stamboomgids

Familienamen » K

Websites 631 - 640 van 1002:

Stamboom Kimmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-kimmann

Een publicatie door H. Kimmann met gegevens over oa. de families Kimmann, Kimman, Fischer, P?tker, Hillen, Hakkeling, Mensen, Jansen, Tholen en Mecklenburg.


Screenshot van website

Stamboom Kinart - www.genealogieonline.nl/stamboom-kinart

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Kinart, Kinnart, Kinnaert, Lecocq, Carlens, Claes, Wauters, Duchene, Thomas en Detiege.


Screenshot van website

Stamboom Kinders - Voet - www.genealogieonline.nl/stamboom-kinders

Een genealogische publicatie door An Kinders met gegevens over onder andere de families Van den Buijs, Kinders, De Ley, Voet, Roggeman, Staal, Verpoorter, Van Ingelghem en Waegebaert.


Screenshot van website

Stamboom Kinkelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-kinkelaar

Een publicatie door H.C. Kinkelaar met gegevens over oa. de families Kinkelaar, Aries, Van Heteren, Slakhorst, Van Londen.


Screenshot van website

Stamboom Kinnart - www.genealogieonline.nl/stamboom-kinnart

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Kinnart, Blockmans, Kinart, Kinnaert, Elskens, Carleer, Collier, Van Hove, Sommereyns en Kinnard.


Screenshot van website

Stamboom Kippenbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-kippenbroek

Een publicatie door Piet Kippenbroek met gegevens over oa. de families Kippenbrock, Boom, Kibbenbrock, Kippenbroek, Dirkse, Blom, Klaasse, Tijsen, Engel en Cremer.


Screenshot van website

Stamboom Kipping - www.genealogieonline.nl/stamboom-kipping

Een publicatie door Gerdjan Kipping met gegevens over oa. de families Kipping, Van Daelen, Crul, Van Beek, Van Haaren, Verhoeven, Luijben, Knipping, Van de Pol en Krols.


Screenshot van website

Stamboom Kirchhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-kirchhoff

Een publicatie door Sylvia met gegevens over oa. de families Kirchhoff, Pruetz, Mueller, Klingsoehr, Steenvoorden, Ternedde, Boettcher, Schmidt, Aalbers en Eichsledt.


Screenshot van website

Stamboom Kirkels - de Lange - www.genealogieonline.nl/stamboom-kirkels-de-lange

Een publicatie door Trudie Kirkels met gegevens over oa. de families De Lange, Timmer, Hoving, Kirkels, Frenken, Geijbels, Mulder, Peeten, Hompes en Zwolle.


Screenshot van website

Stamboom Kirkels - Geijbels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kirkels-geijbels

Een publicatie door Trudie Kirkels met gegevens over oa. de families Kirkels, Geijbels, Peeten, Frenken, Litjens, Kirckels, Hompes, Stultiens, Lempens en Claeskens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws