stamboomgids

Familienamen » K

Websites 681 - 690 van 990:

Stamboom Knaken-Geerdink en anderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-knaken-geerdink

Een genealogische publicatie door Ton Kwaaitaal met gegevens over onder andere de families Geerdink, Knaken, Veltman, Thannhauser, Te Marvelde, Jansen, De Graaf, Gerritsen Weustink en Peters.

Screenshot van website

Stamboom Knapen - www.genealogieonline.nl/stamboom-knapen

Een publicatie door Els Verbruggen met gegevens over oa. de families Knapen, Caris, Rutjens, Michiels, Horijon, Van der Wallen, Kuijpers, Frenken, Van Rijt en Bergh.

Screenshot van website

Stamboom Knappert - www.genealogieonline.nl/stamboom-knappert

Een publicatie door Knappert met gegevens over oa. de families Van Gogh, Knappert, Mac Gillavry, Macgillavy, Hartevelt, Mackintosh, Schroeder van Der Kolk, Van der Kolk, Groskamp en Engelhard.

Screenshot van website

Stamboom Knebel en Bronswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-knebel-en-bronswijk

Een genealogische publicatie door Mirjam Knebel met gegevens over onder andere de families Bronswijk, Vreeburg, Brabander, De, Knebel, Droog, Brugman, Borsboom, Gtzken en Van der Ende.

Screenshot van website

Stamboom Kneuvels - www.genealogieonline.nl/stamboom-kneuvels

Een publicatie door Kneuvels met gegevens over oa. de families Kneuvels, De Kneuvel, Ossieur, De Paepe, Decneuvel, Cneuvels, Kneuvel, De Cneuvel, Dekneuvel en De Wever.

Screenshot van website

Stamboom Knibbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-knibbe

Een publicatie door Roelof met gegevens over oa. de families Knibbe, Rupke, Paarlberg, Haagsma, Haan, Schoemakers, Rijke, Haring, Bos en Luijt.

Screenshot van website

Stamboom Kniest en Van Olderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kniest-en-van-olderen

Een publicatie door D. Kniest met gegevens over oa. de families Schalk, Olderen, van, Bruchem, van, Hemert, van, Peters, Weerd, de en Weerd, de.

Screenshot van website

Stamboom Knip - www.genealogieonline.nl/stamboom-knip

Een publicatie door Thomas Knip met gegevens over oa. de families Knip, Voss, Nijboer, Til, Gambalat, Nijland, Smit, Pluijm, Harms en Koens.

Screenshot van website

Stamboom Knippels - www.genealogieonline.nl/stamboom-knippels

Een publicatie door Anton Knippels met gegevens over oa. de families Knippels, Benning, Gerrits, De Roo, Zoer, Kleine, Piepot, Seubring, Boois en Waninge.

Screenshot van website

Stamboom Knipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-knipper

Een publicatie door E. Meijer met gegevens over oa. de families Knipper, Hinderks Knipper Eden, Harms, Bos, Eden, Kooi, Van den Berg, Knipper Eden, Dam en Tönjes.

Screenshot van website



Genealogie nieuws