stamboomgids

Familienamen » K

Websites 631 - 640 van 1029:

Stamboom Kieft Noord-Holland (Westzaan) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kieft-noord-holland

Een genealogische publicatie door Mark Kieft met gegevens over onder andere de families Kieft, Van Rossem, Schermerhorn, Veth, Van Lith, Nagtzaam, Booij, Smit en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Kieskamp (Sleyster, Bijsterbosch, van de Streek en Kieskamp) - www.kieskamp.com/stamboom

Vier familienamen terug gevoerd in de tijd


Screenshot van website

Stamboom Kik / van Schaik - www.genealogieonline.nl/stamboom-kik-van-schaik

Een genealogische publicatie door Leonard Kik met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Kikkert - www.genealogieonline.nl/stamboom-kikkert

Een publicatie door P. Kruijer met gegevens over oa. de families Kikkert, Kickert, Jans, Smit, Van der Merct, Rechlien, Boon, Bakker, List en Schotborg.


Screenshot van website

Stamboom Kikkert - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-kikkert

Een genealogische publicatie door Jan Kikkert met gegevens over onder andere de families Kikkert, Winter, Van der Weide, Kroezen, Karstenberg, IJmker, Kok, Van Dalen en Profijt.


Screenshot van website

Stamboom Kil de Mooij - www.genealogieonline.nl/stamboom-kil-de-mooij

Een publicatie door John Kil met gegevens over oa. de families Kil, De Mooij, Kille, Musters, Paardekam, Notelteirs, Schouteren, Jaspers, Verhelst en Schrauwen.


Screenshot van website

Stamboom Kil-Rouw - www.genealogieonline.nl/stamboom-kil-rouw

Een publicatie door Dorothé Seidenbecher met gegevens over oa. de families Rouw, Kil, Van Wijck, Roza, Van Dulst, Verbeeck, Zahn, Notelteirs, Aernouts en Bruggeman.


Screenshot van website

Stamboom Kil-Roza - www.genealogieonline.nl/stamboom-kil-roza

Een publicatie door Dorothe Seidenbecher-Kil met gegevens over oa. de families Kil, Roza, Rosa, Kille, Smits, Rosa ( Roosa), Kant, Roosa en Roosa.


Screenshot van website

Stamboom Kila / Kiela - www.genealogieonline.nl/stamboom-kila-kiela

Een genealogische publicatie door Jan H. Kila met gegevens over onder andere de families Van den Bos, Kila, Van Zuijlen, Kiela, Verweij, Hulsman, Tombroek, Bos en Van der Hoeven.


Screenshot van website

Stamboom Kimmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-kimmann

Een publicatie door H. Kimmann met gegevens over oa. de families Kimmann, Kimman, Fischer, P?tker, Hillen, Hakkeling, Mensen, Jansen, Tholen en Mecklenburg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws