stamboomgids

Familienamen » K

Websites 871 - 880 van 1002:

Stamboom Kuiper, Zantingh, Bijkerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiper-zantingh-bijkerk

Een publicatie door Frank Kuiper met gegevens over oa. de families Dijkslag, Eilander, Visser, Bijsterbosch, Logtenberg, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Van Olst en Eikelboom.


Screenshot van website

Stamboom Kuipers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuipers

Een publicatie door J. Kuipers met gegevens over oa. de families Kuipers, Van Hilst, Geelhoed, Groene, Spijksma, Bakker, Struijk, Steeginga, Van Hecke en Heslinga.


Screenshot van website

Stamboom Kuipers - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-kuipers

Een publicatie door G.J. Kuipers met gegevens over oa. de families Bos, Kuipers, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Kuipers - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-kuipers

Een genealogische publicatie door Fred Kuipers met gegevens over onder andere de families Kuipers, Heukamp, Peters, Wolbers, Hassink, Brok, Wienk, Vosmer en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Kuipers - www.genealogieonline.nl/kuipers-familiestamboom

Een genealogische publicatie door J.H. Kuipers met gegevens over onder andere de families Kuipers, De Bruijne, Du Pree, Remijnse, De Regt, Van der Molen, Van Vugt, Kootstra en Van der Veen.


Screenshot van website

Stamboom Kuipers Haagsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuipers-haagsma

Een genealogische publicatie door Pier Kuipers met gegevens over onder andere de families Condren, Haagsma, Kuipers, Fleming, De Wit, Bosma, Van Ketel, Kavanagh en Webster.


Screenshot van website

Stamboom Kuiphuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiphuis

Een publicatie door Luc Kuiphuis met gegevens over oa. de families Kuiphuis, Jannink, Tieben, Pfeiffer, Lamtink.


Screenshot van website

Stamboom Kuit - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuit

Een publicatie door Cornelis H. Kuit met gegevens over oa. de families Van Westreenen, Van Westrenen, Van den Berg, Van Exter, Kuit, Kuijt, Hasselman, Rentrop, Hulsen en Van Eldik.


Screenshot van website

Stamboom Kuiters, Berendse, Smit en van Gent - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiters

Een publicatie door Cor Kuiters met gegevens over oa. de families Berendse, Smit, Van Gent, Troost, Bulsing, Spek, Bos, Rijsdijk, Kuiters en Hoogvliet.


Screenshot van website

Stamboom Kuitse-Koetse-Koetze - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuitse-koetse-koetze

Een publicatie door Johan Koetse met gegevens over oa. de families Koetse, Jans, Mulder, Egberts, Koetze, Wolters, . Bakker, Hindriks, Kuitse en Jans Koetse.


Screenshot van website



Genealogie nieuws