stamboomgids

Familienamen » L

Websites 91 - 100 van 716:

Genealogie Lenselink - www.genealogieonline.nl/genealogie-lenselink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lenselink, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood en Kappers.


Screenshot van website

Genealogie Lensing - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensing

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensinck, Vos, Lelieveld, Rood, Lensing, Kappers, Van Frankrijk en Steenbeek.


Screenshot van website

Genealogie Lensink (protestantse tak) - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lenselink, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood en Kappers.


Screenshot van website

Genealogie Lensselink - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensselink

Een genealogische publicatie door Thijs Lensselink met gegevens over onder andere de families Lensselink, Hesselinck, Wolf, Kant, Wessels, Koemeester, Daalmeijer, Lenselink en Joor.


Screenshot van website

Genealogie Leseman - www.johnvandenbergh.nl

Genealogie fam. van den Bergh en de fam. Leseman, afkomstig uit Nijmegen


Screenshot van website

Genealogie Liet (Leith), Bolhaar en anderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-liet-bolhaar

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Liet, Vaneker, Wessels, Jansen, Broelman, Rosman, Zweers, Bolhaar en Hoogstege.


Screenshot van website

Genealogie Lindhout (incl. alle naamvariaties) - genealogie.correlje.com/families/lindhout

Genealogie Lindhout met fotos


Screenshot van website

Genealogie Linse en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/genealogie-linse-en-aanverwanten

Een genealogische publicatie door htj.linse met gegevens over onder andere de families Monster, Quartel, De Quartel, Goossen, Meijler, Van Esdonk, Kooijmans, Willer en De Zeeuw.


Screenshot van website

Genealogie Linse en verwanten - www.genealogieonline.nl/genealogie-linse-en-verwanten

Een genealogische publicatie door HTJ Linse met gegevens over onder andere de families Monster, Quartel, De Quartel, Goossen, Meijler, Van Esdonk, Kooijmans, Willer en De Zeeuw.


Screenshot van website

Genealogie Linssen Aardenburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-linssen-aardenburg

Een genealogische publicatie door J. Linssen met gegevens over onder andere de families Van AARDENBURG, Linssen, AARDENBURG, LINSSEN, Aardenburg, Van der WEES, Coolen, Van Tetrode en Schrama.


Screenshot van website