stamboomgids

Familienamen » K

Websites 661 - 670 van 1029:

Stamboom Klant - www.genealogieonline.nl/stamboom-klant

Een publicatie door J . Klant met gegevens over oa. de families Klant, Vlam, Van der Oord, De Graaf, Visser, De Waard, Wit, Tol, Klaasze en De Moor.


Screenshot van website

Stamboom Klatt - www.genealogieonline.nl/stamboom-klatt

Een publicatie door Michael M.P. Klatt met gegevens over oa. de families Droog, Klatt, Cowan, Wolterink, Van Ligten, Wessels, Dessauvaugie, Van der Sar, Droog(H) en Lapré.


Screenshot van website

Stamboom Klaver - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaver

Een publicatie door Tiny Klaver met gegevens over oa. de families Klaver, Halfschepel, Biersteker, Zuurbier, Molenaar, Appelman, Groot, Dekker, Wester en Leeuw.


Screenshot van website

Stamboom Klavers - www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers

Een publicatie door J. Klavers met gegevens over oa. de families Klavers, Schoutese, Clavers, Claveren, Minderman, Van Dongen, Molewijk, Honcoop, Zijlmans en Hom.


Screenshot van website

Stamboom Klei/van Bijssum - www.genealogieonline.nl/stamboom-klei-van-bijssum

Een publicatie door Martin Klei met gegevens over oa. de families Jans, Hindriks, Van Bijssum, Vegter, Pieters, Klei, Huisman, Mulder, Koster en Oosterloo.


Screenshot van website

Stamboom Kleijn - www.genealogieonline.nl/kleijn-stamboom

Een publicatie door Michel Kleijn met gegevens over oa. de families Kleijn, Kauffeld, Van Vliet, Zevenbergen, Verhoef, Van Driel, De Jager, Jongebreur, Vonk en De Bruijn.


Screenshot van website

Stamboom Kleijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleijn

Een publicatie door Carla Melgert met gegevens over oa. de families Kleijn, Klein (Kleijn), Spruijtenburg, De Graaf, Bos, Brand, Van Genderen, Van der Wal, Baardman en Verhoef.


Screenshot van website

Stamboom Kleijweg - www.genealogieonline.nl/stamboom_kleijweg

De stamboom Kleijweg met gegevens over oa. de families Kleijweg, Kleijwegt, Klijweg, Kleiweg, Bon, Van der Does, Van Schie, Verboon, Dijksman en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Klein - www.genealogieonline.nl/stamboom-klein

Een publicatie door Theo Klein met gegevens over oa. de families Klein, Clasen, Dijksterhuis, Bos, Wiersum, Berghuis, Hartman, Boomker, Oosterhuis en Maarhuis.


Screenshot van website

Stamboom Klein - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-klein

Een publicatie door T. Klein met gegevens over oa. de families Marsman, Klein, Eilander, Stikkelorum, Douwma, Slothouwer, Paats, Crosta en Crosta.


Screenshot van website



Genealogie nieuws