stamboomgids

Familienamen » K

Websites 631 - 640 van 990:

Stamboom Kisjes - www.genealogieonline.nl/stamboom_kisjes

Gegevens over oa. de families Kisjes, Jorritsma, De Jong(e), De Carpentier, Coopmans, Spreen, Steenbergen, De Vries en Boelsma.

Screenshot van website

Stamboom Kissing-van der Drift - www.genealogieonline.nl/stamboom-kissing-van-der-drift

Een genealogische publicatie door Annemarie Kissing met gegevens over onder andere de families Van der Drift, Kissing, Deibel, Schoonevelt, Van der Drift,, Van den Eerenbeemt, Heijmans, Groebel en Van Rooij.

Screenshot van website

Stamboom Klaassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaassen

Een publicatie door Ries van Schalkwijk met gegevens over oa. de families Klaassen, Gerrits, Hendriks, Gerrits Klaassen, Priester, Hendriks Boer, Klomp, Pap, Jongeneel en Rietveld.

Screenshot van website

Stamboom Klaassen - stamboom-klaassen.darkwebdesign.nl

fam. klaassen

Screenshot van website

Stamboom Klaassen - www.genealogieonline.nl/klaassen-stamboom

Een publicatie door Ben Klaassen met gegevens over oa. de families Scholten, Voermans, Mensen, Visschers, Klaassen, en De Laat.

Screenshot van website

Stamboom Klaassen en Scholing - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-klaassen

Een publicatie door Peter Klaassen met gegevens over oa. de families Klaassen, Wijsman, Barghuis, Hazelhoff, Scholing, Schoonlink, Jager, De Bruijn, La Faille en Nijkamp.

Screenshot van website

Stamboom Klaassen tak Nijmegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaassen-tak-nijmegen

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Klaassen, Willemse, Bouwmeester, Verweij, Driessen, Van Kol, Broeksmit, Markus, Mol en Link.

Screenshot van website

Stamboom Klaassens en Koetje - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaassens-en-koetje

Een publicatie door Jeannette Klaassens met gegevens over oa. de families Luchtenberg, Koetje, Boer, Klaassens, Kuipers, Geerts, Alberts, Hazelhof(F), Engels Luchtenberg en Hindriks.

Screenshot van website

Stamboom Klag - www.genealogieonline.nl/stamboom-klag

Een publicatie door Roland Klag met gegevens over oa. de families Klag, Christmann, Haverhoek, Verger, Ten Cate, Diehm, Usner, Bratsma 1 Ehe, Wild en De Groot.

Screenshot van website

Stamboom Klaijsen (BE) - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaijsen-be

Een genealogische publicatie door Dirk Klaijsen met gegevens over onder andere de families Klaijsen, Klaaijsen, Engelse, Sutherland, Verstraeten, De Bruge, Engel, Ost? en Wolles.

Screenshot van website



Genealogie nieuws