stamboomgids

Familienamen » K

Websites 881 - 890 van 990:

Stamboom Luitje Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom-luitje-kok

Een publicatie door Kor Kok met gegevens over oa. de families Lukje Homan, Helena Prins, Wichert Willems (Prins), Luitje Watermulder, Trijntje Hendrikus Vos, Kornelia Buurman, Philippus Nannes Kok, Hindrikus Kok, Nanno Philippus Kok en Luitje Kok.

Screenshot van website

Stamboom Maarten Kaak - www.genealogieonline.nl/stamboom-maarten-kaak

Een publicatie door P. Kaak met gegevens over oa. de families Kaak, Wiel, Plug, Kaeck, De Jong, Waasdorp, Ploeg, Kaack, Kack en Deijl.

Screenshot van website

Stamboom N. Koopman - www.genealogieonline.nl/stamboom-n-koopman

Een publicatie door K. Lecker met gegevens over oa. de families Koopmans, Koopman, Gerlof, Van Dijk, Lecker, Rijnart, Van Leeuwen, Kool, Van den Berg en Simons.

Screenshot van website

Stamboom Peter Kriele - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-kriele

Een genealogische publicatie door Peter Kriele met gegevens over onder andere de families Kriele, Boot, Van Everdink, Willemse, Zonneveld, Roem, Ottens, Krielen en Van der Sluijs.

Screenshot van website

Stamboom Peter Krom - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-krom

Een publicatie door Peter Krom met gegevens over oa. de families Peperkamp, Krom, Kuilboer, Henneman, Kunst, Punt, Gijzen (Gyzen, Gijsen), Kroon en Kroon.

Screenshot van website

Stamboom Pieter Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-kok

Een publicatie door Willem Verbeek met gegevens over oa. de families Kentin, Kentijn, Kok, Kenting, Weimar, Jongkees, Pieterse, De Beurs en De Beurs.

Screenshot van website

Stamboom Raymond Kuiper - www.genealogieonline.nl/stamboom-raymond-kuiper

Een genealogische publicatie door Corry Kuiper-de Kort met gegevens over onder andere de families Van der Touw, Van Overbeek, Berger, De Kort, Van Looijen, Kuiper, Beijens, Baijens en Van den Berg.

Screenshot van website

Stamboom Schaap - Keur - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaap-keur

Een publicatie door Friso Schaap met gegevens over oa. de families Schaap, Keur, Van der Wal, Zuijderduijn, Dijkstra, Suyderduyn, Van Leeuwen, Baar, Zuiderduijn en Zuiderduin.

Screenshot van website

Stamboom Simon van Krochten - www.genealogieonline.nl/stamboom-simon-van-krochten

Een publicatie door H.J.B. Ekker met gegevens over oa. de families Tames, Don, Koppers, Van Krochten, Mak, Ligthart, Van Krogten (Van Croghten), Swan, Boekweit en Kouwenoord.

Screenshot van website

Stamboom Te Kolste - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-kolste

Een publicatie door Willem met gegevens over oa. de families Bruggers en Rensink.

Screenshot van website



Genealogie nieuws