stamboomgids

Familienamen » K

Websites 661 - 670 van 1004:

Stamboom Klein - Van den Broek - www.xs4all.nl/~fhoorweg

Stamboom van de families Klein, Van den Broek, Post en Ledder


Screenshot van website

Stamboom Klein Egelink - www.pinswin.nl/stamboom/index.html

18300 personen


Screenshot van website

Stamboom Klein Heerenbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-klein-heerenbrink

Een genealogische publicatie door Jos Klein Heerenbrink met gegevens over onder andere de families Steffens, Steunebrink, Buisman, Kok, Van Echten, Ter Horst, De Moor, Stevens en Bruinenberg.


Screenshot van website

Stamboom Klein-Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-klein-jansen

Een publicatie door Wout Klein met gegevens over oa. de families Jansen, Klein, Van Oosten, Adriaansen, Stempels, Van Doorn, Meyer, De Boer, Holthuis en Van Cleef.


Screenshot van website

Stamboom Klein-Sikkink - www.genealogieonline.nl/stamboom-klein-sikkink

Een publicatie door Marion met gegevens over oa. de families Sikkink, Klein, Van den Berg, Diepenbroek, Van Mierlo, Jaasma, Wennink, Gruitroij, Bloemdaal en Kennedie.


Screenshot van website

Stamboom Kleinevisser - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleinevisser

Een publicatie door Eric de Visser met gegevens over oa. de families Klein Hesselink, Kleijn Hesselink, Verharen, Leeflang, Schenk, Klijn Hesselink, Kleijn Hesseling, Kleijn Hesselinck, Kleinhesselink en Vrijenhoek.


Screenshot van website

Stamboom Kleinhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleinhout

Een publicatie door G.H. Kleinhout met gegevens over oa. de families Kleinhout, Teer, Van Unen, Reijntjes, Van Leeuwen, Pinkert, De Roos, Dekker, Troost en Hupkes.


Screenshot van website

Stamboom Kleinpenning - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleinpenning

Een publicatie door Maikel Kleinpenning met gegevens over oa. de families Kleinpenning, Nijhuis, Hofste, Dijkhuis, Albers, Steggink, Nijkamp, Veldkamp, Rolink en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Kleinschmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleinschmidt

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Kleinschmidt, Kleinschmit, Kleinsmit, Baris, Storm, Kleinschmidt (alias: Klein Schmidt), Koets, Eschbach en Eschbach.


Screenshot van website

Stamboom Klerk-Latuperissa - www.genealogieonline.nl/stamboom-klerk-latuperissa

Een publicatie door Arie Klerk met gegevens over oa. de families Swart, Latuperissa, Leasa, Leyting, Gasper, Klerk, Helgering, Hehanussa, Oepkes en Walsche.


Screenshot van website



Genealogie nieuws