stamboomgids

Familienamen » K

Websites 871 - 880 van 1036:

Stamboom Kruse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kruse

Een publicatie door Henk Kruse met gegevens over oa. de families Veenendaal, Van Barneveld, Kruse, Odijk, Barneveld, Voskuil, Bonefaas, Van Tienen, Knoop en Arkensteijn.


Screenshot van website

Stamboom Kröner - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroner

Een publicatie door Paul Kröner met gegevens over oa. de families Kröner, Kuilman, Wijbenga, Mellenbergh, Martini, Dijkstra, Pfundt, Dubbeldeman, Schulze en Wiegel.


Screenshot van website

Stamboom Kuckulus - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuckulus

Een publicatie door Edwin van Lieshout met gegevens over oa. de families Kuckulus, Van der Klijn, Van Kogelenberg, De Garst, Kools, Van den Elzen, Van Elsland, Ortelman, Blij en Van den Muijsenberg.


Screenshot van website

Stamboom Kueter - www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter

Gegevens over oa. de families Ligthart, Van der Ploeg, Kueter, Bakker, Clark, Brumleve, Smit, Dekker en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Kuijer, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijer

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Kuijer, De Kuijer, Van 't Klooster, Hilhorst, Smit, Kok, Van Eijden, Van Wegen, Voskuilen en Hartman.


Screenshot van website

Stamboom Kuijer, van Dort - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijer-van-dort

Een publicatie door Harry Kuijer met gegevens over oa. de families Kuijer, De Vries, Van Dort, Sprangers, Klooster, Van Wegen, Verheul, Kolk, Van Tiel en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Kuijken-Ensing - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijken-ensing

Een genealogische publicatie door Tineke Kuijken-Ensing met gegevens over onder andere de families Kuijken, Cuijcken, Van Vlerken, Raaijmakers, De Jong, Tilborghs, Simons, Peters en Theus.


Screenshot van website

Stamboom Kuijlman/Kuylman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijlman-kuylman

Een genealogische publicatie door Johan P. Kuijlman met gegevens over onder andere de families Kuijlman, Kuylman, Fijnvandraat, Velthuijs, Oedekerk, Victor, Van Toorenenbergen, Zijlstra en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Kuijp of Kuyp - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijp-of-kuyp

Een publicatie door Richard C. van Holtz met gegevens over oa. de families Kuijp, Le Roux, Elgenhuizen, Van den Bossche, Wiederhold, Honig, Brookman, Brocx, Bowles en Schumann.


Screenshot van website

Stamboom Kuijper - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijper

Een publicatie door Rob Kuijper met gegevens over oa. de families Jansen, Schrooten, Henkes, Westphal, Bloemsma, Hendriks, De Wilde, Iburg, Van der Voort en Overweel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws