stamboomgids

Familienamen » L

Websites 81 - 90 van 666:

Genealogie Leenders - www.genealogieonline.nl/genealogie-leenders

Een genealogische publicatie door Jos Leenders met gegevens over onder andere de families Van Eijsden, Leenders, Van der Hoeven, Delrock, Theunisz, Heckers, Clermonts, Ceulemans en Dassen.


Screenshot van website

Genealogie Leeuwe - www.genealogieonline.nl/genealogie-leeuwe

Index met familienamen. Een publicatie door Jaap Leeuwe met gegevens over oa. de families Netto, Brendel, Leeuwe, Leeuw, Hartzema, Leeuw(E), Gransbergen, De Vries, Mouthaan en Stertefeld.


Screenshot van website

Genealogie Leijdeckers - www.genealogieonline.nl/genealogie-leijdeckers

Een publicatie door Marion met gegevens over oa. de families Leijdeckers, Piscaer, Maree, Wijnen, Kuling, Kreeft, Penha, Lap, Zuiderwijk en Geurens.


Screenshot van website

Genealogie Lemckert - www.genealogieonline.nl/genealogie-lemckert

Een publicatie door Henk Lemckert met gegevens over oa. de families Lemckert, Visser, Lemker, Wolters, Ceelen, Van den Bergh, Bonte, Van Otterlo, Nijeboer en Van Spronsen.


Screenshot van website

Genealogie Lemmens - www.genealogieonline.nl/genealogie-lemmens

Een publicatie door Paul Janssen met gegevens over oa. de families Janssen, Ronden, Lemmens, Heffels, Halmans, Smeets, Van Thoor, Dols, Storcken en Van Wiemeersch.


Screenshot van website

Genealogie Lenselink - www.genealogieonline.nl/genealogie-lenselink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lenselink, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood en Kappers.


Screenshot van website

Genealogie Lensing - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensing

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensinck, Vos, Lelieveld, Rood, Lensing, Kappers, Van Frankrijk en Steenbeek.


Screenshot van website

Genealogie Lensink (protestantse tak) - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lenselink, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood en Kappers.


Screenshot van website

Genealogie Lensselink - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensselink

Een genealogische publicatie door Thijs Lensselink met gegevens over onder andere de families Lensselink, Hesselinck, Wolf, Kant, Wessels, Koemeester, Daalmeijer, Lenselink en Joor.


Screenshot van website

Genealogie Leseman - www.johnvandenbergh.nl

Genealogie fam. van den Bergh en de fam. Leseman, afkomstig uit Nijmegen


Screenshot van website



Genealogie nieuws