stamboomgids

Familienamen » K

Websites 831 - 840 van 1062:

Stamboom Kouwenhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouwenhoven

Een publicatie door M. Kouwenhoven met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Couwenhoven, Houniet, Reijneveen, Schilperoord, Overpelt, Van der Zalm, Huibers, Cortendijck en Elisabeth Broxtersman.


Screenshot van website

Stamboom Kouws Hendriks - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouws-hendriks

Een publicatie door Marinus J. Goossens met gegevens over oa. de families Janssen, Peters, Thijssen, Lamers, Derks, Hendriks, Kersten, Van Haren, Driessen en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Kox - www.genealogieonline.nl/stamboom-kox

Een publicatie door Cor Kox met gegevens over oa. de families Schoenmakers, Fleerakkers, Fleerackers, Kox, Hems, Wintermans, Swalen, Verhees, Van Hoof en Van Gompel.


Screenshot van website

Stamboom Kraa - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraa

Een genealogische publicatie door Hanny Zwaving met gegevens over onder andere de families KRAA, Brink, Kraa, Ten Bolscher, Berkhof, Eshuis, Veneman, Engberts en Post.


Screenshot van website

Stamboom Kraaij (Kraai - Kraay) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraaij

Een genealogische publicatie door Henk ter Haar met gegevens over onder andere de families Kraai, Kraaij, Kraai Kraay, Kraai Kraaij, Kraij Kraaij, Adelaar, Kok, Gaykema en Van Schuppen.


Screenshot van website

Stamboom Kraan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraan

Een publicatie door Robert Kraan met gegevens over oa. de families Kraan, Van der Wurf, Woudenberg, Venema, Vlaanderen, Huizinga, Witteveen, Van Dijk, Pit en Kruijver.


Screenshot van website

Stamboom Kraan - van Es - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraan-van-es

Een publicatie door Peter Berendse met gegevens over oa. de families Kraan, Van Es, Klijmij, Tieland, Wouda, Van der Wolk, Blonk, Scheepmaker en Scheepmaker.


Screenshot van website

Stamboom Kraat-Lems - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraat-lems

Een genealogische publicatie door Wim Kraat met gegevens over onder andere de families Lems, Kraat, Lagendijk, Zevenbergen, Van Gelder, Barendregt, De Jong, Visser en Noordzij.


Screenshot van website

Stamboom Krabbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-krabbe

Een genealogische publicatie door Cor Blommers met gegevens over onder andere de families Spermon, Bon, Reiss, Kinsbergen, Krabbé, Van der Stam, Pezaro, Krabbe en Rust.


Screenshot van website

Stamboom Krabbe,Kimman,Morsch,de Hooge,Louter,Fabri,Mosmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-morsch-de-hooge

Een publicatie door E.T.A. Morsch-de Hooge met gegevens over oa. de families De Hooge, Louter, Tromp, Fabri, Buren, Morsch, Laats, Fabri(Fabriefabrij)faberi, Krabbe en Van den Bos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws