stamboomgids

Familienamen » K

Websites 861 - 870 van 987:

Stamboom Kuipers - www.genealogieonline.nl/kuipers-familiestamboom

Een genealogische publicatie door J.H. Kuipers met gegevens over onder andere de families Kuipers, De Bruijne, Du Pree, Remijnse, De Regt, Van der Molen, Van Vugt, Kootstra en Van der Veen.

Screenshot van website

Stamboom Kuipers Haagsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuipers-haagsma

Een genealogische publicatie door Pier Kuipers met gegevens over onder andere de families Condren, Haagsma, Kuipers, Fleming, De Wit, Bosma, Van Ketel, Kavanagh en Webster.

Screenshot van website

Stamboom Kuiphuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiphuis

Een publicatie door Luc Kuiphuis met gegevens over oa. de families Kuiphuis, Jannink, Tieben, Pfeiffer, Lamtink.

Screenshot van website

Stamboom Kuit - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuit

Een publicatie door Cornelis H. Kuit met gegevens over oa. de families Van Westreenen, Van Westrenen, Van den Berg, Van Exter, Kuit, Kuijt, Hasselman, Rentrop, Hulsen en Van Eldik.

Screenshot van website

Stamboom Kuiters, Berendse, Smit en van Gent - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiters

Een publicatie door Cor Kuiters met gegevens over oa. de families Berendse, Smit, Van Gent, Troost, Bulsing, Spek, Bos, Rijsdijk, Kuiters en Hoogvliet.

Screenshot van website

Stamboom Kuitse-Koetse-Koetze - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuitse-koetse-koetze

Een publicatie door Johan Koetse met gegevens over oa. de families Koetse, Jans, Mulder, Egberts, Koetze, Wolters, . Bakker, Hindriks, Kuitse en Jans Koetse.

Screenshot van website

Stamboom Kunne-Jonkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kunne-jonkers

Een genealogische publicatie door Henk Kunne met gegevens over onder andere de families Jonkers, Baars, Pouw, Schoormans, Kunne, Eveleens, De Ridder, Van Commenée en De Beus.

Screenshot van website

Stamboom Kunnen/Karman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kunnen-karman

Een genealogische publicatie door Wim Kunnen met gegevens over onder andere de families Beentjes, De Ruijter, Henneman, Davelaar, Dekker, Van Tunen, Brakenhoff, Bakkum en Bergwerff.

Screenshot van website

Stamboom Kurvers - www.genealogieonline.nl/stamboom_kurvers

Gegevens over oa. de families Scheffer, Pijpers, Kurvers, Kroeders, Bakker, Kiela, Van den Berg, Den Haan, Van Duyn en Verbeek.

Screenshot van website

Stamboom Kurvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kurvers

Een publicatie door Richard Kurvers met gegevens over oa. de families Kurvers, Ramakers, Hendrikx, Derksen, Proosten, Janssen, Beurskens, , en .

Screenshot van website



Genealogie nieuws