stamboomgids

Familienamen » L

Websites 81 - 90 van 684:

Genealogie Lawende - www.genealogieonline.nl/genealogie-lawende

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Lawende, Plomp, Ponsen, De Vries, Rijnaard, Brugman, Stappaert, Alblas, Vogels en Van der Hoff.


Screenshot van website

Genealogie Lebret - www.genealogieonline.nl/genealogie-lebret

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Lebret, Van der Steen, Valkenburg, Van den Berg, De Wit, Goedhart, Vliegenthart, Volkert, Groenendaal en De Bosson.


Screenshot van website

Genealogie Leenart - www.genealogieonline.nl/genealogie-leenart

Een publicatie door D. Engel met gegevens over oa. de families Kohler, Bostoen, Meyer, Brunstein, Blumberger, Marbach, Riehl, Zäpffel, Engel en Klein.


Screenshot van website

Genealogie Leenders - www.genealogieonline.nl/genealogie-leenders

Een genealogische publicatie door Jos Leenders met gegevens over onder andere de families Van Eijsden, Leenders, Van der Hoeven, Delrock, Theunisz, Heckers, Clermonts, Ceulemans en Dassen.


Screenshot van website

Genealogie Leeuwe - www.genealogieonline.nl/genealogie-leeuwe

Index met familienamen. Een publicatie door Jaap Leeuwe met gegevens over oa. de families Netto, Brendel, Leeuwe, Leeuw, Hartzema, Leeuw(E), Gransbergen, De Vries, Mouthaan en Stertefeld.


Screenshot van website

Genealogie Leijdeckers - www.genealogieonline.nl/genealogie-leijdeckers

Een publicatie door Marion met gegevens over oa. de families Leijdeckers, Piscaer, Maree, Wijnen, Kuling, Kreeft, Penha, Lap, Zuiderwijk en Geurens.


Screenshot van website

Genealogie Lemckert - www.genealogieonline.nl/genealogie-lemckert

Een publicatie door Henk Lemckert met gegevens over oa. de families Lemckert, Visser, Lemker, Wolters, Ceelen, Van den Bergh, Bonte, Van Otterlo, Nijeboer en Van Spronsen.


Screenshot van website

Genealogie Lemmens - www.genealogieonline.nl/genealogie-lemmens

Een publicatie door Paul Janssen met gegevens over oa. de families Janssen, Ronden, Lemmens, Heffels, Halmans, Smeets, Van Thoor, Dols, Storcken en Van Wiemeersch.


Screenshot van website

Genealogie Lenselink - www.genealogieonline.nl/genealogie-lenselink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lenselink, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood en Kappers.


Screenshot van website

Genealogie Lensing - www.genealogieonline.nl/genealogie-lensing

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensinck, Vos, Lelieveld, Rood, Lensing, Kappers, Van Frankrijk en Steenbeek.


Screenshot van website



Genealogie nieuws