stamboomgids

Familienamen » K

Websites 881 - 890 van 1040:

Stamboom Kuijlman/Kuylman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijlman-kuylman

Een genealogische publicatie door Johan P. Kuijlman met gegevens over onder andere de families Kuijlman, Kuylman, Fijnvandraat, Velthuijs, Oedekerk, Victor, Van Toorenenbergen, Zijlstra en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Kuijp of Kuyp - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijp-of-kuyp

Een publicatie door Richard C. van Holtz met gegevens over oa. de families Kuijp, Le Roux, Elgenhuizen, Van den Bossche, Wiederhold, Honig, Brookman, Brocx, Bowles en Schumann.


Screenshot van website

Stamboom Kuijper - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijper

Een publicatie door Rob Kuijper met gegevens over oa. de families Jansen, Schrooten, Henkes, Westphal, Bloemsma, Hendriks, De Wilde, Iburg, Van der Voort en Overweel.


Screenshot van website

Stamboom Kuijpers / Van Wetten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijpers-van-wetten

Een publicatie door P. van Iersel met gegevens over oa. de families Van Wetten, Kuijpers, Van Loon, Van de Pol, Van Litsenborgh, Schoonis, Ooms, Van Gestel, Jansen en Nouwens.


Screenshot van website

Stamboom Kuijstermans, Mies, van Westhreenen, Herlaar/Davelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijstermans

Een publicatie door Lilian Kuijstermans met gegevens over oa. de families Kuijstermans, Costermans, Mies, Van Westhreenen, Davelaar, Martina, Mijs, Van Westrenen, Braat en Antens.


Screenshot van website

Stamboom Kuijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijten

Een genealogische publicatie door Rene S. Kuijten met gegevens over onder andere de families Kuijten, Ton, Van Bogerijen, Van Burken, Van der Poel, Van Ginkel, Middelhoven, Van Broekhuysen en Wanner.


Screenshot van website

Stamboom Kuiken - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken

Een publicatie door Richard Kuiken met gegevens over oa. de families Kuiken, Kuijken, Zorn, Cuijcken, De Vries, Schat, Tilburgs, De Jong, Wassenaar en De Groot.


Screenshot van website

Stamboom Kuiken en Geleynse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken-geleynse

Een publicatie door D.J. Kuiken met gegevens over oa. de families Wassenaar, Kuiken, Geleynse, Smoker, Wassenaer Van, Vries De, Dijkman, Nellen Van, Bijlsma en Bouman.


Screenshot van website

Stamboom Kuiken en Geleynse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken-geleynse

Een publicatie door D.J. Kuiken met gegevens over oa. de families Wassenaar, Kuiken, Geleynse, Smoker, Wassenaer Van, Vries De, Dijkman, Nellen Van, Bijlsma en Bouman.


Screenshot van website

Stamboom Kuikhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuikhoven

Een publicatie door H. Kuikhoven met gegevens over oa. de families Heida, Kuikhoven, Kuijkhoven, Van den Berg, Hoekstra, Bree, Waterreus, De Jong, Nijenhuis en Tijsmans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws