stamboomgids

Familienamen » K

Websites 831 - 840 van 1019:

Stamboom Kroes en Druijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroes-en-druijf

Een publicatie door Brenda Kroes Tanke met gegevens over oa. de families Druijf, Kroes, Boersma, Oudt, De With, Jans, Mosselman, Pieters en Pieters.


Screenshot van website

Stamboom Kroese - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroese

Een publicatie door A.R. Kroese met gegevens over oa. de families De Jager, Kroese, Bakker, Van Arkel, Van Sint Annaland, Hartman, Schoolenberg, Dekker, Boer en Mastenbroek.


Screenshot van website

Stamboom Kroezen Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroezen-jansen

Een genealogische publicatie door Sandra Kroezen met gegevens over onder andere de families Terpstra, Kroezen, Zandbergen, Hoeve, Jansen, Helleman, Kalf, Weijerstrass en Beeckman.


Screenshot van website

Stamboom Krol en Blom - www.genealogieonline.nl/stamboom-krol-en-blom

Een publicatie door M. van Berkum-Krol met gegevens over oa. de families Krol, Blom, Hendriks, Jans, Geerlichs, Smit, Veldhuis, Visscher, Boer en Westerhuis.


Screenshot van website

Stamboom Krol, Deventer - www.genealogieonline.nl/stamboom-krol-deventer

Een publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over oa. de families Krol, Horstman, Brandt Corstius, Van Driel Krol, Ten Holten, Horstmann, Van Wessem, Van Driel, Van Abkoude en Kruuk.


Screenshot van website

Stamboom Krommendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-krommendijk

Een publicatie door W. Krommendijk met gegevens over oa. de families Krommendijk, Gerrits Krommendijk, Gerrits, Udink, Nijhof, Hollering, Bone De, Boltjes, Keurhorst en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Kronenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Kronenberg, Balster, Waanders, Zuurveen, Van Dijk, Jansen, Eiland, Van der Vecht, Noot en Eikelboom.


Screenshot van website

Stamboom Kronenberg (Arnhem/Zevenaar) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg-arnhem-zevenaar

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Kronenberg, Hermsen, Artz, Jansen, Konings, Rensen, Basie, Metzel, Over de Linden en Spronk.


Screenshot van website

Stamboom Kronenberg (Meppel) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg-meppel

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Van der Weide, Kronenberg, Tiepel, Berghuis, De Wolf, Beersen, Renou, De Jonge, De Ru en Lambrechts.


Screenshot van website

Stamboom Kronenberg (Raalte) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg-raalte

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Mol, Tibben, Kronenberg, Harink, Schotman, Blikmans, Korenromp, Mars, Groote Schaarberg en Klein Hagenvoorde.


Screenshot van website



Genealogie nieuws