stamboomgids

Familienamen » K

Websites 861 - 870 van 1002:

Stamboom Kuijpers / Van Wetten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijpers-van-wetten

Een publicatie door P. van Iersel met gegevens over oa. de families Van Wetten, Kuijpers, Van Loon, Van de Pol, Van Litsenborgh, Schoonis, Ooms, Van Gestel, Jansen en Nouwens.


Screenshot van website

Stamboom Kuijstermans, Mies, van Westhreenen, Herlaar/Davelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijstermans

Een publicatie door Lilian Kuijstermans met gegevens over oa. de families Kuijstermans, Costermans, Mies, Van Westhreenen, Davelaar, Martina, Mijs, Van Westrenen, Braat en Antens.


Screenshot van website

Stamboom Kuijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijten

Een genealogische publicatie door Rene S. Kuijten met gegevens over onder andere de families Kuijten, Ton, Van Bogerijen, Van Burken, Van der Poel, Van Ginkel, Middelhoven, Van Broekhuysen en Wanner.


Screenshot van website

Stamboom Kuiken - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken

Een publicatie door Richard Kuiken met gegevens over oa. de families Kuiken, Kuijken, Zorn, Cuijcken, De Vries, Schat, Tilburgs, De Jong, Wassenaar en De Groot.


Screenshot van website

Stamboom Kuiken en Geleynse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken-geleynse

Een publicatie door D.J. Kuiken met gegevens over oa. de families Wassenaar, Kuiken, Geleynse, Smoker, Wassenaer Van, Vries De, Dijkman, Nellen Van, Bijlsma en Bouman.


Screenshot van website

Stamboom Kuiken en Geleynse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken-geleynse

Een publicatie door D.J. Kuiken met gegevens over oa. de families Wassenaar, Kuiken, Geleynse, Smoker, Wassenaer Van, Vries De, Dijkman, Nellen Van, Bijlsma en Bouman.


Screenshot van website

Stamboom Kuikhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuikhoven

Een publicatie door H. Kuikhoven met gegevens over oa. de families Heida, Kuikhoven, Kuijkhoven, Van den Berg, Hoekstra, Bree, Waterreus, De Jong, Nijenhuis en Tijsmans.


Screenshot van website

Stamboom Kuilenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuilenberg

Een publicatie door Huub Kuilenberg met gegevens over oa. de families Kuilenberg, Leemker, Rinket, Culenberg, Broek Van Den, Boelens, Rozee, Feldhaus, Dames en Kloosterman.


Screenshot van website

Stamboom Kuiper - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiper

Een publicatie door Peter Kuiper met gegevens over oa. de families Swaak, Kuiper, Posthumus, Visser, Piek, Wiersma, Stuut, Tel en Tel.


Screenshot van website

Stamboom Kuiper - Nieboer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiper-nieboer

Een genealogische publicatie door Jos Kuiper met gegevens over onder andere de families Nieboer, Mulder, Kuiper, Van der Vlag, Van Beilen, Egberts, Haverkamp, Van der Laan en Grasmeijer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws