stamboomgids

Familienamen » K

Websites 681 - 690 van 1004:

Stamboom Klok - www.genealogieonline.nl/stamboom-klok

Een publicatie door Joop Klok met gegevens over oa. de families Klok, Vis, Resseler, De Gooijer, Donswijk, Heitz, Janse, Roelofsen, Van der Starre en Rebel.


Screenshot van website

Stamboom Klompstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-klompstra

Een publicatie door Sjoukelien Klompstra met gegevens over oa. de families Klompstra, De Jager, Dijkstra, Kooistra, Jager, Venema, De Vries, Boonstra, De Jong en Hoekstra.


Screenshot van website

Stamboom Kloos - gw0.geneanet.org/index.php3?b=acstjk&lang=nl&m=NG&t=N&n=kloos

Stamboom van de familie Kloos uit Leiden / Haarlem


Screenshot van website

Stamboom Klopman, Harderwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-klopman-harderwijk

Een publicatie door Jan Klopman met gegevens over oa. de families Klopman, Roelofsen, Hardam, Giltaij, Jansen, Holmer, Jans, Wijnen, Petersen en Ten Hove.


Screenshot van website

Stamboom Klopstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-klopstra

Een publicatie door Jan Mulder met gegevens over oa. de families Klopstra, Hoogstra, Dijkstra, Van der Molen, Van den Berg, Hiemstra, De Vries, Hardewee, Geertsma en Kloosterman.


Screenshot van website

Stamboom Kluft - www.genealogieonline.nl/stamboom-kluft

Een publicatie door Marco Kluft met gegevens over oa. de families Kluft, Waijboer, Homan, Wissink, Smit, Bakker, Schipper, Bos, Blom en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Kluin - www.genealogieonline.nl/stamboom-kluin

Een publicatie door E.Kluin met gegevens over oa. de families Kluin, Laros, De Graaf, Grave (Graafve), Hendriks, Addinck, De la Roche, Grave, Oosterbroek en Renes.


Screenshot van website

Stamboom Klumper - www.genealogieonline.nl/stamboom-klumper

Een publicatie door Protzman-Schipdam met gegevens over oa. de families Klumper, Schipdam, Kolkman, Rompelman, Verboom, Schoonen, Ros, Bokhoven en Bokhoven.


Screenshot van website

Stamboom Klumper/Van Luin - www.genealogieonline.nl/stamboom-klumper-van-luin

Een genealogische publicatie door Jeroen van Luin met gegevens over onder andere de families Van Luijn, Van Luin, Schuil, De Vries, Blijleven, Jans, Vlietman, Walraven en Koppij.


Screenshot van website

Stamboom Klumpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-klumpers

Een publicatie door Theo Klumpers met gegevens over oa. de families Klumpers, Knoester, Zwan, Genderen, Zuurmond en Clumpers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws