stamboomgids

Familienamen » K

Websites 911 - 920 van 1029:

Stamboom Peter Kriele - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-kriele

Een genealogische publicatie door Peter Kriele met gegevens over onder andere de families Kriele, Boot, Van Everdink, Willemse, Zonneveld, Roem, Ottens, Krielen en Van der Sluijs.


Screenshot van website

Stamboom Peter Krom - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-krom

Een publicatie door Peter Krom met gegevens over oa. de families Peperkamp, Krom, Kuilboer, Henneman, Kunst, Punt, Gijzen (Gyzen, Gijsen), Kroon en Kroon.


Screenshot van website

Stamboom Pieter Kok - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-kok

Een publicatie door Willem Verbeek met gegevens over oa. de families Kentin, Kentijn, Kok, Kenting, Weimar, Jongkees, Pieterse, De Beurs en De Beurs.


Screenshot van website

Stamboom Raymond Kuiper - www.genealogieonline.nl/stamboom-raymond-kuiper

Een genealogische publicatie door Corry Kuiper-de Kort met gegevens over onder andere de families Van der Touw, Van Overbeek, Berger, De Kort, Van Looijen, Kuiper, Beijens, Baijens en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Roger Kokken - www.genealogieonline.nl/stamboom-roger-kokken

Een genealogische publicatie door Roger Kokken met gegevens over onder andere de families Kokken, Kokke, Cocken, Kocken, Cock, Kock, De Jongh, Kok en Cabuy.


Screenshot van website

Stamboom Schaap - Keur - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaap-keur

Een publicatie door Friso Schaap met gegevens over oa. de families Schaap, Keur, Van der Wal, Zuijderduijn, Dijkstra, Suyderduyn, Van Leeuwen, Baar, Zuiderduijn en Zuiderduin.


Screenshot van website

Stamboom Simon van Krochten - www.genealogieonline.nl/stamboom-simon-van-krochten

Een publicatie door H.J.B. Ekker met gegevens over oa. de families Tames, Don, Koppers, Van Krochten, Mak, Ligthart, Van Krogten (Van Croghten), Swan, Boekweit en Kouwenoord.


Screenshot van website

Stamboom T Korthoef - www.genealogieonline.nl/stamboom-t-korthoef

Een genealogische publicatie door Timo Korthoef met gegevens over onder andere de families Houdel, Touwen, Korthoef, Roo, Dunnink, Benne, Van der Woude, De Groot en Houdel (ook) Postema van Houdel.


Screenshot van website

Stamboom Te Kolste - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-kolste

Een publicatie door Willem met gegevens over oa. de families Bruggers en Rensink.


Screenshot van website

Stamboom Te Kolsté en Goedvree - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-kolste-en-goedvree

Een publicatie door BW te Kolsté met gegevens over oa. de families Tennekes, Goedvree, Rotmans, Nijenhuis, Dooijeweerd, Te Kolste, Visch, Hinkamp, Brusse en Lammers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws