stamboomgids

Familienamen » K

Websites 621 - 630 van 1036:

Stamboom Ket - Keth - Deketh - www.zesstambomen.nl


Screenshot van website

Stamboom Ketelings - www.genealogieonline.nl/stamboom-ketelings

Een publicatie door Josha Ketelings.


Screenshot van website

Stamboom Ketelslegers - www.ketelslegers.tk

stamboom van de families Ketelslegers uit Vliermaal, Rommershoven en omstreken


Screenshot van website

Stamboom Ketema - www.genealogieonline.nl/stamboom-ketema

Een publicatie door Jantine Kersbergen van Zurk met gegevens over oa. de families Ketema, Koene, Lenselink, Bakker, Cornelisse, Pronk, Kat, Knaap, Braakenburg en Ris.


Screenshot van website

Stamboom Keuken - www.genealogieonline.nl/stamboom-keuken

Een publicatie door Hans Keuken met gegevens over oa. de families Keuken, Kucken, Visscher, Heesen, van, Vermeulen, Zetten, van, Verhaar, Termeer en Termeer.


Screenshot van website

Stamboom Keulartz - www.genealogieonline.nl/stamboom-keulartz

Een genealogische publicatie door Huub Keulartz met gegevens over onder andere de families Keularts, Keulartz, Wetzels, Voncken, Wachelder (?), Weijers, Crombach, Vrohen en Schuffelers.


Screenshot van website

Stamboom Keulen Heffels Konings Walraeven - www.genealogieonline.nl/stamboom-keulen-heffels-konings-walraeven

Een publicatie door Nicole Konings-Hoegee met gegevens over oa. de families Heffels, Van der Wielen, Walraeven, De Bliek, Volkers, Van Rooden, Konings, Van den Bongard en Van den Bongard.


Screenshot van website

Stamboom Keuning/Weites - www.genealogieonline.nl/stamboom-keuning-weites

Een publicatie door Lieske Keuning met gegevens over oa. de families Keuning, Maltha, Dreise, Ruurds, Blom, Klases, Pieters, Weites, Hendriks en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Keur - www.genealogieonline.nl/stamboom-keur

Een publicatie door M. Keur met gegevens over oa. de families Keur, Koper, Zwemmer, Koper, Paap, Molenaar, Groen, Kooper, Koning en Van Duijn.


Screenshot van website

Stamboom Keus en Spoelstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-keus-en-spoelstra

Een genealogische publicatie door Karin Spoelstra met gegevens over onder andere de families Keus, Spoelstra, Rosmulder, Den Heijer, Lahcen en Beerschoten.


Screenshot van website



Genealogie nieuws