stamboomgids

Familienamen » K

Websites 621 - 630 van 1065:

Stamboom Kerssemakers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerssemakers

Een genealogische publicatie door Hans Luijk met gegevens over onder andere de families Kerssemakers, Broekman, Wesenbeek, Roest, Hoogstraten, Karssemakers, Venhorst, Verhagen en Van de Ven.


Screenshot van website

Stamboom Kersten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kersten

Een publicatie door H. Kersten met gegevens over oa. de families Stempher, Wijnhoud, Bruinewoud, Bomhof, Karst, Scheper, Wolters, Poepjes, Van Olst en Ilbrink.


Screenshot van website

Stamboom Kersten - www.genealogieonline.nl/familiegeschiedenis-kersten

Een publicatie door Jan Gersjes met gegevens over oa. de families Kersten, Janssen, Albers, Hermsen, De Waal, Kaal, Otten, Basten, Bos en De Haan.


Screenshot van website

Stamboom Kersten - www.genealogieonline.nl/kersten-stamboom

Een publicatie door B. Kersten met gegevens over oa. de families Kersten, Peters, Jansen, Regeling, Van Bommel, Labots, Cornelissen, Beumer, Bello en Curre.


Screenshot van website

Stamboom Kersten - Wolfsbergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kersten-wolfsbergen

Een genealogische publicatie door Dennis Kersten met gegevens over onder andere de families Kersten, Bouwman, Verblackt, Oomen, Vrijmoed, Stibbe, Schuitevoerder, Van Meijel en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Kersten / Elberse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kersten-elberse

Een publicatie door Ron Kersten met gegevens over oa. de families Kersten, Klever, Elberse, Boef, Janssen, Koning van Assyrië, Der Hunnen, Boere, Rietveld en Van Lier.


Screenshot van website

Stamboom Kesseleer, van Es, Knubben en Fleuren - www.genealogieonline.nl/stamboom-kesseleer

Een publicatie door Kristel met gegevens over oa. de families Kesseleer, Van Es, Kessleer en Knubben.


Screenshot van website

Stamboom Kessels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kessels

Een publicatie door S. Kessels met gegevens over oa. de families Kessels, Trines, Hunnekens, Heynen, Tulmans, Berkers, Severens, V Lierop, Bruijn en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Kessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-kessens

Een publicatie door Marcel Kessens met gegevens over oa. de families Kessens, Van Eerden, Van der Molen, Jonker, Remmers, De Jong, Stokhuizen, Van Kesteren, Beets en Van Heems.


Screenshot van website

Stamboom Kesteleyn - www.genealogieonline.nl/stamboom-kesteleyn

Een publicatie door Benoit Bouts met gegevens over oa. de families Bouts, Kesteleyn, Luyten, Casteleyn, Claessen, Demandt, Vercammen, Salvenberg en Salvenberg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws