stamboomgids

Familienamen » L

Websites 91 - 100 van 680:

Genealogie Lensink (protestantse tak) - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lenselink, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood en Kappers.


Screenshot van website

Genealogie Lensselink - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensselink

Een genealogische publicatie door Thijs Lensselink met gegevens over onder andere de families Lensselink, Hesselinck, Wolf, Kant, Wessels, Koemeester, Daalmeijer, Lenselink en Joor.


Screenshot van website

Genealogie Leseman - www.johnvandenbergh.nl

Genealogie fam. van den Bergh en de fam. Leseman, afkomstig uit Nijmegen


Screenshot van website

Genealogie Liet (Leith), Bolhaar en anderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-liet-bolhaar

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Liet, Vaneker, Wessels, Jansen, Broelman, Rosman, Zweers, Bolhaar en Hoogstege.


Screenshot van website

Genealogie Lindhout (incl. alle naamvariaties) - genealogie.correlje.com/families/lindhout

Genealogie Lindhout met fotos


Screenshot van website

Genealogie Linse en verwanten - www.genealogieonline.nl/genealogie-linse-en-verwanten

Een genealogische publicatie door HTJ Linse met gegevens over onder andere de families Monster, Quartel, De Quartel, Goossen, Meijler, Van Esdonk, Kooijmans, Willer en De Zeeuw.


Screenshot van website

Genealogie Linssen Aardenburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-linssen-aardenburg

Een genealogische publicatie door J. Linssen met gegevens over onder andere de families Van AARDENBURG, Linssen, AARDENBURG, LINSSEN, Aardenburg, Van der WEES, Coolen, Van Tetrode en Schrama.


Screenshot van website

Genealogie Lips - www.genealogieonline.nl/genealogie-lips

Een genealogische publicatie door Hans Lips met gegevens over onder andere de families Lips, Lamain, Bos, Jans, Bosscher, Lamein, Komen, Lindeloof en Bijlholt.


Screenshot van website

Genealogie Lit/Beekman - www.genealogieonline.nl/genealogie-lit-beekman

Een publicatie door David G Smith met gegevens over oa. de families Partridge, Oxborrow, Barnett, Griggs, Lit, Cappeteyn, Gerring, Smith, Van Wijk en Hunter.


Screenshot van website

Genealogie Littel - www.familielittel.nl

Genealogie van de familie Littel en Van Drunen Littel


Screenshot van website



Genealogie nieuws