stamboomgids

Familienamen » K

Websites 671 - 680 van 1041:

Stamboom Klavers - www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers

Een publicatie door J. Klavers met gegevens over oa. de families Klavers, Schoutese, Clavers, Claveren, Minderman, Van Dongen, Molewijk, Honcoop, Zijlmans en Hom.


Screenshot van website

Stamboom Klei/van Bijssum - www.genealogieonline.nl/stamboom-klei-van-bijssum

Een publicatie door Martin Klei met gegevens over oa. de families Jans, Hindriks, Van Bijssum, Vegter, Pieters, Klei, Huisman, Mulder, Koster en Oosterloo.


Screenshot van website

Stamboom Kleibrink - van Marsbergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleibrink-van-marsbergen

Een genealogische publicatie door E.kleibrink met gegevens over onder andere de families Folkerts, Galama, Roorda, Schrama, Rijs, Van, Kleibrink, Donia, Marsbergen, Van en Steenhoven, van Den.


Screenshot van website

Stamboom Kleijn - www.genealogieonline.nl/kleijn-stamboom

Een publicatie door Michel Kleijn met gegevens over oa. de families Kleijn, Kauffeld, Van Vliet, Zevenbergen, Verhoef, Van Driel, De Jager, Jongebreur, Vonk en De Bruijn.


Screenshot van website

Stamboom Kleijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleijn

Een publicatie door Carla Melgert met gegevens over oa. de families Kleijn, Klein (Kleijn), Spruijtenburg, De Graaf, Bos, Brand, Van Genderen, Van der Wal, Baardman en Verhoef.


Screenshot van website

Stamboom Kleijweg - www.genealogieonline.nl/stamboom_kleijweg

De stamboom Kleijweg met gegevens over oa. de families Kleijweg, Kleijwegt, Klijweg, Kleiweg, Bon, Van der Does, Van Schie, Verboon, Dijksman en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Klein - www.genealogieonline.nl/stamboom-klein

Een publicatie door Theo Klein met gegevens over oa. de families Klein, Clasen, Dijksterhuis, Bos, Wiersum, Berghuis, Hartman, Boomker, Oosterhuis en Maarhuis.


Screenshot van website

Stamboom Klein - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-klein

Een publicatie door T. Klein met gegevens over oa. de families Marsman, Klein, Eilander, Stikkelorum, Douwma, Slothouwer, Paats, Crosta en Crosta.


Screenshot van website

Stamboom Klein - www.genealogieonline.nl/stamboom-steffen-klein

Een genealogische publicatie door Steffen Klein met gegevens over onder andere de families Klein, Van Stelten, Viskoper, Voortman, Schilder, Mol, De Vries, Van Deukeren en Van Zalinge.


Screenshot van website

Stamboom Klein - www.genealogieonline.nl/stamboom.klein

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Dickerson, Klein, Dickinson, Faylor, Dickinson (alias: Dickerson), Clift, Faler, Klein Sr. en Anderson.


Screenshot van website



Genealogie nieuws