stamboomgids

Familienamen » K

Websites 861 - 870 van 1066:

Stamboom Krikke - www.genealogieonline.nl/stamboom-krikke

Een genealogische publicatie door Rob Willemsen met gegevens over onder andere de families Krikke, Comello, Willemsen, Plantinga, Simis, Joostema, Van Roest, Veenstra en Valkenburg.


Screenshot van website

Stamboom Krikke / Bouma - www.genealogieonline.nl/stamboom-krikke-bouma

Een genealogische publicatie door Sipke de Vries met gegevens over onder andere de families Krikke, Bouma, De Boer, De Jong, De Vries, Hylkema, Neef, Faber en Jonker.


Screenshot van website

Stamboom Kristen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kristen

Een publicatie door Herman Kristen met gegevens over oa. de families Kristen, Kristens, Christen, Cristen, Beld, Kamphuis, Christens, Steinmeijer, Christenhusz en Schopman.


Screenshot van website

Stamboom Kroes - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroes

Een publicatie door Gabriel Kroes met gegevens over oa. de families Kroes, Van Straten, Rompes, Koedijk, Van Doodewaard, Ter Horst, Van Ridderslaan, Voster, Bosman en Kotze.


Screenshot van website

Stamboom Kroes en Druijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroes-en-druijf

Een publicatie door Brenda Kroes Tanke met gegevens over oa. de families Druijf, Kroes, Boersma, Oudt, De With, Jans, Mosselman, Pieters en Pieters.


Screenshot van website

Stamboom Kroese - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroese

Een publicatie door A.R. Kroese met gegevens over oa. de families De Jager, Kroese, Bakker, Van Arkel, Van Sint Annaland, Hartman, Schoolenberg, Dekker, Boer en Mastenbroek.


Screenshot van website

Stamboom Kroezen Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroezen-jansen

Een genealogische publicatie door Sandra Kroezen met gegevens over onder andere de families Terpstra, Kroezen, Zandbergen, Hoeve, Jansen, Helleman, Kalf, Weijerstrass en Beeckman.


Screenshot van website

Stamboom Krol - www.genealogieonline.nl/stamboom-krol

Een genealogische publicatie door Peter Krol met gegevens over onder andere de families Krol, Koopstra, Prins, Snip, Braaksma, Bliek, De Lange, Ferwerda en Van der Jas.


Screenshot van website

Stamboom Krol en Blom - www.genealogieonline.nl/stamboom-krol-en-blom

Een publicatie door M. van Berkum-Krol met gegevens over oa. de families Krol, Blom, Hendriks, Jans, Geerlichs, Smit, Veldhuis, Visscher, Boer en Westerhuis.


Screenshot van website

Stamboom Krol, Deventer - www.genealogieonline.nl/stamboom-krol-deventer

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Krol, Dinger, Horstman, Van Weel, Brandt Corstius, Van Driel Krol, Kroon, Smit en Feith.


Screenshot van website



Genealogie nieuws