stamboomgids

Familienamen » L

Websites 91 - 100 van 674:

Genealogie Leseman - www.johnvandenbergh.nl

Genealogie fam. van den Bergh en de fam. Leseman, afkomstig uit Nijmegen


Screenshot van website

Genealogie Liet (Leith), Bolhaar en anderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-liet-bolhaar

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Liet, Vaneker, Wessels, Jansen, Broelman, Rosman, Zweers, Bolhaar en Hoogstege.


Screenshot van website

Genealogie Lindhout (incl. alle naamvariaties) - genealogie.correlje.com/families/lindhout

Genealogie Lindhout met fotos


Screenshot van website

Genealogie Linse en verwanten - www.genealogieonline.nl/genealogie-linse-en-verwanten

Een genealogische publicatie door HTJ Linse met gegevens over onder andere de families Monster, Quartel, De Quartel, Goossen, Meijler, Van Esdonk, Kooijmans, Willer en De Zeeuw.


Screenshot van website

Genealogie Linssen Aardenburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-linssen-aardenburg

Een genealogische publicatie door J. Linssen met gegevens over onder andere de families Van AARDENBURG, Linssen, AARDENBURG, LINSSEN, Aardenburg, Van der WEES, Coolen, Van Tetrode en Schrama.


Screenshot van website

Genealogie Lips - www.genealogieonline.nl/genealogie-lips

Een genealogische publicatie door Hans Lips met gegevens over onder andere de families Lips, Lamain, Bos, Jans, Bosscher, Lamein, Komen, Lindeloof en Bijlholt.


Screenshot van website

Genealogie Lit/Beekman - www.genealogieonline.nl/genealogie-lit-beekman

Een publicatie door David G Smith met gegevens over oa. de families Partridge, Oxborrow, Barnett, Griggs, Lit, Cappeteyn, Gerring, Smith, Van Wijk en Hunter.


Screenshot van website

Genealogie Littel - www.familielittel.nl

Genealogie van de familie Littel en Van Drunen Littel


Screenshot van website

Genealogie Littooij en variaties op deze naam - www.genealogieonline.nl/genealogie-littooij

Een publicatie door Willem Littooij met gegevens over oa. de families Littooij, Littooy, Ploeg, Made, Knook, Vos, Geleijns, Rombout, Littooi en Groeneveld.


Screenshot van website

Genealogie Lohman - www.genealogieonline.nl/genealogie-lohman

Een publicatie door lohman met gegevens over oa. de families Lohman, Alt, Kappenburg, Smits, Weijenbergh, Jong, Nieuwenburg, Klok, Buijtenhuijs en Van Dijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws