

Stamboom Klatt - www.genealogieonline.nl/stamboom-klatt

Een publicatie door Michael M.P. Klatt met gegevens over oa. de families Droog, Klatt, Cowan, Wolterink, Van Ligten, Wessels, Dessauvaugie, Van der Sar, Droog(H) en Lapré.


Screenshot van website

Stamboom Klaver - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaver

Een publicatie door Tiny Klaver met gegevens over oa. de families Klaver, Halfschepel, Biersteker, Zuurbier, Molenaar, Appelman, Groot, Dekker, Wester en Leeuw.


Screenshot van website

Stamboom Klavers - www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers

Een publicatie door J. Klavers met gegevens over oa. de families Klavers, Schoutese, Clavers, Claveren, Minderman, Van Dongen, Molewijk, Honcoop, Zijlmans en Hom.


Screenshot van website



Genealogie nieuws