stamboomgids

Familienamen » L

Websites 81 - 90 van 655:

Genealogie Leijdeckers - www.genealogieonline.nl/genealogie-leijdeckers

Een publicatie door Marion met gegevens over oa. de families Leijdeckers, Piscaer, Maree, Wijnen, Kuling, Kreeft, Penha, Lap, Zuiderwijk en Geurens.

Screenshot van website

Genealogie Lemckert - www.genealogieonline.nl/genealogie-lemckert

Een publicatie door Henk Lemckert met gegevens over oa. de families Lemckert, Visser, Lemker, Wolters, Ceelen, Van den Bergh, Bonte, Van Otterlo, Nijeboer en Van Spronsen.

Screenshot van website

Genealogie Lemmens - www.genealogieonline.nl/genealogie-lemmens

Een publicatie door Paul Janssen met gegevens over oa. de families Janssen, Ronden, Lemmens, Heffels, Halmans, Smeets, Van Thoor, Dols, Storcken en Van Wiemeersch.

Screenshot van website

Genealogie Lenselink - www.genealogieonline.nl/genealogie-lenselink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lenselink, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood en Kappers.

Screenshot van website

Genealogie Lensing - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensing

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensinck, Vos, Lelieveld, Rood, Lensing, Kappers, Van Frankrijk en Steenbeek.

Screenshot van website

Genealogie Lensink (protestantse tak) - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lenselink, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood en Kappers.

Screenshot van website

Genealogie Leseman - www.johnvandenbergh.nl

Genealogie fam. van den Bergh en de fam. Leseman, afkomstig uit Nijmegen

Screenshot van website

Genealogie Liet (Leith), Bolhaar en anderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-liet-bolhaar

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Liet, Vaneker, Wessels, Jansen, Broelman, Rosman, Zweers, Bolhaar en Hoogstege.

Screenshot van website

Genealogie Lieuwma - home.kpn.nl/duifjes2/lieuwma.htm

De oorsprong is in Friesland te vinden, tegenwoordig zijn de nazaten bijna allemaal elders te vinden, tot in Amerika en Zuid-Afrika aan toe. Mogelijk kan in de toekomst ook de familienaam Luwema aan dit geslacht worden gekoppeld.

Screenshot van website

Genealogie Lindhout (incl. alle naamvariaties) - genealogie.correlje.com/families/lindhout

Genealogie Lindhout met fotos

Screenshot van website



Genealogie nieuws