stamboomgids

Familienamen » K

Websites 831 - 840 van 990:

Stamboom Kruijsen - van Leest - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruijsen-van-leest

Een genealogische publicatie door Ton Kruijsen met gegevens over onder andere de families Kruijsen, Van Leest, Van der Linden, De Bekker, De Bakker, Van Rijen, Wester, Rooijackers en Daanen.

Screenshot van website

Stamboom Kruijskamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruijskamp

Een genealogische publicatie door Rita Kruijskamp met gegevens over onder andere de families Kruijskamp, Taal, Van Loon, De Jong, Nuijs, Beekes, Harnisch, Oexemann en Van der Zwan.

Screenshot van website

Stamboom Kruis - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruis

Een publicatie door Ruud Kruis.

Screenshot van website

Stamboom Kruis - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-kruis

Een publicatie door Ted van der Ven met gegevens over oa. de families Bolten, Groenewegen, Hakkenbroek, Born, Kozel, Kruis, Kist, Swiebel, Verker(C)k en De Jong.

Screenshot van website

stamboom Kruitwagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruitwagen

Een publicatie door Gerard Derksen met gegevens over oa. de families Kruitwagen, Elfrink, Konning, Kruijtwagen, Drieman, Derksen, Jansen, Ross, Draaisma en Koenen.

Screenshot van website

Stamboom Kruize-Tuerlings - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruize-tuerlings

Een publicatie door M. Schaapkens met gegevens over oa. de families Tuerlings, Meijers, Kruize, Schreuder, Van Dun, Van Hoof, Van Beurden, De Lepper, Van Berkel en Venmans.

Screenshot van website

Stamboom Krukke - www.genealogieonline.nl/stamboom_krukke

Gegevens over oa. de families Krukkert, Meulenbeld, Hulzebos, Waanders, Klinge, Derksz, Kippers, Nijland, Dasselaar en Senderink.

Screenshot van website

Stamboom Krul - www.genealogieonline.nl/stamboom_krul

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Krul, Van der Hoeven, Van der Tang, Van der Gaag, Krouwel, Meershoek, Knoppert, Van Stekelenburg, Den Munnik en Le Roij.

Screenshot van website

Stamboom Kruse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruse

Een publicatie door Henk Kruse met gegevens over oa. de families Veenendaal, Van Barneveld, Kruse, Odijk, Barneveld, Voskuil, Bonefaas, Van Tienen, Knoop en Arkensteijn.

Screenshot van website

Stamboom Kröner - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroner

Een publicatie door Paul Kröner met gegevens over oa. de families Kröner, Kuilman, Wijbenga, Mellenbergh, Martini, Dijkstra, Pfundt, Dubbeldeman, Schulze en Wiegel.

Screenshot van website



Genealogie nieuws