stamboomgids

Familienamen » K

Websites 681 - 690 van 1029:

Stamboom Kleinschmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleinschmidt

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Kleinschmidt, Kleinschmit, Kleinsmit, Baris, Storm, Kleinschmidt (alias: Klein Schmidt), Koets, Eschbach en Eschbach.


Screenshot van website

Stamboom Klerk-Latuperissa - www.genealogieonline.nl/stamboom-klerk-latuperissa

Een publicatie door Arie Klerk met gegevens over oa. de families Swart, Latuperissa, Leasa, Leyting, Gasper, Klerk, Helgering, Hehanussa, Oepkes en Walsche.


Screenshot van website

Stamboom Kleverlaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleverlaan

Een publicatie door R. Kleverlaan met gegevens over oa. de families Kleverlaan, Dekker, Stam, Hopman, Beukers, Bakker, Knuijsen, Zoontjes, Wittebrood en Oorthuis.


Screenshot van website

Stamboom Kleyker, Kleijker, Kleikers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleyker-kleijker-kleikers

Een publicatie door Roel Kleiker met gegevens over oa. de families Kleiker, Cannegieter, De Vries, Kleikers, Santee, Borgesius, De Jong, Jacobs en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Klinge - www.genealogieonline.nl/stamboom_klinge

Gegevens over oa. de families Klinge, Krikke, Van Loo, Franzen, Kruger, Tiegelaar, Bekman, Franken, Lassche en Kricke.


Screenshot van website

Stamboom Klinkenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-klinkenberg

Een publicatie door Joep Klinkenberg met gegevens over oa. de families Klinkenberg, Harren, Bergman, Stut, Van Santvliet, Schermer, Nouwels, Diemeer, Gootjes en Vijverberg.


Screenshot van website

Stamboom Kloer, Nederlands Indiƫ - www.genealogieonline.nl/stamboom-kloer

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Kloer, Krol, Horstman, De Roode, Van Abkoude, Van Weel, Kochanowski, Gruijters en De Jongh.


Screenshot van website

Stamboom Kloet - www.genealogieonline.nl/stamboom-kloet

Een publicatie door Ad Kloet met gegevens over oa. de families Stalpers, Kloet, Dirne, Bekers, Rommens, Schoenmakers, Ploegsma, Vissers, Jansen en Van der Akker.


Screenshot van website

Stamboom Klok - www.genealogieonline.nl/stamboom-klok

Een publicatie door Joop Klok met gegevens over oa. de families Klok, Vis, Resseler, De Gooijer, Donswijk, Heitz, Janse, Roelofsen, Van der Starre en Rebel.


Screenshot van website

Stamboom Klompstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-klompstra

Een publicatie door Sjoukelien Klompstra met gegevens over oa. de families Klompstra, De Jager, Dijkstra, Kooistra, Jager, Venema, De Vries, Boonstra, De Jong en Hoekstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws