stamboomgids

Familienamen » K

Websites 891 - 900 van 1004:

Stamboom Kwint - www.genealogieonline.nl/stamboom-kwint

Een publicatie door E.A. Kwint met gegevens over oa. de families Kwint, De Munck, Quint, Hofman, De Ridder, Scager, Schuller, Den Daas, Van der Stroom en Van der Renst.


Screenshot van website

Stamboom Kyndt - www.genealogieonline.nl/stamboom-kyndt

Een publicatie door Rony Kyndt met gegevens over oa. de families Kyndt, Ruysschaert, Eeckhout, Dierckens, Van de Capelle, Lievens, Kindt, De Mulder, Derre en Kynt.


Screenshot van website

Stamboom Köhler - www.genealogieonline.nl/stamboom_kohler

Gegevens over oa. de families Köhler, Kreunen, Swensen, Van de Eijkel, Louw, Warnars, Neumeyer, Kruenen, Ogilvie en De Bats.


Screenshot van website

Stamboom Könning - www.genealogieonline.nl/stamboom_konning

Gegevens over oa. de families Könning, Konning, Binsbergen, Swaters, Draaisma, Bouwman, Kruitwagen, Dukkerhof en Klutman.


Screenshot van website

Stamboom Luitje Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom-luitje-kok

Een publicatie door Kor Kok met gegevens over oa. de families Lukje Homan, Helena Prins, Wichert Willems (Prins), Luitje Watermulder, Trijntje Hendrikus Vos, Kornelia Buurman, Philippus Nannes Kok, Hindrikus Kok, Nanno Philippus Kok en Luitje Kok.


Screenshot van website

Stamboom Maarten Kaak - www.genealogieonline.nl/stamboom-maarten-kaak

Een publicatie door P. Kaak met gegevens over oa. de families Kaak, Wiel, Plug, Kaeck, De Jong, Waasdorp, Ploeg, Kaack, Kack en Deijl.


Screenshot van website

Stamboom N. Koopman - www.genealogieonline.nl/stamboom-n-koopman

Een publicatie door K. Lecker met gegevens over oa. de families Koopmans, Koopman, Gerlof, Van Dijk, Lecker, Rijnart, Van Leeuwen, Kool, Van den Berg en Simons.


Screenshot van website

Stamboom Peter Kriele - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-kriele

Een genealogische publicatie door Peter Kriele met gegevens over onder andere de families Kriele, Boot, Van Everdink, Willemse, Zonneveld, Roem, Ottens, Krielen en Van der Sluijs.


Screenshot van website

Stamboom Peter Krom - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-krom

Een publicatie door Peter Krom met gegevens over oa. de families Peperkamp, Krom, Kuilboer, Henneman, Kunst, Punt, Gijzen (Gyzen, Gijsen), Kroon en Kroon.


Screenshot van website

Stamboom Pieter Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-kok

Een publicatie door Willem Verbeek met gegevens over oa. de families Kentin, Kentijn, Kok, Kenting, Weimar, Jongkees, Pieterse, De Beurs en De Beurs.


Screenshot van website



Genealogie nieuws