stamboomgids

Familienamen » K

Websites 911 - 920 van 1019:

Stamboom Simon van Krochten - www.genealogieonline.nl/stamboom-simon-van-krochten

Een publicatie door H.J.B. Ekker met gegevens over oa. de families Tames, Don, Koppers, Van Krochten, Mak, Ligthart, Van Krogten (Van Croghten), Swan, Boekweit en Kouwenoord.


Screenshot van website

Stamboom Te Kolste - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-kolste

Een publicatie door Willem met gegevens over oa. de families Bruggers en Rensink.


Screenshot van website

Stamboom Te Kolsté en Goedvree - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-kolste-en-goedvree

Een publicatie door BW te Kolsté met gegevens over oa. de families Tennekes, Goedvree, Rotmans, Nijenhuis, Dooijeweerd, Te Kolste, Visch, Hinkamp, Brusse en Lammers.


Screenshot van website

Stamboom Ten Klei, Ten Kleij, Hoffmans, Rosielle, Hammer, Wiedeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-klei

Een publicatie door Roel ten Klei met gegevens over oa. de families Ten Kleij, Rosielle, Wiedeman, Hammer, Besten, Hoffmans, Rot, Van, Ten Cleij en Van Der.


Screenshot van website

Stamboom Ten Kleij-Mostert - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-kleij-mostert

Een publicatie door Nicholas ten Kleij met gegevens over oa. de families Ten Kleij, Nicholas, Scherpenhuizen, Mostert, Boelen, Hoogendam, De Haen, Boel, Bligh en Paul.


Screenshot van website

Stamboom Ter Keurst - www.genealogieonline.nl/stamboom-ter-keurst

Een genealogische publicatie door Bram ter Keurst met gegevens over onder andere de families Ter Keurst, Gantvoort, Elie, Van Brakel, Gerets, Van Cleeff, Bosman, Grotenhuis en Hofkamp.


Screenshot van website

Stamboom Terschellinger familie Kuiper en mijn aanverwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-terschellinger-familie-kuiper

Een genealogische publicatie door Ruud Kuiper met gegevens over onder andere de families Kaashoek, Kuijper, Brouwer, Aerts, Koole, Jansen, Eerhart, Starrenburg en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Theodorus Gerardus Marie Koken - www.genealogieonline.nl/stamboom-koken

Een publicatie door Theodorus Gerardus Marie Koken met gegevens over oa. de families Koken, Craenen, Demandt, Bergmans, Raadschelders, Veeders, Bohnen, Koke, Dohmen en Maessen.


Screenshot van website

Stamboom Twan Kessels - www.genealogieonline.nl/stamboom-twan-kessels

Een publicatie door Twan Kessels met gegevens over oa. de families Kessels, Janssen, Philipsen, Lemmen, Peeters, Van der Sterren, Smollers, Bartels, Moes (Maus) en Hilkens.


Screenshot van website

Stamboom Van 't Kruijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-kruijs

Een publicatie door Marieke van 't Kruijs met gegevens over oa. de families Jan, Hendrik, Van 't Kruijs, Hermina, Cornelisz, Johanna, Gerrit, Cornelisdr, Willem en Berendina.


Screenshot van website



Genealogie nieuws