stamboomgids

Familienamen » K

Websites 861 - 870 van 1041:

Stamboom Kroon en Telleman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroon-en-telleman

Een publicatie door Ineke Kroon met gegevens over oa. de families Telleman, Kroon, De Nooijer, Voogt, Zuidgeest, Van der Poel, Millenaar, Cranendonck, Van der Waal en Gabrielse.


Screenshot van website

Stamboom Kroon Ostermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroon-ostermann

Een genealogische publicatie door Kroon met gegevens over onder andere de families Kroon, Ostermann, Drenth, Endendijk, Nipperus, Veldhuis, Jansen, Van Deijck en Van der Struik.


Screenshot van website

Stamboom Kroone - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroone

Een publicatie door Heleen van Gastel-Kroone met gegevens over oa. de families Van Gastel, Van Leeuwen, Verwijk, Nellen, Brouwer, Verbeeck, Klaase, Pinkse, Den Decker en Wiltenburg.


Screenshot van website

Stamboom Kroone & Spaltman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroone-spaltman

Een genealogische publicatie door Jan Kroone met gegevens over onder andere de families Spaltman, Elve, Kroone, Swart, Te Winkel, Stuijaart, Boutens, Schintz en Steijaard.


Screenshot van website

Stamboom Kropff - www.genealogieonline.nl/stamboom-kropff

Een publicatie door Albert Kropff met gegevens over oa. de families Kropff, Van Orssagen, Laarman, Van Kesteren, Hennevanger, Snoek, Langejan, Guijt, Dassen en Van Kralingen.


Screenshot van website

Stamboom Kruijer-Sloot - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruijer-sloot

Een publicatie door Paulus Kruijer met gegevens over oa. de families Sloot, Kikkert, Kruijer, Kortenhorst, Kickert, Jansen, Du Crocq, Ten Velde, Bosschieter en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Kruijsen - van Leest - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruijsen-van-leest

Een genealogische publicatie door Ton Kruijsen met gegevens over onder andere de families Kruijsen, Van Leest, Van der Linden, De Bekker, De Bakker, Van Rijen, Wester, Rooijackers en Daanen.


Screenshot van website

Stamboom Kruijskamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruijskamp

Een genealogische publicatie door Rita Kruijskamp met gegevens over onder andere de families Kruijskamp, Taal, Van Loon, De Jong, Nuijs, Beekes, Harnisch, Oexemann en Van der Zwan.


Screenshot van website

Stamboom Kruis - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruis

Een publicatie door Ruud Kruis.


Screenshot van website

Stamboom Kruiswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruiswijk

Een genealogische publicatie door Roelof van Beek met gegevens over onder andere de families Kruiswijk, Verbruggen, Visser, Verbrugge, Mul, Van Beek, Van Netburg, Van der Zwaard en Breedijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws